Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je najbolj bolana stvar, ki jo je kdo od vas zahteval v seksu?

Kaj je najbolj bolana stvar, ki jo je kdo od vas zahteval v seksu?

Kar z besedo na dan, brez sramu in zadržkov!

 

Bivša s prošnjo, če ji lahko ližem prste na nogah in podplate medtem ko jo. Drugič če namontiram palico, mislim da je bil štil od metle na steno, da se natika medtem ko ga cuza. Psihično bolano vsakič po dveh pirih.

Odgovor na objavo uporabnika
Moški, 31.08.2022 ob 22:05

Bivša s prošnjo, če ji lahko ližem prste na nogah in podplate medtem ko jo. Drugič če namontiram palico, mislim da je bil štil od metle na steno, da se natika medtem ko ga cuza. Psihično bolano vsakič po dveh pirih.

Kako pa bi lahko ta štil sploh namontiral?

nova
Uredništvo priporoča

Zanimivo, jaz sem imela pa kar nekaj ljubimcev, ki so imeli fetiš na stopala in so mi želeli lizati nohte in da jim ud masiram s stopali.

tk k si preškrt za dildo al pa vibrator

Nevem. Čudne ideje je imela.

Odgovor na objavo uporabnika
Graciella, 31.08.2022 ob 22:07

Zanimivo, jaz sem imela pa kar nekaj ljubimcev, ki so imeli fetiš na stopala in so mi želeli lizati nohte in da jim ud masiram s stopali.

 

Ne nohte, ampak prste na nogah sem mislila. Nohte na nogah so pa hoteli, da imam rdeče nalakirane.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Moški, 31.08.2022 ob 22:08

Nevem. Čudne ideje je imela.

Pa si ga namontiral? Meni se zdi štil od metle čisto predolg in tudi nehigieničen in si tega niti slučajno ne bi tlačila nikamor.

Pred kamero Mercatorja in ljudje na oknih dol gledal. Na koncu sva bežala in varnostnik za nama, je pa zelo verjetno bil rezultat točno tega sexa najin prvi sin 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Dfhjj, 31.08.2022 ob 22:16

Pred kamero Mercatorja in ljudje na oknih dol gledal. Na koncu sva bežala in varnostnik za nama, je pa zelo verjetno bil rezultat točno tega sexa najin prvi sin 🙂

In kaj je tu bolanega?

Odgovor na objavo uporabnika
Graciella, 31.08.2022 ob 22:24

In kaj je tu bolanega?

A ni očitno kaj sporoča…

En si me je med seksom vzel kar analno brez predhodne privolitve. Od takrat se mi je analno zagabilo, ceprav sem prej z drugim bivsim imela lepo izkusnjo tud analno.

Ko je moj zahteval ,da se polulam na njega. Je videl ,da mi ni do tega ,pa od tistega časa ne prosi več tega.

Moja bivša je hotela, da jo nabrišem mrtvo pijano. In to vedno, ko je bla nažgana, da ni zase vedla. Enkrat sem jo samo iz ljubega miru. Tema…

Takrat se mi je zdela banalna, danes smešna:

Ko sem privič seksal, mi je punca nos tiščala v njeno mednožje, meni se pa sanjalo ni, zakaj.

Vse je bilo tako mehko in mokro, pa še dihati nisem mogel. Na žalost mi ni povedala kaj hoče, jaz si pa zrajtal nisem… :-(. In komaj sem čakal, da ga končno prvič vtaknem. Ko sem ga, trije vbodi in je bilo konec…

 

Nekoč me je punca prosila, naj ji s škarjami porežem sramne kocine. Britje takrat ni bilo v modi, škarje pa velike, krojaške. Me je bilo kar strah, da ji bom male sramne ustnice odrezal :-).

En tip je hotel, da bi imela trojčka. Z žensko. Fuj!!!

Enkrat je imel željo, da greva sexat na pokopališče. To mi je bilo totalno mimo. Ampak , ko sva pa po večerih začela hodit na pokopališče na klopco sexat, je pa tudi meni postalo zanimivo, čeprav mi je bila na začetku to bolana ideja.

je hotu da se postavim na vse štiri, potem pa je svojega rotvajlerja pripelu, da bi me ne naskoču. Pa psu je na prednje šape dal bele teniške nogavice, da me ne bi opraskal po hrbtu.

Posilstvo.

Enkrat je bivši hotel kar pred poroko. Sem takoj prekinila stike.

Ne družim se z bolniki, nikoli nisem imela slabe izkušnje ali kakšnih od zgoraj naštetih zahtev. Vedno vse tako kot mora biti.

Ker se cenim in ker mi do takšnih praks ni in to tudi povem. Raje ništa kot svašta

Odgovor na objavo uporabnika
Graciella, 31.08.2022 ob 22:00

Kar z besedo na dan, brez sramu in zadržkov!

 

To da bi nekdo nekaj ZAHTEVAL v seksu, je že samo po sebi najbolj “bolano”.

V seksu ni zahtev… je le predaja  užitkov in dajanje užitkov drugemu… seveda se pogovarjata kaj komu paše… izrazita želje… zahteve pa nikakor niso na mestu.

Odgovor na objavo uporabnika
No, 02.09.2022 ob 10:18

Ne družim se z bolniki, nikoli nisem imela slabe izkušnje ali kakšnih od zgoraj naštetih zahtev. Vedno vse tako kot mora biti.

Ker se cenim in ker mi do takšnih praks ni in to tudi povem. Raje ništa kot svašta

In kako je to “kot mora biti”?

Odgovor na objavo uporabnika
Itak605, 02.09.2022 ob 10:22

In kako je to “kot mora biti”?

Tako da ne zahteva od mene:

– da me pes naskoči od zadaj

– posilstvo

– na pokopališču

– trojček

– analno brez predhodne privolitve

– štil od metle na steno, da se gor natikam

…..

 

Vi kot vam paše, ampak tole normalno ni.

 

 

 

 

 

Jest sm enkrat, ko sem hodu z eno težkokategornico,želel da se mi usede na obraz, pa je vreščeče odšla, češ da tega ni pripravljena narest.

New Report

Close