Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj mislite o roza oblačilih na moških?

Kaj mislite o roza oblačilih na moških?

Ok super pol ja kot primer razumem zdj 🙂 Če bo odgovoru kej nazaj bomo vidl 🙂 Ja je blo nate ad hominem se je vidl. Ubistvu pa samo tvoje videnje na moške o roza majici. Saj se znamo zmenit če se hočemo 🙂 Ja zadnji stavek tud drži.
[/quote]
Jap, tako je. 🙂


Sklepanje ni vedenje ;)..
Jaz pa sem dejansko preucevala delovanje ljudi, umov.. in lahko mirne duse pisem o dolocenih dejstvih. Pa to ni moja vsevednost, kot mi skusas podtaknit, jasno namrec zapisem povečini.
Jaz pa nisem tema teme. Avtorju povej le to kaj si mislis o moskih v roza oblacilih, mene ne rabite not vpletat, ker o meni ne sprasuje hehe…
Sem tudi ze povedala svoje mnenje tako o roza barvi na moskih kot o roza barvi.
[/quote]

Jap, še enkrat, mnenje je mnenje, ne dejstvo. Razen, če si to dokazala in dokaze za to kje objavila. Do takrat pa ostaja le mnenje, bodisi le tvoje, bodisi večine, še vedno pa mnenje. Pa najbrž si proučevala, ne preučevala.

Zabavno, da je bilo pred 100 leti ravno obratno : roza za fantke in modra za puncke.

https://www.businessinsider.com/pink-used-to-be-boys-colour-and-blue-girls-heres-why-that-changed-2017-10

Jap, še enkrat, mnenje je mnenje, ne dejstvo. Razen, če si to dokazala in dokaze za to kje objavila. Do takrat pa ostaja le mnenje, bodisi le tvoje, bodisi večine, še vedno pa mnenje. Pa najbrž si proučevala, ne preučevala.
[/quote]
Dejstvo ljudi, ki sem jih tekom lajfa imela priliko spoznat, delam z ljudmi ze skoz, to potrdi.
Sicer pa, zanimivo, da tudi ti nisi nic rekel drugim ki pravijo, da je to pedersko, da je gey, ni za moske itd ampak le meni 😉

Itak,da je roza pederska,včasih je bila tudi rdeča pederska zdaj kao ni več,ker se je ta moda oblačenja zelo spremenila.In zdaj se moški obleče zgoraj rdeče ali roza pa oprijete kavbojke,ki delujejo,kot pajkice na splošno pa je njegov izgled,kot glavni peder u svom selu !

Samo primitivci obsojajo druge ljudi, kako so oblečeni. Vsak naj zase gleda. Važno je, da so oblačila čista in se toliko prilagajaš kot zahtevajo norme oblačenja v službi ali različni dogodki. Roza moška srajca je npr. v Italiji, državi z močno modno industrijo, nekaj normalnega. Nogometni llub Domžale ima tudi roza drese.
Kdo mi bo komandiral kaj naj si zdaj oblečem? Zdaj se ima že vsak za boga? Lahko imajo svoje mnenje, naj ga zase držijo.
Kar se gejev tiče pa roza oblačila niso noben njihov zaščitni znak, ljudje 😊 kje vi živite?
Par jih poznam, ne nosijo roza.
Roza je samo barva. Saj tudi črna ali bela nimata enakega pomena po vsem svetu. Vsak naj si izbira kar mu paše.

Spet negdo,ki živi v nekih rovtah in ne ve kakšen pomen ima rozain rdeča barva.

modni oblikovalci so v večini nakokirani pedri v italiji pa je pedrov za izvoz


Dejstvo ljudi, ki sem jih tekom lajfa imela priliko spoznat, delam z ljudmi ze skoz, to potrdi.
Sicer pa, zanimivo, da tudi ti nisi nic rekel drugim ki pravijo, da je to pedersko, da je gey, ni za moske itd ampak le meni 😉
[/quote]

Torej se dejstvo nanaša samo na tebi znan krog ljudi. Torej to ni dejstvo splošne populacije, ki nosi roza oblačila. To verjamem. Ampak potem se tako tudi izrazi. Drugim nisem pisal, ker se s tako marginalno temo ne bom ukvarjal, obreknil sem se v problem napačnega izražanja, če so se napačno izražali tudi drugi, bodo pa to prepoznali (če se komu sploh da brati vse odgovore na tako marginalno temo).

