Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj lahko naredim s to stvarjo? Mama nam je kupila…

Kaj lahko naredim s to stvarjo? Mama nam je kupila…

Ki imaš same take stvari? Pa zadnjič za nečakinjo kao en ful creepy dojenček-kot pravi zgleda…joj joj LOL

Vem. Ampak pri Bogu prisezem da to ni isto.
Necakinji sem kupila lutko ker si jo je izredno zelela, in ta ni prav nic psihopatska.
Vsaj ne tako zelo kot ta igraca.
Nisem v psihiatricni bolnisnici ali kaj takega…

Ne vem no, priznam da sem otroku kupila creepy realisticno lutko ampak ta medo je hujsi.
Jaz ga bom prodala in se sama prepricala da bom ce ze kaj kupila normalnega peek-a-boo medvedka.
Ne vem ce je mama po pomoti kupila to ali so oni zamesali.
Jaz v glavnem ne prenasam te stvari.
Verjetno ga bom dala zastonj na kaksno spletno stran pa ce koga zanima sporocim kam sem ga dala.

Sem si mislila da boste povezali ti dve stvari. Ampak pri Bogu prisezem da si ne izmisljujem.
Necakinja se je zelo razveselila lutke ampak noben normalen odrasel ali pa celo otrok se ne bi razveselil te demonske medvedje pojave.

Vseeno hvala za odgovore in vasa mnenja

Cudna familija k si podarja tako prijazne igracke. Preveri dobr ce nimate kje 666

Nekdo se je javil da bi imel in ti se kar naprej govoris da bos stran vrgla cez dva tedna. Vrzi stran ali pa podari. nehaj se preseravat tukaj.

Jaz sem necakinjo samo presenetila na prijazen in dober nacin…
Reborn baby doll sploh ni tako strasljiva.
Ampak ta peek-a-boo bear pa je…
Ne vem, jaz ga bom poslala nazaj takoj ko mama najde kaksno potrditev da smo jo res kupili.
Ali jo bom pa nekomu pac dala. Na neko spletno stran.
Jaz tega demonskega medveda ne mislim vec imeti v hisi.
Ceprav bo se par dni moral biti. Ne bom ga se v slabsem stanju dala naprej.
Ali pa ga bom z necim razbila. Samo drag je, okoli 100€.

In nismo zmesani.

Ne bom tukaj dajala emaila in se menila kdaj in kje bo kdo prisel po igraco.
Vam bom pa sporocila ce jo kdo zeli na katero spletno stran jo bom dala.
Ce res zelite imeti demonsko medvedjo lutko ki se povrhu vsega sploh ne dela vec pravilno…
Potem pa si res zasluzite da vam povem kje jo boste dobili.

Bolj me muci to da bom do prodaje te stvari morala to imeti doma.
Takoj ko bo mozno se ga znebim.
Tule emaila in telefonske ne bom dajala vam pa sporocim od kod ga lahko potem dobite oziroma od koga.

In se enkrat hvala za mnenja

Ne bom tukaj dajala emaila in se menila kdaj in kje bo kdo prisel po igraco.
Vam bom pa sporocila ce jo kdo zeli na katero spletno stran jo bom dala.
Ce res zelite imeti demonsko medvedjo lutko ki se povrhu vsega sploh ne dela vec pravilno…
Potem pa si res zasluzite da vam povem kje jo boste dobili.

Bolj me muci to da bom do prodaje te stvari morala to imeti doma.
Takoj ko bo mozno se ga znebim.
Tule emaila in telefonske ne bom dajala vam pa sporocim od kod ga lahko potem dobite oziroma od koga.

In se enkrat hvala za mnenja
[/quote]
Pojdi spat, ker počasi postajaš kar težka…

Nikjer ne trdim da ste zmesani ceprav … in probas zdej nam tukaj uturit to stvar. No sej ena punca se je javla da bi ga vzela ce nisi vidla. Sam po moje ga hoce zastonj.
A so se crne sile ponovno prebudile? Za vsak slucaj pokadi po hisi medveda pa u zegnano vodo namoc. Ane gospod Majda1938 al kok ze.


