Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj moške obnori v postelji :)

kaj moške obnori v postelji :)

S tem, ko sem napsala, da imava izkušnje, sem samo želela povedat, da sva že imela partnerje. Moj problem je pa že od nekdaj, da imam občutek, da v postelji nisem preveč dobra :(((
Sicer pa hvala za odgovore prav sem!

Pohotnost in vzburjenost se prav gotovo občuti.
Tako ženska jo občuti kot moški, ki je z njo.
Jaz se psloh nisem zavedela, da se mi takrat, ko sem res čisto hot, na hrbtu pojavijo potne srage (še preden seksava). In meni je moj enkrat priznal, da ga to najbolj od vsega vzburja, da ga to čisto spravi v ekstazo. In seveda tega človek ne more naslikati s šminko – to pride ali pa ne, odvisno od tvojega razpoloženja. In ja, če sem hot, sem hot, če sem pa utrujena in mi je seks bolj za povrh, pa tega ni – in v eni zvezi seveda nihče ne pričakuje, da bo VEDNO tako – če je tu pa tam, je pa že čisto ok.

Za avtorico pa – pomaga, če se na ta dogodek pripravljaš tako, da se slečeš ali oblečeš v kakšno seksi perilo in se zviraš pred ogledalom – sama zase. Daj si gor visoke petke, našminkaj se, daj si muziko, pleši, bodi sproščena, imej se rada, samozadovoljuj se, pači se, naredi se taka, da si boš všeč. Če boš ta filing (brez šminke in brez visokih pet in lateksa) prenesla tudi na vajino srečanje, bo kul. Jaz mislim, da za prvo srečanje lateks in mrežaste štumfe niso potrebni – bodi taka, kot si si všeč. Seveda pa kakšno svileno seksi perilo nikakor ne moti, samo nikar ne pretiravaj, če tega sicer še nikoli nisi počela. “Biti dober v postelji” je zelo raztegljiv pojem. Predvsem je fajn, da si sproščena – in da imaš tak odnos tudi do njegovega tiča. Če ne boš vsa zapeta, ti bo tudi on takoj povedal, kaj mu paše in kaj ne – sicer pa to hitro ugotoviš. Vso srečo! Sem ti kar malo fovš.

