Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kaj je v cepivih

Kaj je v cepivih

Ne razumem ravno tistih, ki berejo FB neumnosti in verjamejo nekim že 100x ovrženim teorijam nekih xy kvazi dohtarjev.

Tuki je res enostavno razloženo kaj je v cepivih, kako delujejo itd. Razlaga pravi zdravnik, tisti ki dejansko ima diplomo in v reali zdravi ljudi 🙂

https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/174838818?s=mmc

Odgovor na objavo uporabnika
Evo link, 17.01.2022 ob 10:33

Ne razumem ravno tistih, ki berejo FB neumnosti in verjamejo nekim že 100x ovrženim teorijam nekih xy kvazi dohtarjev.

Tuki je res enostavno razloženo kaj je v cepivih, kako delujejo itd. Razlaga pravi zdravnik, tisti ki dejansko ima diplomo in v reali zdravi ljudi 🙂

https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/174838818?s=mmc

evo link od smrti cepljene Katje, ki ni edina pokojna cepljena!!!

 

Mnenje o cepljeni mrtvi Katji so dali zdravniki iz UKC! https://www.delo.si/novice/slovenija/cepljenje-s-cepivom-janssen-se-poteka/

Odgovor na objavo uporabnika
zbudi se, 17.01.2022 ob 10:38

evo link od smrti cepljene Katje, ki ni edina pokojna cepljena!!!

 

Mnenje o cepljeni mrtvi Katji so dali zdravniki iz UKC! https://www.delo.si/novice/slovenija/cepljenje-s-cepivom-janssen-se-poteka/

A ti sploh veš kolk ljudi na svetu se je cepilo? Žal so tud žalostne zgodbe vmes, ampak to ne spremeni dejstva, da FB dohtarji lažejo, zavajajo in vam z neumnostmi filajo betice  100/h, ok?

Me ne zanima kaj je v cepivu. Jaz ga ne rabim. Tisti, ki smatra da ga rabi naj ga vzame.

Odgovor na objavo uporabnika
Evo link, 17.01.2022 ob 10:41

A ti sploh veš kolk ljudi na svetu se je cepilo? Žal so tud žalostne zgodbe vmes, ampak to ne spremeni dejstva, da FB dohtarji lažejo, zavajajo in vam z neumnostmi filajo betice  100/h, ok?

Pa dej že nehite, da nam polnijo glave FB dohtarji… Noben mi ne polni glave. Pregledala sem strani proizvajalcev cepiv in tehnično specifikacijo in uporabo. Vse je na njihovi spletni strani. Tudi navedeno komu ne priporočajo cepljenja. na phizer, na jansen imate vse napisano.

In NE ne bom se cepila s temi cepivi, ker glede na prebrano in moje zdravstveno stanje menim da ne bi bilo dobro da se cepim. Prebrala sem tudi že vse o Novavax cepivu, ki menim bi bilo veliko bolj primerno za mene. Tako, da čakam, kdaj bo mogoče cepljenje s tem cepivom. Pred cepljenjem bom pa še opravila posvet pri osebnem zdravniku, ki mu zaupam in pa uredila osnovne analize.

Tako, da ne mečite nas vse v en koš, ker temu ni tako. Polno glavo vas že imam s temi antivaxer oznakami in tem znamkami, ki jih prejemam vsako dnevno. S tem, da nobenega cepilca nisem nikoli ožigosala za ovco, bedaka. Mož je cepljen in ga imam še vedno rada in nimava nobenih težav v zakonu zaradi tega.

dajte se malo umiriti v vsej tej komunikaciji, ker samo sprožate čustva, ki nimajo noč s cepljenjem in nimajo nič z zdravjem na splošno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.01.2022 ob 10:52

Me ne zanima kaj je v cepivu. Jaz ga ne rabim. Tisti, ki smatra da ga rabi naj ga vzame.

Namen tega linka ni da bi kogarkol prepričevala naj se cepi, ampak da si kdor želi posluša razlago kompetentnega človeka. Ok?

Odgovor na objavo uporabnika
joj no dej že neki no, 17.01.2022 ob 11:00

Pa dej že nehite, da nam polnijo glave FB dohtarji… Noben mi ne polni glave. Pregledala sem strani proizvajalcev cepiv in tehnično specifikacijo in uporabo. Vse je na njihovi spletni strani. Tudi navedeno komu ne priporočajo cepljenja. na phizer, na jansen imate vse napisano.