Pojdi spat, ker počasi postajaš kar težka…
[/quote]

Ja, vem tezim vam…
Glejte, ce se kar koga zanima ta stvar vam bom napisala na kateri speltni strani jo bom dala.
Prvo pa moram taksno stran najti.

Hvala za mnenje tudi tebi

Ti nisi normalna no
Najprwj bi dala potem prodala
Potem ne bi tuki dala meila ko vemo da jr lahk lazen.ampak bo dala na drugo spletno stran.
Ampak ona komi caka da se ha znebi k se trese pa obupuje .ampak 14 ga bo pa se mela.
Pa prodala bi ga ampak verjetno kr dala ceprav bi mela kak e
Ceprav medved aploh ne dela tko kot mora.ker je poskodovala mogoce mehanizem.
Ena bi ga mela ona pa noce ker rada se trese in obupuje.


Prav imas. ZASTONJ GA DAM.
Samo prvo bom poskusila vrniti to stvar. Ce mi pa ne bo uspelo pa vam sporocim na katero spletno stran ga bom dala.
Ja, zastonj bo.
Blede se mi ocitno, ne?
Ja priznam, bluzim tule.
Par dni ga bom se pa obdrzala ce ga bom mogoce lahko vrnila. Ampak ker sem drezala vanj dvomim da bom tudi denar dobila nazaj.
Jutri bom poklicala mamo da vidim kaj ona misli in kaj hoce pa ti potem sporocim kako bo.
Tudi par drugih ljudi se mi je javilo da bi ga imelo.
Jaz mislim da bo najboljse ce ga dam na kaksno spletno stran in se naj potem ljudje dogovarjajo zanj.

HAHAHAHAHAHAHAHA
TI NISI NORMALNA NO.
Najprej ga bo dala zastonj, pol ga bo probala vrnit
In pol bo mamo se prasala kaj misli in potem ga bo dala na spletno stran.
Draga moja
Ta medved ti je usojen nikakor se ga ne bos znebila.
Stran vrzt pa ga tudi ne smes ker bos crno magijo spodbudila.
V kot v kuhno na pult ga daj hahahaha
Nikoli se ga ne znebis vec.

Tocno se vidi da je medved zacaran.
Nikakor se ne mores locit od njega.
Tvoj je ime naj mu bo dvojcici vipera lo

Medveda je vzela mama.
Rekla je da je nasla racun in da ga bo poslala nazaj pa naj naredijo kaj hocejo.
In rekla je da bo sla kupit normalnega pliskota v trgovini.
Nisem se znala odlociti ali bi ga podarila ali prodala.
Ker tudi ce ne dela pravilno je nekaj vreden.
Moz me je prepriceval da medveda naj prodam ce nic drugega vsaj baterijo in mehanizem.
Tega malega demona se bom resila jutri zjutraj.

Stari pregovor pravi,če komu kaj daš si kriv.

Medveda je vzela mama.
Rekla je da je nasla racun in da ga bo poslala nazaj pa naj naredijo kaj hocejo.
In rekla je da bo sla kupit normalnega pliskota v trgovini.
Nisem se znala odlociti ali bi ga podarila ali prodala.
Ker tudi ce ne dela pravilno je nekaj vreden.
Moz me je prepriceval da medveda naj prodam ce nic drugega vsaj baterijo in mehanizem.
Tega malega demona se bom resila jutri zjutraj.
[/quote]

Kar misli si, da se ga bos resila, tale medved ti je usojen in bo prisel nazaj :))

Glede na to, da si posegala vanj, ne vem kako bo z vracilom.

Medo is coming back 😀

razumem, da ti mladi starši kupujejo smrtne glave, narisane na posteljici za dojenčke, razumem, da kupujejo čudne lutke, ki nam starejšim niso všeč … ampak da ena babica kupi tega groznega medvedka, si mislim, da hoče, da bo njen vnuk kirurg

New Report

Close