5 seksi trikov, ki ga bodo razvneli
Ženske imamo svoje posebne seksi trike, s katerimi znamo moške spraviti ob pamet. Preberite si, kateri so to.
Seks je lahko tako za vas, kot za partnerja, zelo zabaven, vendar pa je za strast potrebno tudi nekoliko domišljije in seksapila. Če želite razvneti strasti, si preberite o seksi skrivnostih, ki ga bodo spravile ob pamet.
1. seksi skrivnost: Črne tangice
Črna je preverjena barva, ki jo večina moških povezuje s poželenjem. Čipkasto, črno spodnje perilo bo zanimiv dodatek vaši mali črni oblekici in ko bo vaš moški odkril, kaj se skriva pod njo, se vam ne bo mogel več upreti.
2. seksi skrivnost: Lasje
Če imate dolge lase, se poigrajte z njimi. Moškim se namreč zdijo dolgi in lepi lasje neustavljivo privlačni, če pa ga želite popolnoma obnoreti, si jih razpustite in pokažite svojo divjo plat.
3. seksi skrivnost: Rdeča barva
Rdeča barva od nekdaj simbolizira strast. Rdeča oblekica, rdeči čevlji z visoko peto ali kakšen drug dodatek v tej barvi, ga bodo spravili ob pamet. Neverjetno seksi je seveda tudi rdeča šminka, vendar ne pretiravajte z uporabo, saj moški rdečo šminko raje gledajo, kot pa okušajo.
4. seksi skrivnost: Črni bodi
Bodi je zelo udoben kos oblačila, ki je hkrati praktičen in zelo seksi. Črni, čipkasti ali svileni bodi s tangicami bo vašega moškega vsekakor spravil ob pamet. Če ga želite zares presenetiti, pogumno oblecite bodi, zraven pa še samostoječe nogavice, in uspeh je zagotovljen.
5. seksi skrivnost: Visoke pete
Obstaja močnejše orožje za vzbujanje strasti kot so to visoke pete? Moški jih preprosto obožujejo in ženske jih rade nosimo. Sprehodite se mimo njega v visokih petah in verjemite, da se vam bo na prav poseben način zahvalil.
Poskusite drugje
Zakaj bi svoje seksi igrice omejili na posteljo, če je tako zabavno poskusiti še kje drugje? Prepustite se domišljiji in si privoščite najboljši seks, kadarkoli in kjerkoli.
Predvsem pa se znebite predsodkov, saj bi vas samo ovirali na poti do vrhunskih užitkov. Med dvema je dovoljeno čisto vse, če sta oba za to.
Kuhinja
Med kuhanjem nedeljskega kosila, ko vaš dragi za mizo zamišljeno bere časopis, si počasi in čim bolj neopazno slecite vse, kar imate na sebi, nato pa se postavite predenj in pri tem nagajivo obliznite kuhalnico. Akcija je zagotovljena!
Klet
Pregovorite ga, da se skupaj z vami odpravi v klet po krompir ali jabolka. Ko prispeta tja, pa mu ponudite svoji jabolki in češpljico. Takšni kulinarični ponudbi se gotovo ne bo mogel upreti, zato se bosta verjetno odslej pogosteje odpravila v kletne prostore.
Gozdna-jasa
Na obronkih gozdov velikokrat najdemo zaplate mehke gozdne trave, ki je kot ustvarjena za odejo in prijetno mečkanje v travi. Ko se temperature malce dvignejo, partnerja povabite na izlet, v nahrbtnik pa skrijte steklenico penine. Verjetno kozarcev ne bosta potrebovala, saj bosta penino zlivala po partnerjevem telesu in jo od tam tudi pila …
Senik
Ko boste na kakšnem od izletov zagledali osamljen senik, ne premišljajte dolgo. Prepustite se užitkom, pri tem si predstavljajte Cvetje v jeseni ali kak drug star film in odigrajte kakšen seksi prizor iz njega ter ga seveda nadgradite s svojimi dodatki.
Felacija: Ni pomembna tehnika, ampak …
Če boste pri felaciji uporabile te finte, bo povsem vseeno, s kakšno tehniko ga obdelujete.
Ne reče se zaman, da se dober seks zgodi v glavi, saj so možgani naš največji spolni organ. Ravno zato smo vam pripravili nekaj povsem enostavnih psiholoških trikov, ki izvajanje felacije prestavijo na višji nivo. Pojdimo lepo po vrsti.
1. Kar takoj na penis!
Pričakovanje je v seksu izraz, ki smo si ga izmislile ženske. Me obožujemo, če pričakujemo, kaj je naslednji korak, ki ga bo naredil. Z vizualiziramo si, kaj nas čaka. Fantaziramo in pričakujemo ter ob tem vzburjamo možgane. Moški pa so veliko manj zakomplicirani. Želijo si le, da mu odločno odprete zadrgo in mu ga po domače rečeno sočno potegnete. Bolj je grobo, bolj je fajn!
2. Uživajte
Za moškega med felacijo praktično ni hujšega, kot da gleda, kako se njegova ženska tam spodaj muči in komaj čaka, da je vsega konec. S takšnim odnosom se felacije raje ne lotevajte. Le kako bi bilo vam, če bi se on ob nudenju oralnih užitkov tebi, spakoval in zmrdoval. Vse, ki torej niste naravne ljubiteljice felacije, se felacije lotevajte z mislijo, da svojemu dragemu nudite neskončen užitek, veliko večji od tistega, da ste mu pripravile sanjsko večerjo in kupile najlepše možno darilo. Sprostite se in se prelevite v uživačico – to je tisto, kar velja veliko več kot nova tehnika, ki ste se je naučile v knjigi in ki je po možnosti niti ne znate prav izvesti, ker niste imele na čem trenirati.
3. Glejte ga v oči
S tem mu boste dale vedeti, da ga obvladujete, da ste močne, da uživate, da ga izzivate, da veste, kaj delate. S tem boste naredile veliko več, kot z 20 minutami brezosebne felacije. Dovolite si biti zelo poredne. Moški to obožujejo. In verjemite, da bo felacije hitro konec.
4. Prevrite kaj bo storil ob dotiku anusa!
Nežno masiranje anusa ga bo spravilo ob pamet, če pa ste dovolj pogumne mu lahko zmasirate “moško G točko”. Vendar previdno, ni vsak moški v svoji glavi pripravljen na takšne užitke, poizkusite ga prepričati, kot on vas o analnem seksu.
5. Ne pozabite na zvoke
Seks v popolni tišini – če seveda ta ni posledica sten, ki imajo ušesa – je kot koncert brez zvoka. Prepustite se felaciji. Predite od užitka, kot da ste ve tiste, ki ste zadovoljevane. Psihološki učinek bo neverjeten. Namenite mu tudi kakšen zelo poreden stavek, kot je na primer: “Mmm, kako je trd!” Obljubljamo, temperaturo boste v hipu dvignile na 100 stopinj!
6. Oblecite se strašansko seksi
Moški so vizualna bitja in pika. Četudi ste lahko nadvse seksi tudi v belih nogavicah, bi moški, če bi lahko izbirali, veliko raje potrkali pri tisti, ki bi jih po pivu s prijatelji pričakala na postelji s privzdignjeno ritko in od glave do pete odeta v seksi kose. Zapeljiva šminka, korzetek, podvezice, samostoječe nogavice in hudi štikli, pa ste popolna terna! Seksi podoba bo imela velik učinek tudi na vas, saj se boste počutile seksi in oddajale močan seksapil, moški pa bo imel med felacijo pred sabo razgled za milijon dolarjev. In verjemite, da po takšnem šovu zagotovo ne boste ostale nepotešene. Nepozabno felacijo vam želimo!
Miti in resnice o seksu
Ustvarite si svoja pravila
Težko je natančno reči, kaj je v spolnosti normalno in kaj disfunkcionalno oziroma motnja. Morala, religija, tradicija, tabuji in druge omejitve so še nedavno v veliki meri zatirali spolnost, na to temo pa je bilo opravljenih le malo raziskav in tudi knjige so bile redke. Spolnost še vedno ovija tančica mitov, ki večinoma temeljijo na folklori, zapisih v medijih in sanjarjenju. Oglejmo si nekatere od takih mitov.
1. Poročeni pari veliko seksajo: v resnici poročeni pari seksajo povprečno 96-krat na leto kar je približno dvakrat na teden.
2. »Pravi moški« je skoraj vedno pripravljen na seks, in to z jekleno trdo in dolgotrajno erekcijo: raziskave so pokazale, da za katero od oblik motnje erekcije trpi več kot polovica moških, starih od 35 do 70 let.
3. »Pravi moški« vedno poskrbi, da je ženska zadovoljena: dokler je bil seks namenjen zgolj razmnoževanju, v spolnosti ni bilo prostora za ženski užitek, zlasti ne v zahodnih družbah, ki jim vladajo moški. To se je začelo spreminjati šele v šestdesetih letih prejšnjega stoletja. Z množičnim dostopom do zanesljivih oblik kontracepcije in s krepitvijo ženske zavesti o lastni individualnosti je razmnoževanje dobilo nižjo prioriteto, hkrati pa so se porušila dvojna merila o seksualni potešitvi, po zadnjih raziskavah je 60 odstotkov žensk v vsakem spolnem odnosu zadovoljenih.
4. Spolni odnosi so dandanes daljši ter bolj energični in vroči kot nekoč: v resnici je v sredi 20 stoletja 75 odstotkov moških izlilo seme prej kot v minuti. Trajanje odnosa je postalo vprašanje kliničnih raziskav šele pred dvajsetimi leti.
5. Večina žensk med spolnim odnosom doživi orgazem: v resnici več kot 24 odstotkov žensk med spolnim odnosom ne doživi orgazma.
6. Čeprav večina ljudi ne verjame več, da je seks namenjen zgolj razmnoževanju, številni ljudje svoje dojemanje o tem, kakšen naj bi bil seks, ustvarjajo v skladu s podobami iz medijev, v katerih je nebesedni genitalni seks pogosto precenjen: v resnici obstaja močna potreba po ročni, analni, oralni in samo stimulaciji.
Za seks sta navadno potrebna dva in motnje v spolnem življenju so nadvse pogosto povezane z depresijo (ali s kako drugo motnjo razpoloženja), sramom, krivdo in drugimi čustvi pri katerem od partnerjev. Zato je pri reševanju tovrstnih težav najbolje poiskati strokovno psihološko pomoč, šele pozneje pa jo morebiti kombinirati z zdravili.
V recesiji seksamo več
Recesija ni vedno le slaba stvar, včasih v njej najdemo tudi kaj pozitivnega.
Znanstveniki so namreč prepričani da je ravno recesija in z njo povezan mankom denarja ‘kriva’, da mnogi pari na novo odkrivajo strast med rjuhami. Posledično pa lahko pričakujemo novo baby boom generacijo.
Doktorica Pam Scurr, svetovalka za pare, pravi, da so tisti pari, ki so prisiljeni varčevati, pogosteje ostajajo doma in skupaj preživijo več prostega časa. Uživajo v skupnih trenutkih in to se pozna tudi v spalnici. Namesto večerje in kina pari tako ostajajo doma in si sami pričarajo romantiko.
In čeprav je potrebna finančna stabilnost pri vzgoji otrok, se ravno v recesiji veliko več žensk odloči za materinstvo. In da je seksualno življenje res na vrhuncu dokazuje tudi podatek, da je manj povpraševanja po kontracepciji, prodano pa je večje število testov za preverjanje nosečnosti.
S čim vse se samozadovoljujejo Slovenke?
Kdaj ste si nazadnje vzele čas zase? No, zanjo… Ženske razkrivajo, s čim vse se samozadovoljujejo.
Se vam je že kdaj zgodilo, da ste 10 minut zamudile na čaj s prijateljico in ji v opravičilo navrgle: “Joj, oprosti, morala sem si jo vržt na roko.”. Najbrž ne. Vas je kdaj mama vprašala: “In, kako ti gre kaj samozadovoljevanje?” Ste kdaj rekle svojemu najstniku: “Ko boš pa imel/a kakšno vprašanje o samozadovoljevanju, ti samo vprašaj.” Ne. O samozadovoljevanju se pač pri nas ne govori. Ste se kdaj vprašale, zakaj? Ok, malo zato, ker je to izredno intimna zaveda, malo zato, ker smo spolno precej zavrti.
In najboljše ideje za samozadovoljevanje so…
Če vam že prijateljica kdaj namigne kakšno idejo o tem, kater spolni pripomoček se bolj obnese med samozadovoljevanjem in kater je popolnoma neuporaben, pa se pri tem vir idej nekako konča. Zato je še toliko bolj razveseljujoče, da imamo splet, na katerem smo lahko popolnoma anonimni in se lahko popolnoma razgalimo. Do najmanjših detajlov, do najmanjših špranjic. Tako je tudi s temo S čim vse se samozadovoljujete? na forumu o spolnosti Intimatemedicine.si, kjer so uporabnice odkrito spregovorile o tem, kaj vse uporabijo, da se spolno potešijo. Pa poglejmo v spalnice desetih najbolj zanimivih:
– LaraS: Slovenke pa nismo tok zavrte, da ne bi upale o tem spregovoriti. Sploh če se skrivamo za nIcknami Ja, steklenico sem tudi jaz poizkusila. Večkrat. Imam celo najljubšo: whisky Sir Edwards
– Kanta: Jaz sem prakticirala z labelo, z enim svinčnikom (neke velike izvedbe), z ovitkom od parfuma (kuba), cigaro… Ja mogoče še kej, pa mi trenutne ne pade na pamet
– Sončica: U, Kanta, s Kubo sem se pa tudi jaz. Super stvarca! Potem sem se pa fantu zasmilila (Kuba je bila namreč njegova) in mi je kupil vibrator
– Leona: Vidim, da je bila Kuba v času mladostniškega eksperimentiranja kar popularna. tudi jaz sem jo izkoristila, priznam. sicer pa od sadja in zelenjave najboljše kumarca. vsekakor v kondomu. se pa najde dosti stvari, ko se pohota prikrade v telo.
– Soda: Kaj imate pa proti bučkam?
– Pridan punčka: Kitajske kroglice, vibrator, prstki…
– Foxy: Sveča, teniški lopar, kasneje pa obojestranski zelo upogljiv dildo dva v enem, po moje bi mu blo bolš dat ime en za v dve, sej sem ga sama uporabljala v obeh luknjah na enkrat.
– Roxanna: Jaz imam nekaj pripomočkov in priporočam vsaki ženski naj naredi nekaj za svojo dušo
– Liseli: Jst sm tut preden sem zgubila nedolžnost probala ene par stvari, ki so se našle v kopalnici, sobi: debel flumaster, deodorant, celo ročaj od krtače… No, sedaj imam vibrator. haha
– ZajčicaX: Jaz pa prisegam na curek iz tuša.. Mmmmm, sanjsko
– Redmuse: Pripomočki so kot začimbe pri hrani…. Prvič skuhaš po receptu, potem pa eksperimentiraš in dodajaš….več začimb, več arome….
– Dorca: sama sem bolj zavrta, konzervativna. zadnjič pa mi je mož mimogrede predlagal, da bi mi kupil vibrator. tako me je stisnilo, sama ne vem zakaj. ko pa sem prebrala zgornja sporočila, razmišljam….mogoče pa. saj lahko poskusim, če pa mi ne bo všeč, ga spravim na dnu omare…
Pri samozadovoljevanju je vse dovoljeno…
Drage ženske, če čutite tudi ve tako kot Dorca, in ste pri samozadovoljevanju bolj konzervativne ali pa ga zaradi takšnih ali drugačnih razlogov celo izpuščate, je skrajni čas, da seksualizirate svoje življenje. Že danes. Samozadovoljevanje namreč nikakor ni varanje partnerja, temveč je cartanje s samim seboj, iskanje erogenih con, raziskovanje svojega telesa in užitkov, je prebujanje spolne sle, odpravljanje težav z orgazmom, graditev samozavesti in pot do nasmeha. Z rednim samozadovoljevanje postanete veliko boljše ljubimke, saj znate parterju pokazati, kaj vam paše, in se hkrati naučite same popeljati do orgazma. Najlepše pa je to, da je samozadovoljevanje vaš in samo vaš mali svet, v katerem je vse dovoljeno. In v katerem nobena misel ni grešna. Zdaj pa pojdite in “grešite”!
Majhne ženske skrivnosti skrite pod posteljo
Bi se rade zabavale same? Lahko se. Seveda vam bo takšna igrica razkrila marsikatero skrivnost o vas samih in vašem telesu. Le malokrat se zavedamo, kako slabo se poznamo.
In skrivnosti so najlepše, kadar jih delite s svojim najbližjim. Lahko ga presenetite.
Najprej se igrajte same. Zato, da se spoznate. Nato mu pripravite čudovito večerjo ob soju sveč, se oblecite izzivalno in mu postrezite s svojo skrivnostjo. Lahko mu nežno šepetate, kaj vse ste počele same s seboj. Prikrito, nežno in zelo skrivnostno ga popeljite v svoj svet.
Verjemite, njegove misli bodo hitro ubrale svojo pot in večer se bo razil v enega najbolj strastnih noči, če boste vodile igro na pravi način. Naj si vas predstavlja, kako ležite na postelji, gola in vzburjena … in se božate. Naprej ni potrebno nobenih besed. Dovolite mu, da poseže v vaše misli in vas samo. Naj ga skeli od poželenja in boli od strasti. Takrat boste vedele, da je bila pot prava in ste prava ženska, ki se predaja in si jemlje takrat, kadar si sama želi.
Kako ga prepričati za prstek v ritki?
Se otepa raziskovanja zadnjične odprtine kot hudič križa? Poznamo rešitev.
Masaža in dotikanje prostate oziroma moške G točke nekatere moške pripeljejo do najmočnejših orgazmov, kar so jih kdaj izkusili, poznavalci pa pravijo, da dobro vpliva tudi na siceršnje zdravje prostate. Čeprav lahko moškim masaža prostate nudi izjemne užitke, je marsikateri moški preveč trdoglav in zaščitniški do svoje zadnjične odprtinice, da bi upal poskusiti, pa čeprav bi ga ve še tako rade pripeljale do teh užitkov.
Kako ga torej pripraviti na prstek v ritki. Bodimo iskreni, če vam zaupa to ne bo tako – zelo, zelo, zelo težko.
Za začetek je treba prodreti v glavo
in izdolbsti iz nje nekatere globoko zakoreninjene predsodke- kot je na primer ta, da je raziskovanje zadnjične odprtine namenjeno le homoseksualno usmerjenim posameznikom in da je že sama misel na to homoseksualna. Seveda se ti predsodki kaj hitro – pa ne pri vseh – razblinijo, ko gre za vašo ritko. Takrat so v polni pripravljenosti, da zaorjejo ledino. In ravno tu, ga lahko ujamete na trnek: “Dragi, če meni tako zelo paše, zakaj misliš, da si ti kaj drugačen?” Ker pa moški še nikoli ni verjel na besedo nobeni ženski, dajte besedo raje moškim. Najbolje, kar vam lahko ponudi splet, so odkrite izpovedi moških in žensk o tem, kako moški uživajo, ko ženske obdelujejo njihovo ritko.
Prst v ritki je lahko za moške res zelo velik užitek
Čeprav redko kdo o tem glasno govori, marsikateri par preizkuša tovrstne igrice. Eden od uporabnikov foruma je o masaži prostate zapisal takole: “Meni full paše, če partnerica najprej nežno obdela jajčka, gre počasi po presredku, do luknjice. Potem pa nežno s prstom (še bolje dildo)v luknjico do moške G točke (prostata). Seveda je potrebno veliko nežnosti in lubrikanta. Fantje, če punca to obvlada, se vam bo zmešalo od užitka. Moja prejšnja je to obvladala v nulo, sedanja pa je precej zadržana in se na takšne srečne dogodke lahko samo spominjam.” Številni so se razpisali o tem, kako se s partnerko redno menjavata pri uporabi dildota in pri tem oba neskončno uživata.
Malo po malo
Če opazite, da ga je ideja o masaži prostate vsaj malo začela zanimati (tega seveda nikoli in nikdar ne bo priznal), se zadeve lotite postopoma. Začetek z “Danes ti bom zmasirala ritko,” seveda nikakor ni pravi. Rajši mu naslednjič, ko bosta seksala, nežno božajte zadnjico, nato pa si, ko vam bo on masiral zadnjično odprtino, ovlažite prst, in postopoma tudi ve začnite stimulirati njegovo z rahlimi, krožnimi gibi, ki nikakor ne nakazujejo, da nameravate iti dlje. Šele, ko boste nekega dne začutile, da je pripravljen, naredite naslednji korak. Predlagamo, da to poteka istočasno in z enakimi gibi, kot ste jih deležne ve. Tako ne bo edini udeleženec v masaži, poleg tega se bo moral hkrati osredotočati tudi na vaš užitek, in ne bo toliko mislil na to, kaj si je pravkar drznil poskusiti. Pomemben namig: Prostata se nahaja približno pet do sedem centimetrov od zadnjične odprtine na sprednji steni analnega kanala in neposredno pod mehurjem. Če mu bo všeč, se vama je odprl popolnoma nov svet spolnosti.

