Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je narobe s starši ki dajo otroku ime Anes

Kaj je narobe s starši ki dajo otroku ime Anes

Imeli že dvakrat starševski sestanek, ker so otroci priseljenega fantka zafrkavali z anusom. Jaz pa pravim, kaj za boga je narobe, da dajo ta stari otroku tako ime? Poleg tega smo konec koncev tudi v Sloveniji….. Malo asimilacije nebi škodilo, pa bi bilo manj problemov.

Pravo vprašanje je: kaj je narobe z vašimi otroki, da drugega zafrkavajo zaradi imena?


Z otroki nič – ti so zgolj odraz svojih staršev. Pa saj vidiš, kaj avtorica pravi…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča


Z otroki nič – ti so zgolj odraz svojih staršev. Pa saj vidiš, kaj avtorica pravi…
[/quote]

Saj bo prišla do tega:):):)

Poznam to ime in ni od včeraj v Sloveniji. Ljudje, stari pol stoletja so Anes-i. Kaj pa priimek “Anušek” ? Čisti slovenski, te pa ne moti, ker se rima z anusom?

Kaj pa Enis…, ko imenu dodaš črko P..

Popay nisi presenetil v tej temi anus, penis….

Popay nisi presenetil v tej temi anus, penis….
[/quote]

Jp jp.., malo sem pa presenečen nad tvojim odzivom, ker men konkretno ni na misel prišla ta varianta…, ti očitno obožujes to varianto, hehe..

Tu se pa strinjam. Bog ne daj da bi bili Jožeti in Marije, ampak malo asimilacije res ne bi škodilo.
Še manj pa razumem tiste, ki z otroki ne govorijo slovensko, ti reveži pa tu hodijo v šolo. Ja kdo jim bo pomagal, če staršem ni do tega, da bi se izobrazili. Potem so pa inteligentni otroci reveži, ker jim niso omogočili znanja jezika v katerem se šolajo. Ker stari neče slovenački.
To taki starši me grejo pa res na jetra.

Tako da ve mame s svetniskim sijem zgoraj. Ne mislit da vasi nedolzni brezmadezni soncki ne sodelujejo pri izpeljankah z imeni 😉

Ponavadi kar lepo vsi. Od prvega do zadnjega zato pa pride na plano.
Ce bi samo eden ali dva in ostali ne se sikanirani niti ne bi oziral na dva cepca, ker bi jih tudi ostala druzba ignorirala.

Zgolj v razmislek…. 🙂 in nic bolj niso vzgojeni , zgolj bolj hinavski in zahrbtni so.

Kako je pa ime tvojim otrokom?

Danes se tvoj norcuje iz drugega otroka zaradi imena, jutri se bo zaradi debelosti, pojutrisnjem pa ze zaradi barve koze!

Glej, tvoj problem ni Anes, njegovo ime in njegivi starsi, ampak je problem tvoj otrok!
Da se moj otrok norcuje iz nekoga zaradi cesarkoli, bi si dala prst na celo in se globoko zamislila sama nad seboj in svojo vzgojo!

In zakaj bi jaz govorila z otrokom v nemščini? Smo slovenski priseljenci v Nemčijo?? Ne, jaz
– mi doma govorimo slovensko in ne nemško.
In mi je normalno, da tudi ljudje iz juga, ko se preselijo v Slovenijo govorijo še po svoje.

In kako bi ti govorila na tujem? Bi hitro pozabila na svoje korenine, kaj ne???? Fuj

Kako je pa ime tvojim otrokom?

Danes se tvoj norcuje iz drugega otroka zaradi imena, jutri se bo zaradi debelosti, pojutrisnjem pa ze zaradi barve koze!

Glej, tvoj problem ni Anes, njegovo ime in njegivi starsi, ampak je problem tvoj otrok!
Da se moj otrok norcuje iz nekoga zaradi cesarkoli, bi si dala prst na celo in se globoko zamislila sama nad seboj in svojo vzgojo!
[/quote]

Ni s tvojo vzgojo nic narobe.
Oni tocno vedo, da se to ne sme. Pa vseeno to delajo 🤨.
Potem pa obvelja zakon mocnejsega oz sibkejsega v slednjem pa pride credni nagon.

