Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj letos ne bo preletov letal ob zaključku epidemije?

Kaj letos ne bo preletov letal ob zaključku epidemije?

Kaj letos ne bo preletov letal ob zaključku epidemije?

so si raje dnar, ki bi ga zapravili za prelet letal potalal po žepih v obliki covid dodatkov… Ogabno… samo naj še kdorkoli, ki je sedaj na oblasti,da znižuje stroške javne uprave –  v 8 mesecih so si potalali za več kot pol milijarde dnarja… ja , javni sektor… in to v pretežni večini sploh ne tisti, ki so delali z bolniki, ampak covid bolnikov na blizu sploh videli niso…

sem bila jaz, ki stanujem v bloku in moram vsak dan po skupnem stopnišču, kjer so ljudje vsakodnevano množice različnih, brez mask in vsega, v večji “nevarnosti” samo z izstopom iz stanovanja… pa nam stanovalcem nobedn ne plača nobenega covid dodatka… oni hijene so si ga pa izplačevali za delo v gozdu, sam bogu izza nogu,  za sedenje v pisarnici sam in podobne stvari…  Ogabno koliko dnarja našega iz proračuna so si potalali.

Samo naj se še eden oglasi, da bi oni red glede javnega denarja delali na oblasti. Človeku slabo postane res.

Zakaj bi se še enkrat smešili?!

Odgovor na objavo uporabnika
samo smešili so se, 16.06.2021 ob 10:48

Zakaj bi se še enkrat smešili?!

samo tisto je bilo res idiotsko … že samo dejanje v pozdrav koncu epidemije, uni zdravniki in sestre ter policaji, ki stiojijo na ulicah in ploskajo v nebo letalom – uiber neumno, še milijonkrat bolj pa neumno dejstvo,da je potem čez par mesecev razglašena epidemija…

tako da tisto je bilo res smešenje na kubik…

ko so se ponovno začele pojavljati okužbe pa sem zasledila en dober komentar na enem izmed forumov kot cinizem na ta prelet letal… vrhunski nekaj v tem smislu je bilo (ne točno dobesedno)- janša bo v pozdrav ponovni prihajajoči epidemiji in ponavljajočim se okužbam naročil rikverc prelet letal… hahaha

 

Ali ne pomeni to, da epidemije sploh ni konec? Dela vlada načrte za naslednje nove vale?

to sploh ni vprašanje, VLADA DELA NAČRTE ZA NOVO PROPAGANDO DA SE BOSTE CEPILI…vladi bo jeseni zmanjkalo denarja in potrebno je podpreti mafijo farmacevtsko, da bodo vrnili milijarde. boli vlado k u r a c za vse nas—-LJUDJE, POTREBNO JE ČIMPREJ NA CESTO, ČŠE PREDNO PRIDE JESEN da damo tem fašistom vedeti, da nismo njihovi psi!

New Report

Close