Če noče, noče
Če ga ne vaša dejanja, ne besede forumašev niso prepričale in je popolnoma negativno nastrojen do tovrstnih spolnih igric, nima smisla siliti dalje. Če noče, noče. “Če poenostavim; pri svojih posteljnih dogodivščinah fantje po navadi želimo prasičke, kurbice, razuzdanke, želimo dekleta, ki so brez predsodkov, brez sramu, ki se znajo predati in razdati v vsej svoji lepoti. In glej ga zlomka- ha, ko bi dekleta rada preizkusila kaj novega, nekaj, kar so morda slišale od prijateljice, videle po televiziji, brale… kaj (recimo temu) norega, odštekanega, ne ravno vsakdanjega- fantje takoj skočijo v zrak, češ, za Boga, tega pa res ne! Dvoličnost? Da.
Poskusite lahko tudi s taktiko, ki jo je ubrala ena izmed deklet forumašev, ampak vam je mi ne svetujemo: “Meni je prejšnja kar naenkrat, ko mi je mojega obdelovala, še prst not dala, pa sem mislil, da sem v nebesih… prej sem pa tut reku živga pa ne… pol sem pa komaj čakal, da me je obdelala, čeprav se ji pa nisem upal rečt…” Lahko bi se namreč zgodilo, da vas namesto njegovega orgazma doleti njegov bes ali zamera za naslednjih pet let. Konec koncev je seks domena dveh.
Bodite neustavljive in si dovolite vse
Dragega lahko razvajate po mili volji, lahko mu nosite zajtrk v posteljo in mu umivate hrbet, a to ne bo dovolj.
Moški potrebuje močno roko in odločno žensko. Naj jo torej dobi.
Oblecite si mrežasto obleko in obujte erotične čevlje. Višja je peta, bolje bo. Presenetite ga tako oblečena, ko bo to najmanj pričakoval.
Vedite, da si moški, pa če so še tako zvesti, vedno želijo vsaj še ljubico ali dve. Zato, ker potrebujejo različne in nepredvidljive ženske ob sebi. Torej – nepredvidljivost bo odslej vaše drugo ime. Tako v postelji kot med vsakodnevnimi opravili. Naj se vas nikdar ne poloti malodušje in zdolgočasenost. Ženske imamo v glavi toliko filmov, da če vzamete samo kader ali dva iz vsakega, boste zapolnile vse dni v letu.