Nič. Kaj je pa narobe s tabo, da nisi sposobna otroku dopovedat naj se ne norčuje iz drugih? Aja, ti si še sama takšna, my bad. Potem je pa res nesmiselno pričakovat, da boš sposobna naučit otroka osnov, če jih še sama pri 30+ letih nimaš. Si kar predstavljam kako sedite doma in se kot debili bebavo hehljate enemu imenu. Poiščite kakšno drugo družinsko aktivnost, recimo igranje monopolija. Če ni to preveč za tvoj IQ, glede na to, da se ti eno ime zdi takoooo blaznooo smešno.

Denis penis

Denisa penisa

Anes anus

Što južnije to tužnije 😂

Pri nas ima en vnika, ki je Anes, pa ga jaz kar vprašam, kako kaj Janez. Pa se nič ne jezi. 😁

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ups, *vnuka

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Mi smo imeli v OŠ hrvata. Po par letih smo ugotovili da njegovo uradno ime ni Jože, ampak Joško. Salve smeha so bile. Pač otroci so žal kruti. Prtegneni pa tudi tastari, ki se ne želijo asimilirat.

Ni s tvojo vzgojo nic narobe.
Oni tocno vedo, da se to ne sme. Pa vseeno to delajo 🤨.
Potem pa obvelja zakon mocnejsega oz sibkejsega v slednjem pa pride credni nagon.
[/quote]

No, jaz se v soli nisem iz nikogar delala norca, sem pa z veseljem pretepla tiste, ki so se norcevali iz sibkejsih.
Imam tudi tri potomce, ki se nikdar niso norcevali iz drugih. In ne, nisem verjela njim na besedo, ampak sem preverila v soli.


[/quote]

Ne, nisi razumela. Nikoli ne bi pozabila korenin. Samo poskrbela bi tudi za znanje jezika v katerem se otrok šola. Ne tako kot pri nas, ko slovensko ne znajo, potem se pa vsi norčujejo iz njih ker imajo slab uspeh zaradi neznanja jezika. Smilijo se mi, ker nimajo možnosti. Nič drugega.

No, jaz se v soli nisem iz nikogar delala norca, sem pa z veseljem pretepla tiste, ki so se norcevali iz sibkejsih.
Imam tudi tri potomce, ki se nikdar niso norcevali iz drugih. In ne, nisem verjela njim na besedo, ampak sem preverila v soli.
[/quote]

Seveda 😇
Popravici si ti povedali. To si interne fore.

Nisi ti iz te sfere , zal. Niti v sranju da zves resnico. Otroci so… bili in bodo.

Res je na starsih ,ko dajejo imena da pomislijo tudi na moznost izpeljank. Zal !

Južni fotri imajo ponos. “Mi se pa že ne bomo asimilirali”. Pol pa da ime pamžu Anus, Penis, Joška. No, ime ima sicer drugačno, samo kličejo ga pa v razredu tako. Malo asimilacije pa otrok ne bi trpel. ampak ne, gremo mi proti toku….

Seveda 😇
Popravici si ti povedali. To si interne fore.

Nisi ti iz te sfere , zal. Niti v sranju da zves resnico. Otroci so… bili in bodo.

Res je na starsih ,ko dajejo imena da pomislijo tudi na moznost izpeljank. Zal !
[/quote]

Ah, ce ti ucitelje rece, sosolci, mame sosolcev in tudi tisti revcek, ki je buzeriran od drugih, da tvoji ne sodelujejo v tem, potem res ne vem, zakaj bi clovek dvomil.
Jaz sem v soli poslusala same hvalospeve za moje vse tri, hodila sem pa v bistvu sprasevat, kaj in kje niso v redu, da se to popravi, mene superlativi niso zanimali.

In konec koncev, poznas svojega otroka, saj ga gledas vsak dan v druzbi in vidis, kako se obnasa, ce si kolickaj pozoren stars in si ne delas utvar, ti je hitro jasno, kaksen je tvoj otrok.

Moji so zdaj ze odrasli, kdaj nanese tema na njihovo ottostvo, pa kako so to in ono, povedo kdaj kaj, cesar ne vem in mislijo, da bom presenecena, a nisem, jih poznam v dno duse, vem kaj so in kaj niso.
In tudi oni naju z mozem poznajo v dno duse, neverjetno, ko mislis, da ne registrirajo, a vedo vse.

Imeti tak odnos z nekom, ko poznas vse napake in vrline nekoga in vse skupaj sprejemas, je neprecenljivo!
Res pa je, da sva tudi oba z mozem taka in so se imeli od koga nauciti…

Mi je zal za vse vas, ki tega nikdar ne boste poznali!

New Report

Close