Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj mi je danes naredila sodelavka

kaj mi je danes naredila sodelavka

meni je tako del postelce vn visu…sm ga mogla še mal pocukat..da je do konca šlo.. ..ene 10 cm…

Meni je davno nazaj zamujala menstruacija. Ko sem jo dobila sem bila vesela, ker si v prvem letniku faksa res nisem želela dojenčka.
To hočem rečt. Hkrati s krči se mi je nekaj izlilo iz nožnice. Nisem vedela kaj. samo vem da normalna menstruacija ni bila.
Danes pomislim trapa, da bi bilo dobro tisto nesti k ginekologu. Kaj, če bi se mi zagnojilo vse notri.
K sreči ni bilo nič narobe, še danes pa razmišljam…
Ni pa na mestu, da ti kaže osebne stvari. Mogoče je punca v šoku. Ali pa si ti nejena najboljša zaupnica in prijateljica. Nekateri pač ne znajo ločit zasebno življenje od službenega.
AnaM

Ej, z žensko se skoraj nič ne pogovarjava. Sicer je ona taka klepetuljasta odprta oseba, ki vsem vse razlaga. Ne vem, meni je pa to mimo.

si ji rekla,da je zmešana,ker tebi “to” kaže? NISI, vem da ji nisi nič rekla,verjetno ima prijateljski odnos do tebe,da ti je to pokazala, eni ljudje so pač taki, da nič ne skrivajo. Meni se ne zdi nič takega,če se ti je zaupala.

Upam, da moje sodelavke niso take kakor ti.

Ženske ste pa res ene fine dame, kakšna dvoličnost…. res žalostno. Vse hodte h ginekologu, vsaj morale bi, pa se pol norca delate iz ene, katere sploh ne poznate in tudi ne kakšne težave ima. Najprej vse popljuvate povprek, kva to nosi okrog. Ko pa končno ena pametna le pove morebitni razlog (splav ali kaj drugega) in potem to še mnoge pritrdijo, pol se pa vse pogreznete v zemljo od sramu.

New Report

Close