Kako mu ga nikoli ne smete obdelati z roko?
Ni ga moškega, ki bi se pritožil čez ročno obdelovanje penisa, razen, če se ga lotite takole…
Čeprav pravijo, da v seksu ni pravil, se s tem nikakor ne moremo strinjati. So namreč pravila, ki jih ne smete prekršiti in to velja tudi za ročno obdelovanje penisa. Poglejmo, kaj je tisto, čemur se pri ročnem zadovoljevanju poskušajte izogniti:
1. Obdelovanje penisa s suho roko
On ves razgret, ve malo manj. Utrujene ste in ne ravno pri volji za vesele urice. Prosi vas, da ga potešite vsaj z roko. Privolite in se s suho roko lotite njegovega korenjaka: FAIL! Bi rekli Američani. Namen obdelovanja z roko je ta, da ga pripeljete do orgazma in da mu pričarate vzdušje nožnice, ne pa testa za najboljše pile leta. Predlagamo vam torej, da uporabite lubrikant, veliko lubrikanta, ga prej segrejete med dlanema in ga nato z roko popeljete do vrhunca ali pa si, še bolje, pomagajte z usti. Zagotovo vam ne bo zameril.
2. Nezainteresirano obdelovanje penisa
Ali pa, če ga raje kar takoj ustrelite v glavo. Četudi imajo moški še kako radi, da ga obdelate ročno, ni za moškega nič hujšega, kot da opazuje kristusov pasijon na vašem obrazu. Če vam do ročnega obdelovanja ni, se v tistem trenutku temu raje izognite. S tem mu boste prihranile občutek pomilovanja in ničvrednosti.
3. Boleč masaker
Da ne bo pomote, moški obožujejo, če njihovega korenjaka med ročnim obdelovanjem krepko primete in strastno obdelujete, kar pa še ne pomeni, da dušite kokoš ali izvajate obrezovanje kožice. Edini pravi naslov za to, kakšen stisk mu prija, je on, zato ga opazujte, kako odreagira na vaše vse intenzivnejše drgnjenje penisa oziroma ga naravnost vprašajte, ali niste morda šle čez mejo. Za nepomito posodo in nogavice po celem stanovanju pa se mu raje maščujte ob kakšni drugi priložnosti.
4. Mrtva riba
Poznate stisk roke mrtva riba? Gre za to, da nam nekateri ljudje pri stisku roke pomolijo roko tako, da imamo občutek, da smo ravnokar prijeli v roke mrtvo ribo. Če mu ga boste z roko obdelovale tako, da bo vaš stisk komajda čutil, si lahko obetate 12-urni trening tricepsov, saj mu vsaj do jutra ne bo prišlo.
5. Na zahodu nič novega
Če se tega držite tudi pri ročnem obdelovanju penisa, boste eno čudovito področje spolnosti kmalu spremenile v dolgočasno rutino. Ne rečemo, standardni način obdelovanja penisa z roko, ne gre nikoli iz mode – tako kot kratka črna oblekica ne, kar pa še ne pomeni, da nimamo v omari nič novega. Da bi se podučile o novih ročnih tehnikah, svetujemo knjigo Dobra ljubimka, kjer se boste hitro naučile ročnih tehnik, kot sta na primer vrtinec in kurjenje ognja.
Partnerski odnos gradi seks
Naj bo slišati še tako “za lase privlečeno” a vseeno drži. Partnerski odnos gradi spolnost. Utrjuje ga in ga pečati. Večina partnerstev (7od 10) razpade prav zaradi nerazumevanja partnerja ali partnerice ‘v postelji’.
Tega nismo odkrili mi, marveč kopica in obilica raziskav, narejenih na tem področju. Morda niso bile vse napisane ali izpisane s tako direktnim sporočilom, a so vse na koncu potrdile enako.
Spolnost v partnerstvu je izredno pomembna. Tokrat, drage dame, bomo malo več povedale moškim. Dragi naši moški, ženske morate ljubkovati. Nujno in še enkrat – božanje, ljubkovanje in nežno šepetanje prijaznih besed so nujna opravila. Verjetno se vam bo zdelo odveč, če vam naložimo nekaj tako težkega, kot je vsaj 12-urno posvečanje svoji dragi. Prav ,naj bo vsaj 3 na dan, a to naj bo zares brezpogojno predajanje svoji ljubici in njenim občutkom. Tudi če jo le peljete v trgovino, šteje. Le ne razburjajte se preveč. Pravzaprav – sploh se ne razburjajte. Če težko prenašate trgovske centre, se gentlemansko umaknite v najbližji lokal in jo tam, ob vrčku piva, počakajte … in nikar se ne primite za glavo, ko bo obložena z vrečkami prišla do vas, vsa zaripla. Le poljubite jo na lice in ji povejte, kako zelo sta vam všeč njeni pordeli lici. To je vse.
Morda boste presenečeni, da ne bo prišlo do prepira in da si bo zvečer, po večerji, z veseljem vzela čas za vaju. Morda le zato, ker niste renčali celo popoldne in jo le nežno poljubili. Tudi zjutraj, ko vsa neurejena odkoraka iz postelje in se zaplete v pas spalne halje, se ji ne posmehujte. Bodite prijazni in potrpežljivi do nje. Naj bo ta njena nerodnost odlična začetna točka za vajino jutranje ljubljenje. Ujemite jo v naročje, kot princ svojo princesko. Njena reakcija vas bo presenetila. Namesto krega, kar zaneti prepir, ki bi se vlekel cel dan, se bosta znašla v objemu in nazaj v topli postelji.
Poznate orgazmično točko U?
Seksualna teorija iz dneva v dan izumlja nove točke, s pomočjo katerih naj bi odkrili seksualne užitke. Nekatere na novo, nekatere v kombinaciji z drugimi.

