Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj mu dela Golob to je noro

Kaj mu dela Golob to je noro

Bolj ko iz bunkerja na Trstenjakovi letijo pljuvanja, bolj Golob prehiteva Jajota po levi in desni. Pa to je noro, sploh ne dojemajo kako Golob vozi slalom in vodi.

Odlično.

Še sreča, da je pripravljen kandidirati na volitvah nekdo, ki ima realne šanse, da premaga JJ.

Z veliko razliko.

Vendar nas te ankete ne smejo uspavati! V svoji okolici moramo ljudi spodbuditi, da se bodo udeležili volitev.

24.4. VSI NA VOLITVE!!!

Vsi volit. Tako je.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam, da je treba čim več ljudi na volitve spravit.

Visoka volilna udeležba Jajotu ne bo odgovarjala. Zato pa… 😀😀👍👍

Zato pa.. kaj se veselimo nastopaštva novga kriminalca.. slalom.. kak.. ko v rikverc poličke obfuravaš.  Iz gnoja na gnoj!

Golob se zelo sirokousti. Programa najbrž še zdaj nima.    No treba bo  počakati april, ker anketam ni nič za verjet.

Dragi levaki, jaz bi vas samo rad popravil, volitve so v ponedeljek, 25. 4. Da ne boste brezveze hodili v nedeljo.

    . https://youtu.be/sdPiQyHw3UY

Nima niti programa in po našem volilnem sistemu rabiš še 88 kandidatov. Kandidati bodo seveda sami ostankarji in prestopniki, ki jih bosta Milan in Gregor s pomočjo UDBE na hitro novačila.

 

Ko pa bodo enkrat na volilnem lističu, pa bivšega LDS in Zares ne bo obkrožilo dosti volilcev.

Seveda, pa se lahko veselite, da malega delovnega človeka zavzemajo kapitalisti, kot so Golob, Češko in Janković.

 

Kakšen poseben volilni program pa potrebuje? Jaz že danes vem za vsebino predvolilnih programov vseh strank, ki se ni spremenila od leta 1992.

Čist simpl, v Sloveniji je samo en politični program: vsi so za gospodarsko rast in nova delovna mesta; vsi so za socialno državo, odpravo revščine in večjo skrb za starostnike; vsi so za reformo zdravstvenega in pokojninskega sistema; vsi se zavedajo stanovanjske problematike mladih (družin); vsi so za modernizacijo javnega prometa; vsi so za razvoj zelenih tehnologij …

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 15.02.2022 ob 16:40

Kakšen poseben volilni program pa potrebuje? Jaz že danes vem za vsebino predvolilnih programov vseh strank, ki se ni spremenila od leta 1992.

Čist simpl, v Sloveniji je samo en politični program: vsi so za gospodarsko rast in nova delovna mesta; vsi so za socialno državo, odpravo revščine in večjo skrb za starostnike; vsi so za reformo zdravstvenega in pokojninskega sistema; vsi se zavedajo stanovanjske problematike mladih (družin); vsi so za modernizacijo javnega prometa; vsi so za razvoj zelenih tehnologij …

Ko stranka ne spravi niti enega A4 lista gluposti skupaj, potem veš kam pes taco moli.

. https://youtu.be/BPl3wEnG5v0

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 15.02.2022 ob 15:56

Zato pa.. kaj se veselimo nastopaštva novga kriminalca.. slalom.. kak.. ko v rikverc poličke obfuravaš.  Iz gnoja na gnoj!

Žabica, noben voditelj ne more biti slabši od sedanjega. Saj imam tudi jaz dvome glede Goloba, ampak a bo takšen kot Jajo? Ne verjamem!

Odgovor na objavo uporabnika
Realne možnosti?, 15.02.2022 ob 16:28

Nima niti programa in po našem volilnem sistemu rabiš še 88 kandidatov. Kandidati bodo seveda sami ostankarji in prestopniki, ki jih bosta Milan in Gregor s pomočjo UDBE na hitro novačila.

 

Ko pa bodo enkrat na volilnem lističu, pa bivšega LDS in Zares ne bo obkrožilo dosti volilcev.

Seveda, pa se lahko veselite, da malega delovnega človeka zavzemajo kapitalisti, kot so Golob, Češko in Janković.

 

 

Kakšen program pa imajo desnakarji? Se kregat in poniževat, vse, kar jim gre nasproti?

 

krele jajohojsasto, edini program, ki ga je s(d)s greznica uresničila je sovraštvo med prebivaci Slovenije..,  jajc, hojs, gorenjak, tanko tist krivic al kaj je, mahnič, rumenosrajčne koprive norijo v parlamentu od 10 do 30 let…

 

benti tehniko…, za tistega jajohojsastega Realne možnosti..

Še na vsa vprašanja je g. Golob pravilno odgovoril – to, kar hočem slišat. Vladavina prava, večja vloga civilne družbe, politika v službi ljudi – in ne, nimajo tega vsi v svojih programih. Niti slučajno!!!

Sem prepričana, da bodo program zelo konkreten in ne samo prazne floskule. Vse drugo bo razočaranje.

Odgovor na objavo uporabnika
fdjkča, 15.02.2022 ob 17:37

Še na vsa vprašanja je g. Golob pravilno odgovoril – to, kar hočem slišat. Vladavina prava, večja vloga civilne družbe, politika v službi ljudi – in ne, nimajo tega vsi v svojih programih. Niti slučajno!!!

Sem prepričana, da bodo program zelo konkreten in ne samo prazne floskule. Vse drugo bo razočaranje.

Kje bo dobu kadr?

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 15.02.2022 ob 17:12

Žabica, noben voditelj ne more biti slabši od sedanjega. Saj imam tudi jaz dvome glede Goloba, ampak a bo takšen kot Jajo? Ne verjamem!

Res, res.. sam men so zmer delovali nevarno tisti, ki imajo kao odgovore na dlani.. bomo vidli prakso.. nastopat zna marsikdo😉

He he. Tocno tako!

Vprašanje koliko bodo volitve legalne. Preberite si zadnji blog od Mikstona, kjer piše, kako jajo že vtika peto kolono v volilne okraje in volilne komisije, ki se bodo malo “zmotili” pri štetju in glasove prišteli kar jajotu.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 15.02.2022 ob 17:40

Kje bo dobu kadr?

Reci, da se hecaš.

https://rumble.com/vv0wc3-zelo-nekul.html?fbclid=IwAR2d5k1Dx5oc-1V7OuEVKaOKsFoaQ_mTIZQ1e_Ufg8tzd37oj-PhMXqxpsI

Odgovor na objavo uporabnika
fdjkča, 15.02.2022 ob 19:06

Reci, da se hecaš.

Tudi, če se ona heca, je vprašanje na mestu. Vsi idioti, ki so pri koritu, samo menjajo dlako. Golob je obljubljal, da bo dal nagrado v dobrodelne namene. Nato se je skliceval o tem, da je bilo mišljeno za nadaljnje nagrade, nato nagrad ni več bilo. Tudi mene zanima, koga bo potegnil s sabo, če se obrača po vetru in besediči za priljubljenost med ljudmi. Torej, kdo bo z njim? Kako bo nekdo, ki vse skozi uporablja ‘neviden’ drobni tisk napravil čudeže? Janša tudi meni deluje psihopat, kako pa veš, da je Golob boljši? Njegova dejanja? Kaj je doprinesel? Govori…..

New Report

Close