Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj naredim, če mož na družbenih omrežjih sledi izzivalnim ženskam?

Kaj naj naredim, če mož na družbenih omrežjih sledi izzivalnim ženskam?

To, kar ste nalimale, je meni vse grdo.

Jaz sledim recimo tole:

https://www.instagram.com/barrefaeli/

Pa tole:

https://www.instagram.com/anni.vallius/

Pa od naših recimo tole:

https://www.instagram.com/nikazorjan/

In tole:

https://www.instagram.com/tanjakocman/

😂😂😂
Niko zorjan sledi in kocman..
Boze sacuvaj 🙄🙄🙄
Po tvojem okusu sodec si grozen 🙂

Moj okus za tipa je tole :
https://www.instagram.com/p/CEJY-45jSBw/?igshid=1vww4viekvcib

Tvoj okus je za bruhat.
Prva ma faco isto k patrick wilson tko d nemors rect da je to baba,druga debela kot sod,tretja u faco grda,zadna p tud
Boze ejj

Mene na tem forumu nau vec nerealno kasn okus za ljudi majo kle gor🤮

Na podlagi tvojga okusa srce ti loh gledas usako drugo ker so vse nikakve

Drage ženske namesto da se kregate vi samo dobro zaposlite vase može (s služenjem denarja za druzino) ne bo imel časa sebe v ogledalo gledat kaj šele tuje instagrame. :))
Od lepote se ne da živet, lepota ne plačuje položnic (pustimo profesionalne manekene) položnice se plačujejo z denarjem, da bi bil pri hiši denar je potrebno moškega zaposlit (pa ne s klikanjem na instagram)

A ni fajn da smo različni? Če ne bi vsi noreli za tistimi 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} “hudimi”, ostale bi pa kaj, upale, da je kdo slaboviden?

Sicer pa jaz izbiram bolj glede simpatičnosti, ne nujno nekega “seksapila”.


[/quote]nisem razumela ker imam kur ca, ki ti ga lahko vteknem ke med noge ti tipa nimaš ker si samska, ker si ma rukjena in tudi neka lepotica nisi, mal si zblojena to je pa tudi vse pa v službo pejt da ne boš visela na socialni začni delat

Da se naucis pisat da te bomo vsi razumeli 🙂

Btw, če gre moški z gršo od svoje, ponavadi pomeni, da išče nekaj, kar doma ne more dobiti. Lahko je baba ne vem kakšna lepotica, a če se z njo ne da pogovarjat, če se v družbi katastrofalno obnaša, če je “glupa ko točak”, če najeda, preveč pametuje itd…,in konec koncev, tudi če ne zna seksat, bo šel tip slej ko prej gledat drugam, pa tudi če k kakšni grši.

Tolk ene sape, potem pa prijaviš tole … Tale ni niti lep, niti zanimiv, niti nekaj posebnega (razen bradavice med obrvmi), ima že razredčene lase (beri, kmalu bo plešast), frizuro pa na meji legalnega, tako je grda.

Avtorica, kot vidiš, sta dva tabora … Iskreno povedano, osebno podpiram eno mnenje vmes, da je eno, če pobuljiš naključno mimoidočo lepoto ali ko bereš novice po netu, pa spodaj prikažejo še kakšno žensko, nekaj čisto drugega pa, če načrtno iščeš po netu in slediš ženskam, sploh če dejansko nimajo česa povedat, ampak se samo razkazujejo. Mislim, da je pri tem načrtnem lazenju za internetnimi ženskami res izjemno tanka meja med tem, kaj je zabava, kaj pa nezaupnica tebi.
Nisi pa napisala, kakšen je vajin odnos, spolno življenje, toplina med vama itd.

ljudje ste čudni. pripel mu frendico pa še zate enga frenda pa je. v čem je problem? če gre štrik pa naj še gre bik. saj veš ono o limonadi ne!!! preveč pslušaš tvoje bedne frendice.

Hahhah kaj ste bedni ss temi forami saj je moski ja in jaz kot zenska tut rada gledam hude tipe in ce bi mi moj tip reku da ga to prizadane pac ne bi. Jao seksisti eni zahojeni

Bravooo

dokler gleda po netu, ni nevaren, postalo pa bo nevarno, ko bo to počel v živo in po možnosti še skrivaj.