“Si že našla točko G?” sprašuje forumašica, druga pa jo s pokroviteljskim ponosom poduči:”Seveda! Kar poišči jo s prstom, potisni ga vase, najbolje kazalec in sredinec skupaj. Točka G je takoj za tisto kostjo, kako se ji že reče … sramna kost, ja.” Dekle – ali ženska – ima prav. S pomočjo interneta se že z nekaj kliki podučimo, da je točka G majhen, okrogel predel tkiva, ki ga začutimo skozi sluznico sprednje strani nožnične stene, tik za sramno kostjo. Nekatere ženske doživijo intenziven orgazem, če ta predel dražijo s penisom, prstom ali kakim erotičnim pripomočkom, izdelanim posebej za ta namen. Tem ženskam draženje točke G prinaša izjemne užitke, medtem ko drugim ne prinese ničesar.
Tako teorija. Pravzaprav zelo preprosto. Toda kaj, ko pa ima slovenska abeceda 25 črk – in skoraj vsaka najde svoje mesto, od stopala do glave. Tako osramočena, da pri teh letih tega nisem vedela, izvem, da obstaja tudi točka U. Preprosteje povedano, to je sečnica, ki leži med vrhom ščegetavčka in ustjem nožnice, tam, kjer, po domače, “lulamo”.Orgazem lahko doživimo, če močno pritisnemo na ta predel (ali pa se nas – ročno ali ustno – usmili partner), lahko pa tudi kar med spolnim odnosom. Razlog, da točka U ponuja nebeške užitke, je na moč preprost: sečnico s treh strani obdaja “deblo” ščegetavčka.
Tu je še točka A, ki jo imenujejo tudi epicenter, leži pa v vagini, med maternico in mehurjem. Znanstveniki jo celo opisujejo kot degenerirano žensko prostato. Pa se znajdi, če se moreš …
Začinite seks
Je seks postal predvidljiv, ste se vmes celo zalotili, kako s pogledom zasledujete pajka na stropu? Za eno noč se prelevite v katero izmed seksi vlog!
NAJ SE PREDSTAVA ZAČNE!
Možnosti za popestritev posteljnih akrobacij je ogromno. Preden se lotite zapeljevanja, poskrbite za primerno atmosfero:
Korak 1: Seksi svečke ali ambientalne lučke, lampijoni … Manj svetlobe, ko bo oddajala, več poguma boste imele za naslednje korake.
Korak 2: Seksi počasna glasba, ki je kot nalašč za improviziran striptiz, ob katerem se mu bo zmešalo …
SEKSI GLASBA ZA SEKSI VZDUŠJE:
– You can leave your hat on, Tom Jones
– Je t’aime, Serge Gainsbourg and Jane Birkin
– Let’s get it on, Marvin Gaye
– The DiVinyls: I Touch Myself
– Fever, Eva Cassidy
– Kiss you all over, Exile
– Naughty girl, Beyonce
– Let’s talk about sex, Salt’n’pepa
– I’m too sexy, Right Said Fred
Korak 3: Striptiz. Ni pomembno, kaj, pač pa kako! Ne učite se po nepotrebnem pretirano zahtevnih koreografij, uporabite le svojo ženskost in naravne danosti: medenico imamo za to, da z njo krožimo, boki in prsi so, da se tresejo, roke z nežnimi gibi v slogu trebušnih plesalk bodo same po sebi vabile k akciji … Skušajte se čim bolj sprostiti (ste “debele”, imate celulit, majhno oprsje, mlahavo zadnjico izkoristite jo za stresanje naj se mu zmeša in naj prijetno trpi), če bi on o vas tako razmišljal in tako videl, vas nebi niti pogledal več, zapomnite si zlato pravilo vsakemu moškemu je najlepša gola ženska. Glasba bo telesu sama dajala ritem. Namig za razpihovanje strasti: podarite mu globok pogled, zatresite ramena in boke in ga … pretresite! V točko lahko vključite tudi del čutno-slišnega vzburjanja, čez oči mu po tem, ko bo videl začetek predstave, zavežite neprosojno ruto, nato ga božajte, čohljajte, poljubljajte, masirajte … Ko bo tik pred tem, da eksplodira, snemite prevezo, se oddaljite in nadaljujte ples. Koreografija naj bo povezana v slogu vloge, ki jo igrate, uporabite prednosti kostuma za situacije, ki lahko s pravimi gibi delujejo grozljivo zapeljivo.
Uporabite lahko pustne kostume delavne obleke, halje, obleke, ki vam v omari visijo že od mature…
Vaginalne kroglice za pohajkovanje po mestu in divji seks
Vaginalne kroglice so zelo star pripomoček, ki so ga uporabljale gospe na Japonskem medtem, ko so čakale svojega dragega, da pride z vojnega pohoda.
Ni pravljica, res so nekateri pripomočki in igrače mnogo starejše, kot si lahko predstavljamo.
Dejstvo, da so si ženske s kroglicami pomagale v času čakanja na moža, je neizpodbitno. Muzeji, v katerih lahko najdete takšne pripomočke so vsekakokor zanimivi in poučni.
Vaginalne kroglice torej lahko uporabljate na vse mogoče načine. Najprej, kot zanimivo igračko pred seksom, med njim in po njem. Lahko jih uporabljate kot ‘vadbene kroglice’ za vaginalno telovadbo. Zelo natrenirane vaginalne mišice lahko vašega ljubimca pripravijo do neverjetnih užitkov. Za tiste najbolj poskočne pa so lahko kroglice’ poživilo’ med 8-urnim delovnikom, sedenjem na fakulteti ali sprehodu, krepite si samozavest in si upajte.
Vroči nasveti za popoln jutranji seks
Jutranji seks vam bo pričaral nasmeh na obraz, ki bo tam ostal prek celega dne. Preberite, kako svojemu nič hudega slutečemu zaspancu pričarati res fantastičen erotičen vstop v nov delovni dan, sebi pa nasmeh na obraz za ves dan.
Higiena pred spontanostjo
Preden se lotite akcije, smuknite v kopalnico in si umijte zobe. Ne le da je svež dah veliko bolj prijeten od jutranjega zadaha, tudi vaš moški bo nadvse užival v z mentolom stimuliranim oralnim seksom. Osredotočite se na ljubkovanje glavice njegovega penisa in mošnje, ki sta najbolj dovzetna dela njegovega mednožja za mentolne poljube.
Prepustita se goloti
V svetlobi svežega jutra bodo vidne vse podrobnosti in malenkosti vajinih golih teles. Vendar pa namesto, da se skrivata pod odejo, se rajši odgrnita in prepustita vajini goloti. Raziskave, ki so jih izvedli na univerzi Emory, so namreč pokazale, da so ženske ravno tako vizualna bitja kot moški. Torej vas pogled na njegovo golo telo lahko vzburi ravno toliko, kot vzburi njega občudovanje vašega telesa.
Zjutraj dajta prednost udobju
Dejstvo seveda je, da se vama zgodaj zjutraj ne bo ravno ljubilo izvajati napornih pozicij za seks. Najbolj udobna za oba bo pozicija žličke. Oba ležita na boku, vi se obrnite s hrbtom proti njemu in rahlo izbočeno ritko udobno namestite v njegovo naročje ter ga vzamete med svoje noge. Tako bo imel vaš moški popolnoma proste roke, s katerimi bo lahko dosegel vse vaše erogene cone in vam obenem še kaj erotičnega zašepetal v uho.
Mmm, feromoni!
Ker se vaš moški zjutraj še ni stuširal, torej tudi s sebe še ni spral svojega privlačnega moškega vonja. Zato se naužite vonja njegove kože! V neki raziskavi, ki so jo izvedli na univerzi v Pennsylvaniji, so namreč prišli do ugotovitve, da ima vonj, ki se skriva pod moško pazduho, izjemen vpliv na povečanje libida!
Jutro je popolno za ‘quickyja’!
Pravzaprav je jutro kot nalašč za hiter seks, saj po vsej verjetnosti nimata ravno obilice časa. Ravno tako se lahko odpovesta predigri, študije pa so tudi pokazale, da ženske pravzaprav predigre za vzburjenje ne potrebujejo, če so le dovolj sproščene. Ni pa nujno, da jutranji seks vključuje dejansko penetracijo. Popolnoma fantastično se lahko zadovoljita recimo z oralnim seksom ali staro dobro ročno masažo. Mednožja, seveda.
“Če ne seksate, vsaj masturbirajte”
Erotične igračke. Uporabljajte jih sami ali v paru. Novosti so v materialih in oblikah, analno ni več tabu.
“Industrija erotičnih pripomočkov je v 20 letih, odkar se ukvarjam s tem, močno napredovala. Včasih so bili vibratorji na dotik neprijetni in le v obliki penisa, zdaj pa so vseh možnih barv in oblik, več je stopenj vibriranja in izboljšali so se materiali, ki ustvarjajo občutek stika s človeško kožo ter so za nožnico ali anus izjemno prijetni,” pove Nada Krivokapić Črešnik, lastnica prve erotične trgovine v Sloveniji.
Tabuji se rušijo
Krivokapić Črešnikova opaža, da se tabuji o spolnosti počasi razbijajo, k čemur veliko pripomorejo tudi mediji. “Vse več ljudi prihaja k meni po nasvet; ne gre več le za popestritev spolnosti, ampak za odpravljanje konkretnih težav, kot so prehiter izliv, težave z erekcijo ali libidom in nezmožnost doživljanja orgazma,” pravi in dodaja, da tudi analni seks ni več takšen tabu, kot je bil pred leti. “Pomembno se mi zdi, da je prva izkušnja prijetna, zato v partnerico ali partnerja ne prodrite brez njene oziroma njegove pripravljenosti in dolge predigre, saj je to lahko boleče. Uporabite primeren lubrikant, vzdušje pa mora biti sproščeno,” svetuje prva dama slovenske erotične trgovine.
Zlato pravilo za dober spolni odnos je komunikacija. Seksajte vsak dan! Če ne, potem vsaj masturbirajte.
V njeni trgovini boste našli izdelke, ki jih lahko uporabljate posamezniki, pari, po dve ženski ali po dva moška. “Sledimo zadnjim svetovnim smernicam na tem področju, poudarek pa dajemo kakovosti in osebnemu svetovanju. Po 20 letih lahko rečem, da delam za dušo, ljudem pa z veseljem svetujem in z njimi delim bogate izkušnje s področja intimnega življenja,” sklene Krivokapić Črešnikova.
Čiščenje igračk
“Erotičnih igračk ne prekuhavajte, saj boste tako poškodovali material. Obrišete jih lahko z intimnimi robčki ali pa samo sperete pod tekočo vodo,” o čiščenju igračk svetuje Krivokapić Črešnikova in dodaja, da jih nato le rahlo obrišite ter ne drgnite z brisačo. Shranjujte jih v primerni embalaži.
Za tečne med sestankom
Stimulator je erotična igračka, ki jo lahko uporabljate pri samozadovoljevanju ali ljubljenju v paru. “Uporabljate ga lahko za draženje klitorisa ali točke G, za vaginalno ali analno stimulacijo, namenjen pa je predvsem draženju klitorisa, s spolnim odnosom ali brez,” pojasnjuje Krivokapić Črešnikova in dodaja: “Tečne šefice naj ga vklopijo med sestankom.”
Masirajte prostato
“Opažam, da ima vedno več moških težave z erekcijo, in pri tem ne mislim le na starejše, vedno več je tudi mlajših,” pravi Nada Krivokapić Črešnik, ki to pripisuje hitremu tempu življenja in stresu. “Prostata je šibka točka moških, vse težave in stres se zberejo v njej, in moškim, ki imajo zato tudi težave z erekcijo, priporočam masiranje prostate,” svetuje lastnica trgovine . Tako se boste ne le sprostili, ampak tudi okrepili prostato in izboljšali spolno funkcijo. Prostata pri moških poleg tega ponuja enako intenzivne občutke kot točka G pri ženskah. “Mnogo moških to zavrača, saj menijo, da s tem kažejo homoseksualna nagnjenja. Ko bodo poskusili prvič, si bodo vsekakor želeli ponoviti,” pravi.
Vedno pri roki
“Med ogromno izbiro vibratorjev so zdaj tudi takšni, ki jih lahko brez težav shranite v vsaki torbici, v mini izvedbi pa celo v denarnici,” pravi Nada Krivokapić Črešnik in dodaja, da vibrator ni namenjen samo užitku, ampak tudi masaži intimnih predelov, in spodbuja prekrvavitev. Cene tovrstnih vibratorjev začnejo pri 15 evrih. Uporabite jih skupaj z lubrikantom. Primerni so tudi za uporabo med prhanjem ali v kadi.
Zveza brez pogovora je začetek konca
Kaj je ‘lepilo’, ki drži, neguje in poglablja zvezo med dvema partnerjema? Spolnost, spolnost, spolnost in pa pogovor, pogovor in še enkrat pogovor, tokratna tema naj bo pogovor. Psihologi ugotavljajo, da se pari, ki so srečni in zadovoljni v svoji zvezi, ne nehajo pogovarjati. Tako kot spolnost je treba tudi dialog negovati, vendar je o dobri spolnosti veliko več napisanega kot o kvalitetnem pogovoru.
Nekateri pari po dveh letih ne naredijo ničesar več, drugi pa pogovor s partnerjem negujejo vse življenje. In zopet primerjava, tako kot za spolnost, velja tudi pri pogovoru – radovednost mora ostati. Za uspešno zvezo je treba nekaj narediti, k temu v veliki meri prispeva pogovarjanje. Naj bodo to intenzivni pogovori, sproščeni pogovori, resni pogovori, pogovarjanje o malih neumnostih. Razlog, da zveza spodleti, po navadi ni, da ima on afero in se ona želi preseliti na Azurno obalo, temveč je bila njuna zveza na trhlih nogah že pred tem. Odtujila sta se drug od drugega, živita skupaj, a sta osamljena, kajti ne prisluhneta si več, se nič več ne sprašujeta.
No, vseeno se pojavlja vedno več literature tudi na temo pogovora, komunikacije med pari. Obstajajo nekatere bolj in nekatere manj dobre knjige, zakaj so moški tako drugačni od žensk in obratno. Pač ženske so z Venere in moški so z Marsa. Razlagajo o tem, da one ne znajo dobro parkirati, oni pa ne znajo prisluhniti. Morda včasih to drži, vendar je pomembno sporočilo, da bo ljubezen ostala živa in močna, če se bomo sami potrudili, da zbližamo to Venero in ta Mars.
Ubijalec dialoga je televizija in nenehno posvečanje otrokom, tako par ne najde več časa za odkrit pogovor. V zadnjih letih pa je na obzorju še en ‘vsiljivec’, mobilni telefon. Smo v časih, ko ne moremo nobene informacije več prihraniti do večera, ko se vrnemo domov. Vse si vse povemo že čez dan, še preden pridemo domov. Hkrati je dejstvo, da noben hiter pogovor, še manj sporočilca, ne morejo nadomestiti sproščenega, odkritega klepeta drug ob drugem zvečer na kavču. Zato na primer povejte dragemu po telefonu le najnujnejše, na primer da se je delo zavleklo in boste pozneje doma. Druge podrobnosti o svojem dnevu pa prihranite za zvečer.
In naj se ne vrti vajin pogovor že stotič o tem, kako je šef zoprn, kako ima sosed nove zavese in kako je zelenjava postala dražja. Pogovarjajta se raje, kaj koga pomirja, kaj koga veseli in kaj vaju navdihuje. Naj najprej posluša eden in za tem drugi. In čeprav se dobro poznata, se tako nikoli ne bosta nehala spoznavati, in ravno to je velik čar neke zveze. Če bosta zvezo negovala s pogovori, se bosta drug ob drugem počutila čudovito in varno.
Kaj si moški želijo v postelji
“Resnično ne poznam moškega, ki bi rekel, da mu je vseeno, kakšen je v postelji, glavno, da doživi orgazem, in da bi to resno mislil.”
To so besede Amelie McDonell-Parry, ki je naredila kratko raziskavo, kaj si moški želijo v postelji. V raziskavi je sodelovalo sto moških in dokaj presenečeno je ugotovila, da so nekateri najpogostejši odgovori namenjeni zadovoljitvi potreb partnerice.
Kaj mora storiti

