Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je privlačen moški?

Kaj je privlačen moški?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2585, 22.09.2022 ob 15:22

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7768, 22.09.2022 ob 13:43

Seveda mora biti moški fizično privlačen, logično. Je pa res, da so meni všeč moški, ki so moški. Jaz si ogledujem v kategoriji od 35 do 45 let. Da skrbi zase, s smislu urejen, negovane roke, čisti nohti, zobovje(!), urejeno oblečen, lepi čevlji. Napumpani bilderji so meni odvratni. Moški ki je obseden s svojim izgledom in tisti ki so več kot 2 x tedensko v fitnesu imajo težave s svojo samopodobo, jih preskočim, naj jih mamice doma tolažijo.

Pri teh letih, kjer jaz iščem, mora dejansko živeti na svojem in se popolnoma strinjam s predhodnico, da kjerkoli na isto parceli od staršev pač ni na svojem.

Pri teh letih pričakujem, da ima dovolj prihodkov, da greva na prvi date na eno “normalno” večerjo, torej v rangu 100 eur za oba, ali več, ne pa pica ali podobno.

Pri teh letih pričakujem, da ima redno službo, kjer ni ravno začetnik, če že nima svojega podjetja.

Pri teh letih pričakujem, da ima nek normalen avto, ne pa študentskega Cliota za 5 jurjev.

 

to je to….

Kaj pa ti ponujaš?

Svojo glivično pizdo, materialistka ogabna 🤮

Tole morem komentirat, ker če se ženska res ceni potem nebo gledla kje bo spala, ker če to dela potem je sponzoruša…. Prava ženska bo vesela samo da bo preživela čas  z ljubljeno osebo, in ji bo vseeno kje in kako bo spala….Glede nato kam smo prišli se temu tvojemu stavku sploh nečudim. Če imaš tako razmišljanje se te bi jes izognil v radiusu 5km. In glede nato da je ta komentar napisal 25 letni pajbek, bi se na tvojem mestu malo zamislil kakšno razmišljanje imam. Brez zamere ampak za mene si ista ko preostalih 80% žensk, navadna sponzoruša.

Lp

a jst na socialni pol odpadem?

res ne vem kaj manka pici in kliu???

 

 

pač šalo na stran. fuj model. goske. pa kaj ti misliš???

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa ima privlačnost z šotorjenjem na Hrvaškem? Ajaaaaa, misliš, da nima dovolj keša, ker tebe na moškem privlači njegov keš..

Kaj je meni pomembno? To da mi je privlačen tako kot človek in kot moški. Če mi je všeč kot človek ni mi pa privlačen kot moški-je lahko le prijatelj, ampak to ni možno. Če mi je po videzu luškan, lep pa to ni dovolj, da mi je tudi privlačen. Če mi torej kot človek ni, me tudi ne privlači sexualno. Pač kot umetniška duša, ki že od malega rišem, slikam, znam vidt lepe/luštne ljudi, lepoto in to v detajle (zelo rada slikam v detajlih, meglaste slike mi niso všeč) a to meni ne pomeni avtomatično tudi seksualno privlačno. Jaz recimo tudi pri ženskah lepoto ocenjujem le pri naravni ženski, brez pikice mejkapa gor.. ker namalanost spremeni videz in to ni več verodostojno. a jebat ga to je pa forenzična resnica, kijo ljubim hehehe…

Odgovor na objavo uporabnika
radovednica533, 21.09.2022 ob 11:23

Pišem, ker vidim, da se stvari kar precej spreminjajo. Sama sem sicer srečno vezana ampak pač opazujem okoli sebe. Eni moški so se vrgli v kariero in uspeli. Drugi imajo navadne službe in nekako povprečno živijo. Tretja skupina so tipi, ki vse stavijo na svoj izgled, skorajda dnevno obiskujejo fitness in objavljajo slike kaj tam vse zmorejo.

 

Pustimo zdaj mulce, tja do 25. leta. Recimo pri moških med 30 in 40 let. Kaj vam je pomembno?

 

Zadnjič sem čisto naključno srečala kolega, ki se nisva vidla pomoje že 10 let. Star je 35 let in kar kdaj vidim je, da vsakodnevno vadi ter da je brez grama maščobe. Sem ga vprašala kako je in je rekel, da je samski in da se mu sploh ne da samemu na dopust. Sem se malo pošalila, da naj gre malo na tinder, da bo hitro našel kakšno bejbo, ki bo šla z njim. Nato mi pove, da namerava na hrvaško obalo it šotorit. Zdaj pa resno! Katera ženska, ki se vsaj malo spoštuje pa bo šla s tipom pri teh letih v šotor? Saj ni čudno, da nobene ne najde, če pa nič nima in samo govori o svojih mišicah in prehranskih dopolnilih.

 

ta tretja skupina moških da vse nase in vase. Potem pa ni denarja za pametnejše stvari. Saj žensk je veliko takšnih. Si bo že našel sebi enako, če bo. Čeprav so takšni moški pogosto takšni kot takšne ženske. spoznali bi nekoga, ki že vse ima, da lahko pridejo z lepoto in kovčkom.

