Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj mi svetujete?

Kaj mi svetujete?

vedeževalko vprašaj : )

pri nas imamo po tleh parket, pa si otrok ob igri ves čas nekaj podlaga po tleh (svojo odejico, ki jo je imela kot dojenček in podobno), ker pravi, da jo sicer zebe. Zato se mi zdi ideja, da daste nekaj čez, dobra. Lahko je tudi kakšen tepih v stilu krpar, vendar enobarven. so bombažni in pralni, tako da ga vsake toliko vržeš v pralni stroj. sicer pa kakšna otroška preproga. Samo pred posteljo za noge odložit verjetno ne bo dovolj, saj se otroci zelo radi igrajo na tleh, tako da bi bilo pametno zaščititi celotno prosto površino tal. s tem zaščitiš tudi parket, saj otrok res ne pazi, kako in s čem zadane ob tla in naredi luknjico.

Mi imamo po celi bajti parket ( kuhinja laminat in kopalnica ploščice ) in nič tepihov pa tudi slučajno ni nikjer mrzlo. Tepihi mi res niso všeč in še nepotrebni se mi zdijo, saj je parket naravni material pa še pomiješ ga lahko, vsak dan če želiš in če je potrebno. Nam je brez tepihov, itisonov, toplih podov …čisto všeč pa še toplo je. Ogrevamo pa na 23 stopinj ali več.

Mi imamo parket imeli pa smo laminat. Laminat je živ šid ker se ful prah nabira vali, na parketu pa ne .

Tepih, tekač, ki se ga da oprati v pralnem stroju. Nekaj, kar je toplo, a se hkrati da lepo vzdrževati, da ni leglo pršic.

Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.

meni so super ravno ti itisoni s cestami itd, pri nas je bil aktualen tja do 12.leta potem smo ga vrgli ven. ni bil čez celo sobo ampak tilko, da je pokril igralno površino.

TOPLI POD NIKAR!

Kupita morda samo pralno igralno podlogo. Imajo jih v bolje založenih trgovinah-pereš lahko na 40 stopinj. Motivi pa so različni: avtoceste, pokrajine, človek ne jezi se, šah….

Zelena trava!
Le kakšen nick si si nadela?Imaš prav,snega ni!

Kupi nekaj pralnega.Tepih,da bo otrok stopil na topla tla.
V decembru je moja prijateljica čez sobe,kjer so bili itisoni položila laminat.Pravi,da nikoli več tega šmenta.

New Report

Close