To je ena najbolj pogostih želja, ki si jih želijo moški v postelji. Čeprav veliko žensk misli, da so moški sebični ljubimci, ki jim gre po glavi le lasten orgazem, v večini primerov ni tako. Večina moških hoče zadovoljiti žensko, še posebej če je vanjo zaljubljen, a razlika med ženskim in moškim telesom je ogromna, pravzaprav, razlike so ogromne že med ženskami, in kar je všeč eni, morda ne bo drugi. To v bistvu pomeni, da so moški precej izgubljeni, saj se lahko bolj ali manj zanašajo samo na lastne občutke, se pravi, da domnevajo, da ženske čutijo isto kot oni, kar jih pogosto pripelje do ‘napak’. Kot je dejal neki moški: “Ogromno časa zapravim s tem, da berem govorico njenega telesa, če hočem ugotoviti, kaj ji je všeč. Vendar pa pri branju telesa nikoli ne veš, ali imaš prav ali ne. Tako da na koncu gre vse skupaj za poskuse in napake.” Treba se je tudi zavedati, da so ženske precej boljše pri branju telesne govorice kot moški in da zelo nerade učijo moške, kaj morajo storiti, kar večkrat vodi do tega, da se nek par vrti v začaranem krogu in je lahko moški slab v postelji ne da bi se tega sploh zavedal. Prav zaradi tega so si v raziskavi skoraj vsi moški med drugim zaželeli to, da bi jim partnerice povedala, kaj si želijo.
‘Umazano’ govorjenje
Veliko moških obožuje perverzno govorico med seksom. Tako imenovano umazano govorjenje je sicer lahko dokaj zahtevna veščina, še posebej za moške, ki gredo večkrat predaleč. Žensk, po drugi strani, pa tega ni treba biti strah. Enostavno ne more škoditi, če medtem ko mu razlaga, kaj mora storiti, uporabi kakšno začinjeno besedo.
Pogoltniti
To je enostavno stvar, ki si jo moški želijo in je morda povezana s tem, da je seme neke vrste esenca moškosti.
Masturbiranje
Moški so nekoliko bolj vizualni kot ženske in redkokatera stvar jih tako vzburi kot ženska, ki se samozadovoljuje pred njim. Poleg tega bo dobil vizualno učno uro o tem, kaj vam je všeč. Tudi nekatere ženske rade opazujejo moške pri masturbaciji.
Razlaga-zgodba
Gotovo imate v spominu nepozaben seks, ki ste ga doživele, s sedanjim ali pa s kakšnim od bivših. Ni mu treba vedeti, da se je dejansko zgodilo, povejte mu to kot fantazijo ali kot, da ste o tem ponoči sanjale pred tremi dnevi.
Celotno telo
Pri moškem je sponi organ erogena cona številka ena. Pri končni vzburjenosti se vsa seksualnost zbere v tem delu moškega telesa, kljub temu pa ni edina erogena cona. Tudi drugi deli, kot so:
njegova moda lahko sesate in jih nežno mečkate med rokama,
ritnice nežna masaža, prsne bradavice lizanje, sesanje, nežno kroženje z odprto dlanjo po samem vrhu bradavice,
prostata dražite jo lahko s prstom ali pa s kakšnim pripomočkom, dobijo se tudi posebni stimulatorji namenjeni temu,
anus s krožnimi gibi se vedno bolj približujte centru naslade na koncu rahlo potisnite konico prsta v anus in potem v obratni smeri,(pazite na nohte)
presredek, poližite ta predel od naslade se bo tresel, to je najbolj občutljiv predeli telesa,
notranji deli stegna nežno božanje z bežnimi dotiki korenjaka.
Mnogi moški pa so izrazili željo, da bi jih partnerica pogosteje masirala. Za preprosto masažo ni potrebno veliko znanja in niti ne gre toliko za sproščanje mišic, bolj za dotike, ki mu preprosto povedo, da ga ima rada.
Nove ideje
Moški so radovedni in bi radi v spolnosti preizkušali nove stvari. Ženske v tem niso nič drugačne, le občasno bolj sramežljive ali malce prestrašene. Nove stvari prekinjajo rutino. To ne pomeni, da morate storiti nekaj, kar vam ni všeč, ampak včasih je kakšno stvar treba poskusiti, da vemo, ali nam je všeč ali ne. Moški pogosto ne upajo predlagati nove stvari, ker se bojijo, da bo mislila, da je perverznež, zato je dobro, da se o seksualnih fantazijah in novih položajih pogovorita.
Enakopravna udeleženka