Torej se dejstvo nanaša samo na tebi znan krog ljudi. Torej to ni dejstvo splošne populacije, ki nosi roza oblačila. To verjamem. Ampak potem se tako tudi izrazi. Drugim nisem pisal, ker se s tako marginalno temo ne bom ukvarjal, obreknil sem se v problem napačnega izražanja, če so se napačno izražali tudi drugi, bodo pa to prepoznali (če se komu sploh da brati vse odgovore na tako marginalno temo).
[/quote]
Ampak vidiš da se ukvarjaš, še kar hehe.. in ker si citiral samo mene, ostale, ki so jasno zapisali, da je pedersko, da so to geyi itd pa ignoriral, kaže na ad hominem in ne na napačno izražanje.
Ce pac ne verjames da so metroseksualci vecinoma prikriti geyi je to tvoje osebno mnenje in ne dejstvo, bi moral dokazat da niso ;).

Zelo neprivlačno.

smešni so mi :)) že ko si predstavljam, mi gre na smeh :)))))
takega tipa pač ne morem resno jemat.


Ampak vidiš da se ukvarjaš, še kar hehe.. in ker si citiral samo mene, ostale, ki so jasno zapisali, da je pedersko, da so to geyi itd pa ignoriral, kaže na ad hominem in ne na napačno izražanje.
Ce pac ne verjames da so metroseksualci vecinoma prikriti geyi je to tvoje osebno mnenje in ne dejstvo, bi moral dokazat da niso ;).
[/quote]

Prvi del sem ti že obrazložil. Za drug del pa lahko rečem le ojoj. Veš, mnenja so mnenja, kar pomeni, da lahko izraziš svoje prepričanje, pri čemer ti ni treba predočiti dokazov. Bi pričakoval, da ena odrasla oseba to ve. Ni mi potrebno prav ničesar dokazat. Dočim za dejstvo je potreben nek dokaz. Ker pa sumim, da nimaš dovolj kapacitet, da bi razlikovala, niti ne bom več odgovarjal.

Prvi del sem ti že obrazložil. Za drug del pa lahko rečem le ojoj. Veš, mnenja so mnenja, kar pomeni, da lahko izraziš svoje prepričanje, pri čemer ti ni treba predočiti dokazov. Bi pričakoval, da ena odrasla oseba to ve. Ni mi potrebno prav ničesar dokazat. Dočim za dejstvo je potreben nek dokaz. Ker pa sumim, da nimaš dovolj kapacitet, da bi razlikovala, niti ne bom več odgovarjal.
[/quote]
Uf kaka občutljivost na roza barvico hehe…

Ne vem, jaz si komot predstavljam kakšnega surferja, pri katerem me ne bi zmotilo, če bi imel roza kopalne hlačke… 😇

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Glupi do amena. Kot bi rekli, da je pink pather peder.
Poznate Think pink? Eni pametujejo o roza barvi, malo mešajo pomen barve s svojim osebnim mnenjem. To ni isto. Še dobro!

Roza barva je kombinacija rdeče in bele barve.

Pomen roza barve je na spletu. Le da avtor ne sprašuje o tem. Vprašanje je nekaj drugega. V rovtah vemo kako se napiše pravilno: neKdo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 11.01.2021 ob 18:06

Poženščeni. So barve ki pač niso univerzalne ali moške. Jaz imam puhaste pink nogavičke in si ne predstavljam da bi to imel moški
..

😂kasni moski neki
Pederuse
 

Jst mam roza srajco in polover prehodni…. Zelo rad ju oblečem če je priložnost… In me tok zaboli organ kaj si kdo misli o men…..če si kdo misli karkoli je itak tako nizko pod mano, da ni vreden bit v moji bližini….

Odgovor na objavo uporabnika
Resno, 11.01.2021 ob 18:01

Nisem gej, imam zelo podoben stil in se rad oblečem v rožasto/rozo in oprijeto.

Kaj si mislite o takih moških?

 

Zakaj je sploh pomembn podatek, da nisi gej…? A se je treba predstavljat komu s svojo spolno usmerjenostjo?

Barva nima spola, sami boomerji smetite ta spran forum. Ne stekam teh zafrustriranih boomerskih izjav lol.

Par moških poznam k jim ful paše roza barva in se niti malo ne sekirajo kaj si kdo misli. Ne paše pa vsakemu.

In temno modra je rezervirana za moške?!V katerem stoletju smo mi to?aja,v barvastem.

Kaj si mislim… da je dedec samski, ki ne zna prat cunj…

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 25.01.2022 ob 15:05

Kaj si mislim… da je dedec samski, ki ne zna prat cunj…

ko ga rdeč štumf zagode..

New Report

Close