Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite o moškem, ki je visok 165cm in ima penis dolg 22cm?

Kaj menite o moškem, ki je visok 165cm in ima penis dolg 22cm?

Nožnica je dolga cca. 7 cm in dovolj ozka, da jo tampon “zamaši”. Saj si menda že videl, kako je tampon majhen in ozek, kajne? Sicer se malce napoji in napihne, a je še vedno precej manjši od običajnega penisa. Med seksom se mora nožnica raztegniti, da gre penis vanjo. Če torej ti ne občutiš nič, nima ona prevelile, ampak ti majhnega. Sori, a tako je.
[/quote]
Tocno tako je. Tisti, ki imate slamico si preberite veckrat, da dojamete…

Ti avtor rad meter nateguješ ne pa babnice.
Tako hvaljenje ti ne bo obrodilo sadov.

mogoč pa viharnik to sprašuje, nikol se ne ve pr njem


To sem namreč jaz, se rad pohecam, da mi je slo namesto v višino v dolžino 🙂

Hvala za smeh. 🤣😂😂😂😂😂🤣😂😂😂

In Mon o osvešanju na drugih medijih. Nima nič s teboj avtor. 🤗


To sem namreč jaz, se rad pohecam, da mi je slo namesto v višino v dolžino 🙂

Hvala za smeh. 🤣😂😂😂😂😂🤣😂😂😂

In Mon o osvešanju na drugih medijih. Nima nič s teboj avtor. 🤗

Odlično zate.


ste zelo zadovoljne, če vas pobere pritlikav, slabo obrit, plešast, debel balkanec umazano mastnega videza s fejkano zlato ketno okoli tistega kar je pri drugih vrat pri njih pa nekakšen bet ali še to ne.
Kakšne ste pa ve? Minimalno 170 cm, 52 kg, mere 90,60,90, dolgih naravno blond lask, seveda kot spominčica plavih učk, pa snežno bele polti. Pa rade ga 25 ur na dan vlečete, pa možganov imate manj kot vinska mušica. Vidite take imamo pa mi moški radi. Trape!
[/quote]

Jaz poznam eno hudo kot si jo opisal. Le to da je temno rjavolaska. Dolge lase. Zelene ucke. Full huda bejba. A kaj ko noce slisat o moskih.

Jaz poznam eno hudo kot si jo opisal. Le to da je temno rjavolaska. Dolge lase. Zelene ucke. Full huda bejba. A kaj ko noce slisat o moskih.
[/quote]

Povej mi, kje se nahaja, sam pravega moškega more srečat, se bo hit zbudila. 🙂

Kaj ti bo zenska v petah in mejkapu. Naravne lepotice so 100x boljse. Vsaka si lahk nafejka fasado in visino. Naravno lepa pa ne more bit vsaka, tako da zarad mene babe lahk kar se naprej sanjate o princu =))

Nič si ne mislim. Aja, mogoče si res vsaj 10 cm premajhen. A tu ne moreš nič.

New Report

Close