Veliko žensk dela napako, ko pričakuje, da bo moški opravil vse delo. Ena od pogostih moških spolnih fantazij je, da ga ženska nadvlada. Večina moških ne bo zamerila, če bo ženska nekoliko groba z njim. Če je obema všeč mazohizem, zakaj pa ne, večina pa je zadovoljna s kakšnim močnejšim prijemom brez pretirane bolečine. In kot je dejal neki udeleženec raziskave: “Ni se nam težko truditi, ampak nočemo biti edini, ki se trudimo.”
Veliki užitki zahtevajo le minuto
Spomnite se svojega prvega seksa, nedolžnih pogledov in zapeljevanj. Sramežljivosti, ko ste si slekle majico in so iz vašega nedrčka buhtele prsi, ki so si želele poljubov, ljubljenja in strasti.
Pobrskajte po spominu. Kako ste mu odpele pas in si ga ogledale? Njegovo moškost in njegov ponos.
Strast v vama je rasla in vaju prežemala, vajine ustnice so prvič pile med, ki sta si ga izlila. Njegove roke so vas božale povsod tam, kjer ste si prej samo želele. Gibčno telo se je urilo na vaših stegnih in pretresalo vašo notranjost.
Prvi seks ostane zasidran globoko v zavesti. Tudi, če je bil okoren in neroden, ohranja mistiko in ostaja nemalokrat obujam spomin. Fantazije, ki si jih dovolimo, lahko sedaj privoščite partnerju in sebi s pomočjo različnih sredstev. Igre in pripovedi o prvem ljubljenju so žive, kot je živ spomin. Igrajte jih naprej. Odidite v trgovine s pripomočki in si dovoliti biti spet mlado dekle, vzhičeno in radovedno. Naj vas partner začuti čvrsto in močno, ko vam seže v mednožje. Sprejmite ga v svojo notranjost, kot bi bilo prvič.
Znebite se sramu
Niste zadovoljni z določenimi deli svojega telesa in se med, pred in po seksu zavijate v rjuho? Potem je čas, da naredite korak v novo smer.
Prikrijte le tisti del telesa, ki ga ne želite pokazati. Če je to na primer trebušček, si kupite odličen bodi, ki bo vašo ritko lepo zaoblil, vaš pas malce stisnil in poudaril vaše prsi. Slednje naj kipijo iz bodija. Pustite jim, da med seksom zbežijo iz tesnega objema blaga. Odpnite bodi spodaj in se povzpnite na vašega moškega. Užival bo. Vi pa tudi!
Bodite goli
Poskusite premagati strahove pred in po seksu, in celo takrat, kadar nimata spolnega odnosa. Preprosto se pred njim sprehajate goli. Presenečen bo in navdušen.
Preoblecite se
Pa ne samo za maškare. Preoblecite se v policistko, učiteljico, šolarko, kar se vam pač zdi. Preprosto pa naj bo spodnji del takšen, da ga lahko hitro slečete. Tudi moški igrajo vašo igro, kadar se preoblečete. V trenutku bodo poljubljali vaša stegna, vse do tja, in vam podarili nepozabne orgazme.
Ne pozabite na masažo in kopanje
Danes zvečer okopajte in zmasirajte vi njega. Drugič on vas. Brez seksa pa ne boste ostali v nobenem primeru. Zagotovo ne! Še posebej če bosta uporabila krožne gibe toplih rok in razna olja za masažo.
Seks pred ogledalom
Klasika, vem! Ampak vedno dobra. Če ga nimate doma v spalnici, ni nič narobe, če si ga privoščita vsaj na potovanjih in se v njem med seksom brezskrbno opazujeta.
In ne pozabite: za dober seks potrebujete tudi malo domišljije, pa kakšen seks po telefonu ni odveč, sploh ni nič narobe, če se malo potrudite.