In NE ne bom se cepila s temi cepivi, ker glede na prebrano in moje zdravstveno stanje menim da ne bi bilo dobro da se cepim. Prebrala sem tudi že vse o Novavax cepivu, ki menim bi bilo veliko bolj primerno za mene. Tako, da čakam, kdaj bo mogoče cepljenje s tem cepivom. Pred cepljenjem bom pa še opravila posvet pri osebnem zdravniku, ki mu zaupam in pa uredila osnovne analize.

Tako, da ne mečite nas vse v en koš, ker temu ni tako. Polno glavo vas že imam s temi antivaxer oznakami in tem znamkami, ki jih prejemam vsako dnevno. S tem, da nobenega cepilca nisem nikoli ožigosala za ovco, bedaka. Mož je cepljen in ga imam še vedno rada in nimava nobenih težav v zakonu zaradi tega.

dajte se malo umiriti v vsej tej komunikaciji, ker samo sprožate čustva, ki nimajo noč s cepljenjem in nimajo nič z zdravjem na splošno.

 

Zate velja enako kot za tisto zgoraj. Pa mal razmisli zakaj se počutiš, kot da je bil ta link namenjen točno tebi.

»Zdravnika ne potrebujejo zdravi, ampak bolni« (Mr 2, 17).

Ti debilno, čemu širiš fašistično cepilno genocidno propagando ?

To počneš, ker si plačano ali izključno zaradi svoje debilnosti ?

 

Kaj je v cepivih? Smo zvedeli, ko je Nada Hiti poslala ta strup v analizo v Nemčijo in razkrinkala zločince. In če so tam sami bonboni, zakaj potem Japonci zavračajo ta zvarek kot strupen?

Goni se skupaj s svojo cepilno propagadno. Cepi se 5x na dan, boš zaščiten, ostale pa pusti pri miru. Sploh mi pa lahko plačani akviziterski cepci razlagate karkoli hočete, tej ‘stroki’ glede zvarkov ne verjamem prav nič, ker že od začetka lažejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Evo link, 17.01.2022 ob 11:08

Zate velja enako kot za tisto zgoraj. Pa mal razmisli zakaj se počutiš, kot da je bil ta link namenjen točno tebi.

Ne razumem ravno tistih, ki berejo FB neumnosti in verjamejo nekim že 100x ovrženim teorijam nekih xy kvazi dohtarjev.  

Ne ti mene sedaj izzivat zakaj sem se videla v tvoji objavi in tvojem linku. S tem – kar je bilo v tvojem prvem stavku, si vse povedal/a. Teorije sam/a omenjaš. Teorij ne poslušam je pa en kup bedarij, ki jih vidiš že na daleč. Ena od teh je zakaj morajo testirani otroci sedeti 7 ur z masko na obrazu v razredu, medtem ko lahko greš testiran na koncert z 2000 udeleženci in maske ne potrebuješ. Kje je logika v tem a ? Pa še marsikaj….

Razumeti je treba, da obstajajo podkupljeni in nepodkupljeni strokovnjaki. Prvi so prisotni v javnih medijih, drugih pa ne spustijo blizu. Okrogla miza vrhunskih strokovnjakov o prepovedani resnici:  https://www.odpriteoci.si/post/okrogla-miza-vrhunskih-strokovnjakov-prepovedana-resnica

 

Idioti. Kaj vas briga kaj je v cepivu. Saj nisi doktor farmacije !     Cepite se in ne norite s svojimi teorijami zarote.

Idioti. Kaj vas briga kaj je v cepivu. Saj nisi doktor farmacije !     Cepite se in ne norite s svojimi teorijami zarote.

Kakšna teorija? To je že zdavnaj praksa zarote. Cepi se in crkni, a ne? Pejt na vagon, kaj boš pametoval, saj nisi železničar… Tvoj IQ je na ravni retardirane amebe.

In zakaj naj se cepimo? Da bomo kot precepljeni Izrael, Fr, VB itd. zaradi uničenega imunskega sistema imeli rekordne okužbe, da stranskih učinkov niti ne omenjamo? Teorija zarote? Par dni nazaj je en iz eme lepo povedal, da ti zvarki uničujejo imunski sistem. Očitno so pri Pfizerju zamudili s provizijo, pa je bleknil kar je vsem jasno.

Ti se pa kar spel špikat na Metelkovo s tem strupenim zvarkom. Mi ne gremo na ta cepilni vagon!

daj trolček SDS navijač za cepljenje, prenehaj lagati in lizati rit Janši.

Dejstvo je da je v Sloveniji zaradi “cepiva” SMRTNEGA ZVARKA umrlo na stotine ljudi. Za nobenega ni bila dovoljena obdukcija, vse so po hitrem postopku spravili v krematorij in izbrisali vse sledi- TAKO DELA MAFIJA!

New Report

Close