Vem za eno, nekoč lepo žensko, ki se ji je mož gonil vsakodnevno okoli. Pa ga ni mogla ustaviti. Tudi ljubimca si je našla, pa jo je ljubimec dal na šuh in njen mož je bil že tudi z drugo. In je vse naredila, da ga je dobila nazaj: ni, da ni in tako je danes starec poleg nekoč lepe, zdaj pa zgubane  in brezzobe babnice, lepo ponižen in uboga  vsak ukaz. Ona si je privoščila po svoje, on po svoje, zdaj pa sta stara in grda oba in spita vsak v svoji sobi –  zlato poroko pa sta praznovala z velikim pompom. Tak, da tudi take variante obstajajo, na podeželju, blizu Celja.Ti pa, če ga hočeš obdržat, potem se moraš posluževat izsiljevanja in drugih manipulacij, pa bo iz strahu ostal pri tebi. Kvaliteta odnosa pa je vprašljiva.

Tip gleda, buli za drugimi, kljub temu da svoji zenski, ki mu stoji ob strani, to ne odgovarja dela to vprico nje…in kaj najdete ve za resitev? Da se naj oblaci kot zenske ki jim sledi, da naj sprejme da je tip debil!? Halo? Ste ve normalne? Ona naj se da iz svoje koze, ko ma ze itak naceto samopodobo, zato, ker potem MOGOCE tip ne bo gledal za drugimi?

Veste kaj, problem ni v njej. Delal je to sigurno pred njo in bo tudi ko je z njo oz. ko bo mel drugo. Problem je v njem. Tip je na nivoju srednje sole, totalen egocentricen, nezrel otrok, ki slaci s pogledom druge zenske, drka na njih, ona pa bi morala to razumet. Dejte si predstavljat da je obratno. Torej ona gleda tipe, si rajca na njih slaci s pogledi druge…ko njenega tipa to moti, ga ne uposteva ker taka je. Izpade kot neka primitivna pohotna kura. Mar ne? S tipi je v mojih oceh isto. Valda da je 90% moskih takih, ker jih je 90% tudi manj odgovornih in zrelih od vecine zensk.

Vsak drugi, ki je vezan, je kdaj prevaral partnerja/ico, vsak drugi pije, laze, obrekuje prijatelje za hrbtom, pa se to ne pomeni, da zato ker jih vecina to pocne, da je to ok.

Dajte delajte na sebi, bodite ponosne na to kar ste in mejte svoj nivo. Vsak najde svoj par. Kaksen par si ti najdes pa je odvisno od tega kar sam toleriras in koliko si mocan da gres

Odgovor na objavo uporabnika
Markorr, 27.08.2020 ob 06:05

Jaz tudi sledim enim par hudim na IG. Če kako slučajno spregledam, mi jo žena pokaže in skupaj komentirava. Razlika med tabo avtorica ,še enih par kur tu gori in mojo ženo? Ona je samozavestna, ve pa ne. Njej je jasno da mi zijamo, si ne znamo pomagat. Taki smo. In ji je tudi jasno da zijanje je eno, varanje pa nekaj čisto drugega.

ona ni samozavestna ampak je kurva tko k si ti

sam da ti ne ves da se ti kurba okol 🙂enostavno ni logicno in normalno da se zija in buli ko si vvezi

pa ne ker je prepovedano ampak ker ce si srecen te pac ne zanima

 

!! zijanje ni pogled !!

flirtanje zijanje je cisto nekaj drugega kot pogledat nasprotni spol

vsi pogledamo

flirfanje in spogledovanje pa je neki druzga

ce mas ti neke sanje fetise na druge zenske si pac rojen kurber

o ljubezni in spostovanju nimata pojma ni ti ne ona 🙂

sigurno usaki zenski full pase da tip buli druge ob njej ja 😂😂😂

ti povem iz lastnih izkusenj da to ne moti samo zenske ki ne cuti do tipa ljubezni kot ne ona do tebe in ti ne do nje,potem te briga JA 🙂

drugace pa te ne ker je to sramota 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
sara151, 04.11.2021 ob 18:24

ona ni samozavestna ampak je kurva tko k si ti

sam da ti ne ves da se ti kurba okol 🙂enostavno ni logicno in normalno da se zija in buli ko si vvezi

pa ne ker je prepovedano ampak ker ce si srecen te pac ne zanima

 

!! zijanje ni pogled !!

flirtanje zijanje je cisto nekaj drugega kot pogledat nasprotni spol

vsi pogledamo

flirfanje in spogledovanje pa je neki druzga

ce mas ti neke sanje fetise na druge zenske si pac rojen kurber

o ljubezni in spostovanju nimata pojma ni ti ne ona 🙂

sigurno usaki zenski full pase da tip buli druge ob njej ja 😂😂😂

ti povem iz lastnih izkusenj da to ne moti samo zenske ki ne cuti do tipa ljubezni kot ne ona do tebe in ti ne do nje,potem te briga JA 🙂

drugace pa te ne ker je to sramota 🙂

 

na zalost se strinjam

New Report

Close