Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj je za vas primerna starostna razlika?

Kaj je za vas primerna starostna razlika?

Odobravam? Glede na to, da se me ne tiče… se tudi z odobravanjem oz neodobravanjem ne ukvarjam. To enostavno ni moja stvar.

Zelo očitno pa različnim ljudem paše različno. Naj jim.

Važno je da se skupaj veliko smejeva, pogovarjava in počneva…vse ostalo so…nijanse;)

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 27.01.2022 ob 19:05

Odgovor na objavo uporabnika
vsak po svoje, 27.01.2022 ob 14:02

Meni se zdi vse nad 10 let veliko preveč. Idealno 3-5 let. 10 je že veliko.

Enako. 10 in vec je ze druga generacija.

 

To je že tretja generacija_:). Poznam pa en par, kjer je razlika 22 let. Pa kar gre. Ona je sicer na pogled res nikakršna ( grdo reči), tudi mentalno je  bliže njemu, mislim, da je kak mlajši niti ne bi opazil.. Zato najbrž stvar gre. V glavnem pa je meni že deset let veliko. Doma imam razliko 3 leta, 5-6 bi še šlo, več pa? Kakor kdo.

 

Če v partnerski zvezi ni v igri samo seks ali denar, razumljive starostne razlike niso pomembne. Oba morata biti dovolj zrela in mentalno močna, da vzdržujeta ljubezen in starostno razliko. Lep primer je zakon igralke Bo Derek in igralca John Corbett, ki sta poročena cca 20 let, med njima je razlike 5 ali 6 let. Ona je starejša od njega. Oba srečna in dobro funkcionirata.

Leta in ženske so samo številka❗

Drage moje mokre monovke,

zakaj nekatere, navadno značilne predstavnice tercijalk, tako težko verjamejo v zveze z več desetletno starostno razliko❓

Odnos med moškim in žensko je zgrajen na določenih temeljih, ki bi morali če so le dovolj trdni preseči takšne nebuloze, ki jih lansira eden najbolj hipokritskih segmentov družbe.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 31.01.2022 ob 18:45

Leta in ženske so samo številka❗

Drage moje mokre monovke,

zakaj nekatere, navadno značilne predstavnice tercijalk, tako težko verjamejo v zveze z več desetletno starostno razliko❓

Odnos med moškim in žensko je zgrajen na določenih temeljih, ki bi morali če so le dovolj trdni preseči takšne nebuloze, ki jih lansira eden najbolj hipokritskih segmentov družbe.

Se te pogreša…. Kje si se izgubil?!

Ženska mora biti 12 – 30 let mlajša, ker se bistveno hitreje starajo. Za resno zvezo s potencialom je optimalno: 30-letnik in 18-letnica.

Pomembno je, da se tip pred svojim 30-im letom ne veže resno, ampak ima seks z vrstnicami samo za rekreacijo.

Pametna baba si mlajšga dobi, kaj boš negovalko špilala pri 40ih

Da bi bil moški mlajši, je z biološkega stališča sprevrženo in protinaravno. Takšni primeri so dekadentni in žalostni.

Imam 42 let in niti pod razno ne bi gledala fotra od 60. Mislim, da tako razmislja vecina zensk. 5 let gor dol je idealno.

Odvisno, za kaj:

 

za “prijatelja z ugodnostmi”,  da ne živi  z menoj in zjutraj odnese zobno ščetko, tudi če je 15 let mlajši od mene; zakaj pa ne-saj se sami ponujajo.

Za resno zvezo v mojih letih pa od enako starega kot jaz ( pač zgledam tudi dosti mlajše, kot sem), ali pa celo do 15 let starejšega, da ima finančno vsaj toliko kot jaz, da ima preskrbljene odrasle otroke kot jaz , samo mu mora hidravlika še dobro delovati, pa nekadilec in lepo mora še naravno dišat, feromoni pa to- ne že po cipresah…. -meni je seks zelo pomemben, tudi v zrelih letih, ne samo neko stiskanje in smejčanje in cmokljanje. Pa da je kavalir iz tiste dunajske šole ( ne un stari s klobukom i berlgo=), ne pa neotesani , posesivni balkanc z otomanskimi vpadi v rodovnik.

največja starostna razlika je bila 14 let (jaz sem bila tista ta starejša). sva se imela super, odmaknila sem se, ker je želel družino/otroke.

najbolj katastrofalna zveza je bila, kjer je bil 8 let starejši in se obnašal kot penzionist – sedel in kinkal pred tv, nič od njega, on bi samo kokice jedel in spal.

Mene to nic ne moti..nikakor …sama imam 20let novembra bom imela 21 in sem porocena z 8let pa pol starejsim skupaj ziviva ze 2leti pa pol od tega se poznava 4 leta …on je musliman velik vernik iz makedonije jas sem katoliske vere (slovenka)pa smo v druzini tudi veliki verniki.sepravi ce imas ti nekoga rad niso pomembna niti leta niti kaksna vera si ce seveda imas use poslihtano u glavi …VSE SE DA CE SE HOCE

Odgovor je en sam. Celo zakonsko je dolocen. Starost mlajse(ga) mora biti 18+. Nadalje, za moskega, ne glede na njegovo starost, idealna zenska ima ~20.

New Report

Close