Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj menite, kdaj se bo začelo cepljenje dojenčkov proti Covidu?

Kaj menite, kdaj se bo začelo cepljenje dojenčkov proti Covidu?

Po mojem mnenju nam ne bo treba prav dolgo čakati. Izraelci že cepijo otroke od 5 leta naprej. Zakaj bi čakali do 5. leta, če se lahko pocepi že male štručke?

Cepiva je treba porabiti.

Slovenci bodo ziher stali med prvimi v vrsti, ko se bo cepilo tudi dojenčke, niti malo ne dvomim (sodeč po zapisih navdušenih cepilcev tule gor na Monu).

Dosadna si že z odpiranjem popolnoma blesavih tem.

Cepilci bodo itak dali cepit svoje sončke.Kajti cepivo je “varno”. Kajneda, cepilci?

nova
Uredništvo priporoča

V  kratkem. anglosasi, in židje, nimajo nikoli dovolj denarja. Vse tisto, kar očitajo drugim počnejo sami.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 04.08.2021 ob 21:22

Po mojem mnenju nam ne bo treba prav dolgo čakati. Izraelci že cepijo otroke od 5 leta naprej. Zakaj bi čakali do 5. leta, če se lahko pocepi že male štručke?

Cepiva je treba porabiti.

Slovenci bodo ziher stali med prvimi v vrsti, ko se bo cepilo tudi dojenčke, niti malo ne dvomim (sodeč po zapisih navdušenih cepilcev tule gor na Monu).

Ko vidm kolk ovc je pohlevnih in obogljivih, mislm da na to ne bomo več dolg čakal.

Po novem letu zihr. Čedalje več je blesavi kur, ki si želijo še tretjič piknt.

Kaj mislite, kdaj bodo anticepilne opice ratale pismene in postavljale teme v pravilen podforum?

Te je povrgla.

Sem pa vsaj pismen.

Kot vedno v vsem najslabšem predvodniki Anglija, Zda, in Izrael.Za človeštvo bi bilo najboljše, da bi jih zbrisali z zemljevida!Virus je prišel iz laboratorija v Oxfordu!

Najprej bodo na vrsti 5+, potem pa še maljši otroci. Cepivo od 5 naprej bo na voljo konec leta, za ostale v v prvih mesecih 2022. (Sodeč po napovedih)

Precepiti bi bilo potrebno tudi vse zarodke najmanj od 10. tedna nosečnosti dalje.

Odgovor na objavo uporabnika
tako je, 04.08.2021 ob 21:27

Cepilci bodo itak dali cepit svoje sončke.Kajti cepivo je “varno”. Kajneda, cepilci?

Boljše že kot pa ne.

New Report

Close