Čeprav roko na srce, tudi dopust v šotoru ni več tako poceni.

Ampak ne vem zakaj se s tem obremenjuješ … vsak po svoje.

Pice so meni ok, na začetnih zmenkih se ukvarjaš drug z drugim, ne s hrano (se mi zdi). Šotor, kot rečeno, ok. Biznismeni – kaj pa vem … a so lahko še intelektualci zraven, saj veste, da kej preberejo (ne FB, ampak knjige).

In, ja, res, kempi niso glih zastonj.

Zdi se mi, da je nekaj komentarjev bilo napisanih bolj kot neka provokacija ali pa samo prikaz nekoliko omejenih pogledov posameznic. Morda pa gre res zgolj za neke standarde, ki jih posameznice imajo in tako vrednotijo privlačnost moškega.

Jst sm moški. Kaj se meni zdi, da moškemu zares daje privlačnost? Kaj ga dela potencialno dobrega partnerja? Ker če bi se šli zdaj tu kakšen moški je ženskam najbolj privlačen pridemo do žalostnih odgovorov. Lahko pogledamo kakšni moški “dobijo” navadno največ žensk…Lepa fasada, gnila notranjost. Ampak privlačni so pa dekletom neverjetno. Če ima pa še dejansko kak denar in vpliv pa hlačke kar same dol padajo. Potlej se pa ista dekleta delajo zbirčna in fina hahahaha…

 

ni una zbirčna…

če ma take zahteve… če mora bit u taki meri pošlihtano… tak nivo…

potem ma tudi ona pošlihtano… nudi višji nivo….

 

momci to je sigurno devička.

i to sa zelenim okama.

firmaši javite se.

ja firmu nemam pa zato odpadam ko nokat kad ga ošišaš…

Življenje,ki ga imaš je absolutno pri tebi in ti z njim si življenje. Življenje,ki ga imaš ti omogoča, da ga doživiš in odživiš najbolj originalno, kot se da. To pomeni, da ne živiš tujega življenja ampak svojega izrednega enega in edinega. Tudi ljubezen ne moreš čutiti na komando, kako potem je nespametno, da pa človeka, ki bi ga ljubil imaš na načrtu? Ko vas berem, sicer največkrat ženske, ampak se najdejo tudi moški, ki bi lahko si življenjskega sopotnika izbirali kar na polici, saj že vse vedo (mislijo da vedo) kakšen mora biti, kakšen izgledati in kaj vse imeti ter kakšne sposobnosti posedovati. PA KAJ VAM JE?

Ena blond ni ista, kot druga. En atlet ni isti drugemu, niti en bogataš isti tretjemu, kot tudi revež isti revežu. Tudi njihovo življenje je eno in edino in oni svojega lastnega imajo. Svojega še niste odživeli pa si domišljate da veste kdo k vami paše. Nekaj so domišljija, želje nekaj pa srce. Tisti, ki mu srce pove kateri je pravi tudi pravega ima. Tisti, ki pa gleda, da mu pamet pove vse in brez srca pa ljubezni ne bo imel saj pamet je izbrala srce pa ni dalo besede za to.

Še hišo, če načrtuješ bodo prilagajanja in presenečenja ob gradnji le te, ne pa da življenje in še sopotnika načrtuješ po načrtu. Ob takih primerih presenečenja seveda bodo, saj so stalnica ampak tudi razočaranja niso v življenju nikomur odvzeta.

Tako bi rad imel, takšnega bi rada imela. Kako pa veš, če ne ljubiš? Ljudje si želimo reči in reči se navadimo in naveličamo. Če pa ljubimo pa navade in naveličanja ni. Ljubezen se ne piše, se ne riše niti se ne načrtuje. Ljubezen pride, ker pride lahko tudi gre. Ampak ona pride in ne, da jo ti ob točno določenem kraju in času in takšno, kot ti hočeš povabiš drugačne pa ne sprejmeš. Če ona ni za to se ti lahko na glavo postavljaš PA JE NE BO.

Skratka tebi je pomembno, da ima denar in to je to.

Da te postavim na realna tla in malo odprem glavo. Inteligenten moški, te bo načeloma že na prvi pogled, najkasneje pa na drugi takoj “skužil” in se te tudi sam takoj izognil, če že nimaš na tisti dan za njega dovolj privlačno ritko, da bi te enkrat max 2x nategnu, če dobro vlečeš mogoče 3x in te nato ignoriral.

Take, kot si ti, se načeloma tudi previsoko nosijo in to se opazi na kilometer 😉

Srečno pri iskanju debilov z denarjem.

