Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj kej pravijo ?

Kaj kej pravijo ?

hmmmm … me gusta tu propuesta :)))

:)))))))))))))))))))))

…što se dobro ovo čita……

ja ja ja :)))) domače.. z dežele :)))

.. kako da ne :)))) čuvaj se tistih muh tam .. da ni res kakšna španska vmes 😉

ŽAL, žal ne. Al pa na srečo :))))

Me gustas muhca Spagna, me gustas Italiana.
Me gustas iz Vienna, ma mucho Eslovena.

uau .. a veš tisto od Manu Chao …

me gusta marihuana .. me gustas tu :))

Hmmm , a tako !

No , če nočeš , pa nič !

O vem vem, corason :)))))))

Pesmi o punci, po imenu Mari Huana :)))))) ma je tič, ta Manu :)))))

Rad=delo, oziroma služba in ne NIČ delat !!!

Zgornji post seveda.

Ne vem, kako sem se lahko samoolimal !

.. haha .. ja ja .. yo conosco una chacha .. su nombre Mari Huana :)))

y todo los hombres … llama lus de alma :)))

Alma, pa hombre ?

dušca pa moški

moški ji pravijo .. lučka za dušco 😉

Vem… ma je res gustas :))))

Jani je snel CD z neta in sedaj …. me gusta marijuana :))))))

Viš, za almo nisem vedel….tako lepo ime za duščo. Škoda ker poznam eno Almo, ki je brez nje. Oziroma je poison alma.

Letamo iz cimra u cimer, bela cesta, pa gledamo,
da si kdo k’šne kosti ne zlom!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

To je pa zato , ker se imaš tako rad ;)))

Nikitka je že razumela , kaj ji če Brusy povedat , pa tudi to , da je ona roza , on pa neč …

kva mata pa vidva za en fajt danes?

Uh, Jani je tud mal Stevie Wonder :)))

Ja, to je pa tako, kot v F1, ko kamera kaže vodilnega, v ozadju pa potega ogorčen boj za 12 mesto :)))))))))

Sam moram priznat, da sem tudi sam malce izgubil nit, se mi zdi ????

hahahahahahah.. no važno da je fajt pošten.. sej konec koncev.. na koncu na pir.. pa se pomenta, zakaj sta se fajtala :)))

Jani štrika sploh ni imel :))))

… za Jančka , ki ne ve , za kaj gre !
Z Brusytom se nisva fajtala , čeprav je res , da sem ga potem , ko je zatrdil , da je na YEESS in da ima VSE kosti cele – no , sem ga čist roza povabila na en “fajt” , no , lahko se tudi tako reče , pa je on GROBO zavrnil mojo ponudbo na yeess , ne .

Nikitka je podala čist kratko poročilo , da se bo tudi Brusu odprlo :)))

Če vse skupaj na kratko povzamem…. Nikita je Bruska povabila, ne, in je on rekel yessss, ne, je potem, ne, hotel povedati, ne, da ne misli tako, ker se mu je, ne, strgala vrvica, ne, in ni bilo nobene variante, da dobi ravno tako, ne, roza, ne, rajši utajil svoj namen, da ne bi koga poškodoval, ne, medtem ko bvi se fajt, z nezmanjšano srditostjo nadaljeval, ne….

Jani še skoz išče ta drug konec štrika :))))))))))))))))

No zdej sem pa dobil nit, jebo sliku svoju.

Zdej tudi štekam tist roza del…..mater sem……počasen.

Se pravi, če bi jaz revež vedel za kakšno kost se gre, bi bil še bolj na Yess, sicer je bil pa ne namenjen moji službi in ne tebi, Bruska moja, viš, tu si bla pa tu brus :))))))))))

Ja, Jani, točno tako kot praviš.

Ker še nikoli nisem slišal za kost “tam”, sem pač bebavo mislil, da sem bil povprašan tako, topločloveško” po zdravju in celih kosteh…

Pač nisem nanjušil roza povabila…..pa je zgledalo kot ne….zgleda, al kaj ker nisem čist ziher :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close