Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KAJ JE ZA VAS….

KAJ JE ZA VAS….

…izziv???

kaj je za vas izziv, ki vam poveča adrenalin….??

kak je danes lepo jutro…sedaj vam je treba samo še malo kri zavreti, pa boste pripravne za v ……ops….

lep zaspan dan še naprej……če si drugega ne zaslužite….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dragi moj…zame je izziv vsak dan…tisti ta velik izziv pa se najde…seveda se najde in paše in zadane…rada imam izzive in pika…Me delajo močnejšo…bolj pametno…in…baje sem nekaj posebnega…baje lepa ko jih rešujem…se ubadam…z izzivi …ne!

Ne pozabi pa…da si vsak lahko po svoje tratira kaj je za njega izziv…jaz jih imam zelo veliko…

In kakšen zaspan dan…aja…no jaz si zaslužim vse kaj drugega kot pa zaspan dan…pri meni je čudovit dan…vroč…in taprav;))…naj bo tak tudi tvoj….cmokito na šobo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moj velik izziv bo prijokal na svet čez dobrih pet mesec…..E…..to bo šele adrenalina…….

… bil izziv ugotoviti , kaj se v resnici skriva za to predrzno krinko nad ženskami razočaranega in nesramnega , včasih že skor žaljivega nemarneža 🙂

Morda ranljiv , občutljiv , s kako težavo obremenjen gospod srednjih let , s hčerko , ki jo ima nežno rad (tako kot jaz moji :), ki me je še na forumu “Mladi” nekajkrat resnično razveselil z precejšnjo prodornostjo , ki pa je žal mladina ni znala ali zmogla razumeti …. človek pač , ki tako kot mi vsi tukaj , išče svojo srečo in mir ;)))

Nikita ti želi lep dan … in gremo dalje ;)))

bila ………….opsssssssss…….

NIKITKA PAZIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!

SI SE ZAČELA GIBATI PO TANKI LINIJI……….KO LAHKO MIMOGREDE ZAČNES SPOZNAVATI DO SEDAJ NEZNANE OBČUTKE……..KI BI TI JIH LAHKO NEKDO RAZKRIL……..

POGLEJ SEDAJ KO SI ME MALCE ZRAJCALA TI BOM PA NAPISAL NEKAJ ZA NAJINE OČI..NA TVOJ MEILČEK…SMEM??????

čakam …čakam…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa kaj ko to ne bo prislo…tja…ali pa bo……ja Razočarko zna rajcat…ni kaj!!!! No saj bom tiho…Niki…daj ga…še malo…saj si zasluži…je lumpi do konca…potem bo pa itak repek med noge in sel na Bledek…bova kremsnitke papcala…se smejim…ampak se bojim da ne bo danes dobil kako u glavco…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… smeš , če boš iskren in tak kot si – mislim kot človek , ne kot žrebec , kakršen se tako rad kažeš , hehe ….

čakam , čakam … in iščem dušo , ne telo 😉

a bom lahko zraven…..mislim a že kaj brca….

lep dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nič še ne brca…upam, da bo kmalu…In zakaj bi bil zraven? Da bi kaj »pošlatal«…mislim, kako brca…..??? he, he, he

hmmm, marsikaj…. hmmm….

papa razočarko

OH KAKO ME ZNAŠ ZRAJCATI……

ti že vrnem….nekoč…………..v bližnji prihodnosti….

leta letijo - iščem stevardeso.....

hm, je to tvoj izziv?

papa

Saj jo je že stisnil !

Niki je že zdavnaj opazila , da ga daje nek nerazložljiv strah pred konkretnimi dejanji 😉
… provokator pa tak … ja saj , besede so poceni ….zastonj pravzaprav …

New Report

Close