Imam redno službo z dokaj nadpovprečnim prihodkom, podiplomsko izobrazbo, fitnes 2x tedensko, srednje privlačnega izgleda, v hiši od staršev živim sam in planiram nakup druge nepremičnine… Ampak nimam več želje po ženskah, se mi zdi, da za moškega to ni nekaj sanjskega, kakor si to želijo ženske videti na svoji strani. Najprej vse naredim, da jo sploh spoznam (ker se ona na vse kriplje trudi biti nedostopna…), nato da jo dobim, kasneje pa delam za njo in ji brez ugovora izpolnjujem vse želje… Kaj pa jaz? Nisem prav nič vreden? V glavnem nič kaj sanjsko. Vso to energijo raje vlagam drugam oz. saj niti ni kaj veliko preostalega časa, da bi ženske prosil… Nasploh me pa tako ni doma, ker v prostem času potujem…

Odgovor na objavo uporabnika
zagotovo, 22.09.2022 ob 07:43

Nekatere ženske tukaj bi najraje uvedle kataloško prodajo za moške 😂…

Kaj naj rečem potrošniška družba smo,vse delamo sprogramirano, ni več nobene spontanosti, eni tega ne štekajo ,drugi spet nikoli ne bodo, večina, pač tko je..

 

zagotovo:

Kakšno kataloško prodajo le?

Našteto je bilo samo tisto, kar ne želimo več, ker smo to pri moškem že doživele -in to pri enem samem osebku, skozi npr. 10  let zveze, družine, zakona.

Danes je pravilo tako, da ženska mora biti lepa, moški pa bogat. Če moški ni bogat, mu ostanejo povprečne ali podpovprečne, če pa ženska ni lepa, ji pa ostane enaki izbirek moških.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2462, 23.09.2022 ob 09:58

Danes je pravilo tako, da ženska mora biti lepa, moški pa bogat. Če moški ni bogat, mu ostanejo povprečne ali podpovprečne, če pa ženska ni lepa, ji pa ostane enaki izbirek moških.

To pa ni res. To mislite taki, ki se imate za lepe pa bogate. V resnici ste pa samo jadni.

 

Ha, ha…”danes je pravilo…” in podobne modrosti; kar držite se jih in potem jamrajte. To je čisto suverena izbira.

Sicer pa ni pravil. Narediš kar čutiš – in to brez strahu. Vsak je komu privlačen in kriteriji nikoli niso enotni. Najbolje kar vsak lahko naredi je, da je zvest sam sebi. Da počne kar mu/ji paše, sledi svojim ciljem na svoj način. Pravemu bo že všeč. Pa tudi če ga/je nikdar ne sreča, bo to še vseeno dobro življenje.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 23.09.2022 ob 10:02

To pa ni res. To mislite taki, ki se imate za lepe pa bogate. V resnici ste pa samo jadni.

 

Tukaj govorite o jabolkah in hruškah. Načeloma se nivoji držijo skupaj. Res je, da so ženski aduti bolj izgled, medtem ko je moški adut denar, to drži. Sam kaj resno mislite, da bo moški, ki je sam uspel in zaslužil prenašal eno lepotičko, ki je vzojena popolnoma drugače (?), ki je sicer res lepotička ampak brez izobrazbe in razgledanosti? Kaj na on s takšno pupiko? Razen seveda za posteljne avanture, to že. Enako velja seveda obratno, razgledana ženska, poslovno uspešna, mislite da si bo takšna izbrala fitneserja, nogometaša?

Nič ni narobe ne z enimi niti z drugimi, sam skupaj pa to ne gre.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7331, 23.09.2022 ob 11:28

Tukaj govorite o jabolkah in hruškah. Načeloma se nivoji držijo skupaj. Res je, da so ženski aduti bolj izgled, medtem ko je moški adut denar, to drži. Sam kaj resno mislite, da bo moški, ki je sam uspel in zaslužil prenašal eno lepotičko, ki je vzojena popolnoma drugače (?), ki je sicer res lepotička ampak brez izobrazbe in razgledanosti? Kaj na on s takšno pupiko? Razen seveda za posteljne avanture, to že. Enako velja seveda obratno, razgledana ženska, poslovno uspešna, mislite da si bo takšna izbrala fitneserja, nogometaša?

Nič ni narobe ne z enimi niti z drugimi, sam skupaj pa to ne gre.

Zakaj pa fitneser ali nogometaš ne bi mogel biti razgledan, šolan, … Polni ste predsodkov in vajeni predalčkanja, ljudi pa ne poznate. Marsikdo bi vas presenetil.

Sicer pa, kar si kdo izbere, to bo imel.

Bravo.

 

Anonimno 7204

 

Najlažje se je “uvalit” k takemu in ga molzti za njegov denar. Mislim da boš morala še kakšno pravljico prebrat 🤣

Tudi mene zanima, kaj ti ponujaš. Saj imam tudi sama neke kriterije, čisto vsak mi ni dober. Ampak pričakujem, da bo nekako enakovreden meni. Si ti torej tudi oseba, ki vse to ima, kar od moškega pričakuje (tudi finančno mislim), ali samo od tipa pričakuješ, da se boš z njegovo pomočjo lahko odselila od staršev in presedla v boljši avto?

New Report

Close