Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kaj je zdaj to?

Kaj je zdaj to?

Backinega nežnega jezička ni več, Shaseen tudi ne, pa lunce, kuštrce in acjom, balinke. Kaj je zdaj to? Vse jezne name? Ker imam žensko mojih sanj (backa) najraje? Zato? Tudi prav!

Jaz nisem jezna, samo dela imam preveč, ti kar imej Backo, jaz te imam dovolj, četudi si del nje;)), vem, da si toliko moj, kolikor očm;)))!

Kir, jaz imam itak še Svetilnika;)), pa ne bodi sedaj spet ljubosumen, on je vsaj ves moj, ko pa ti nočeš biti, haha.

Hahaha, kaj pa če bi hotel biti več?

A nisem dovolj tvoj? Nihče pa noče biti lastnina, saj veš…

Saj ne želiš, hihi, zdaj pa moram delati dalje Kirmoj;))), imej nagajiv dan,misli name, velik, na Backo pa nič, haha-čao.Pa bo mogoče kaj več;)).

Bog ne daj biti kogaršnja lastnina, tega tudi jaz ne maram!

Vse te bom ubogal, le tistega glede backe ne!

Lepo, da ne. Zvest? Kako lepo.
Moj jeziček je tu….želiš?

Sasheen

Tvojega nežnega jezička, prstkov, lepih očk, saj veš vse…

Kaj draga? Nimaš nič lepih besed zame? Danes sem len in bi samo ležal na hrbtu, ti pa počni kar hočeš, hahaha

Čakam te, princeska moja!

Oh, kako lepo pišeš….kadar me ni. Ha ha. Ko pridem, pa …..toliko lepih besed za …hm, koga že? Aja, tisto pa tisto pa tisto…ha ha ha!

posula te z drobtincam pa ptičke poklicala da te fino pokavsajo… bahahahhahahha

A ni ravnokar nekaj jokal, da ga boli, da ne more več, da pride drugič, ha ha ha…..
ne mu hudga delat, saška!

Ne, vse je mišljeno samo zate, a nisi prebrala, da si prva violina?

Želim si slišat tvojih lepih besed, vdihovat tvoj prelepi vonj, poljubljat tvoj vrat, očke, ustka!!!, da ne govorim čudovitih majhnih dojk, ritke in lulike sploh! Kakšna je že? Mehka, topla, vlažna kar naprej, oh kako bi te…

Jaz pa tebe, žlehtnoba!

drugič, ljubi, zdaj grem…………poljub

Enako!

Ja, tako je to….. ko posije sonce, začne padati dež!

Kuštrca, na pomoč!!!!!

sej si sam hudo dela

najprej me je treba ujet…to je pa fino težko

Ker si ga moram na roke?

A pobegneš na drevo? Ja, višine me je strah, sem raje “spodaj”, hahaha

Morda bo po 07.05. bolje, kaj veš

New Report

Close