Točko G izpodriva globoka točka ali ‘The deep spot’
Kaj je globoka točka in kje jo najti?
Najdemo jo nekje 8 cm globoko v vagini, od točke G se pa loči predvsem po tem, da je gladka. Strokovno ta predel imenujemo votlina materničnega vratu. Da bi dosegli globoko točko, potisnite prste, s katerih ste predhodno sneli prstane, globoko v vagino. Z draženjem globoke točke se boste pripeljali do divjega in glasnega orgazma, to lahko raziščeta s svojim partnerjem.
Kratka navodila za dolg užitek
Uležite se z razširjenimi nogami in pokrčenimi koleni uležite na hrbet. Preden prodre v vas, naj prste dobro navlaži, pri samem draženju naj bo previden, da ne poškoduje notranjosti vagine z nohti. Dlan naj obrnite navzgor in s sredincem zdrsi po zgornji steni vagine v notranjost. Občutil bo hrapavo točko G, nadalje pa spolzek, gladek del, kjer lahko otipa tudi maternični vrat. Našli je globoko točko. S prstom, ki ga je ‘zvili’, kot bi hoteli pokazati ‘pridi sem’, naj trdno pritisne na zgornjo steno vagine in prične s čvrsto masažo globoke točke. Še enkrat naj poudarimo, da morajo biti prsti res dobro navlaženi, masaža pa čvrsta, saj bo le s tem pri vas izzvali močne občutke lagodja.
Analni seks malo drugače
V kolikor obožujete analni seks, ga lahko tokrat ponudite brez vstopa v anus. To naj naredite tako, da z navzdol obrnjeno dlanjo s sredincem zdrsne do globoke točke. Vanjo prodre globoko, kolikor je le mogoče, le pozoren naj bo, da členki ne bodo delovali preveč agresivno. Prst naj ponovno ‘zvijte’ v položaj ‘pridi sem’ in v takšnem položaju pritiska proti najnižjim vretencem hrbtenice. S takšno masažo vam bo povzročili vtis analnega seksa, ki lahko ljubiteljice le-tega pripelje do izjemno močnega orgazma.
Klitoris vs globoka točka
Ko v vas prodre z navzgor obrnjeno dlanjo, spodnja stran dlani pritiska tudi na klitoris. To je le dodatni stimulans, ki bo vas še hitreje pripeljal do vrhunca. Kadar doživite orgazem, medtem, ko draži globoko točko, boste prej pripravljena na novo stimulacijo, česar klitorični orgazem ne dopušča. Pri slednjem je namreč klitoris zelo občutljiv in lahko ob ponovnem draženju povzroči neprijetne, celo boleče občutke. Globoko točko lahko torej ponovno draži takoj po doživetem orgazmu, brez bojazni, da bi povzročili kakršnekoli občutke nelagodja. Masiranja globoke točke se lahko lotite tudi z dvema prstoma, sredincem in kazalcem, pri čemer naj bo razdalja med enim in drugim nekje 1 cm.
Močan orgazem znova in znova
Z draženjem globoke točke vas bo hitro pripeljali do izredno intenzivnega in močnega orgazma, sploh če bo istočasno masirali tudi klitoris. Neobčutljivost globoke točke po orgazmu daje možnost ponovnega masiranja v zelo kratkem času. S tem vas privedli do večkratnih orgazmov, ki bodo prav vsi močni in intenzivni. Včasih se lahko zgodi, da je naslednji dan vagina malce boleča, kar verjetno pomeni, da je premočno pritiskal, lahko je pa le posledica prvega ’srečanja’ z globoko točko. Bolečina praviloma izgine že naslednji dan. Ženske, ki so bile deležne orgazma z masažo globoke točke, so nad užitki, ki jih ta nudi, popolnoma navdušene. Prav tako so nad globoko točko navdušeni pravi ljubimci.
Naučite ga, vi pa neizmerno uživajte ob multiplih orgazmih o kateri ste le brale do danes.

Kaj nas obnori:
Da je ženska ženska, ne pa feministka. Da kuha, da je uslužna, da ne išče konfliktov, da ne preklinja, Da ni po cele dneve v trgovinah in pred ogledalom.

BIl je primer z neko feministko v Ameriki, ki je bila prej celo miss. Mož si je hodil svojo impotentnost zdraviti k prostitutki. Vendar, ko se je od nje ločil, je bil ozdravljen.

Sorry, enosmerni časi so mimo … Drugi odstavek je pa tako verjeten kot tisti, da se je meni ravnokar NLP prikazal.

Take kot ti ste že zamudile vlak.

Iz ritke v usta.

generalna napaka je : alkohol pred seksom. Ker se nekateri sploh ne znajo sprostit, niti začet seksat, če nimajo v riti nekaj glažev alkohola, obenem pa med alkoholiziranostjo ne doživijo pristnosti. Alkohol pred seksom je bedarija. Za pogum, kot pravijo, seksat malce nažgan -to je največja bedarija…


Tole bi pr imeni šlo, gladko, za 8-9. Pustimo si malo rezerve

jaz pa nisem samo golo telovadbo.

Meni je dober seks, če se lahko poleg tudi poljubljam, mora me čutit in ljubit, pa jaz njega…., da bi nekdo samo skakal po meni in zahteval od mene enako, ali pa sam lizanje, goltanje, ne,, ne, že malo za jagodo na torti…….odvisno, nisem ljubteljica žretja sperme. :))))

New Report

Close