Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj naredim, da mi neha krast energijo s hrupom

Kaj naj naredim, da mi neha krast energijo s hrupom

Hrup povzroča krajo pozornosti. Pozornost je energija!

V stanovanju nad tem, kjer stojim živi oseba, ki takoj ko pride domov začne butati s sesalcem, ne sesati, ampak butati. Vsak dan. In to nekaj po 12 uri. Potem je hrup celo popoldne, pa še  zvečer, vsako noč pa še pralni stroj. Ne da se ne meditirati, ne nič.

Dobesedno je ta hudič obseden z mojo energijo. Prav komaj čaka, da pride domov, da razbija, da mi lahko ukrade vso pozornost, pozornost je pač energija.
Mislim, da je popolnoma obsedena z mojo energijo in da ne more brez nje. In mislim, da to dela nalašč, samo da bi mi izpila energijo. In dejansko mi jo.

Jaz bi rada delala od doma in se spravila v stanje alfa in theta ampak mi ta hudič to onemogoča in me drži v stanju beta, poleg tega, da mi požre vso energijo, da imam po vaših pravilih in standardih ZAVOŽENO ŽIVLJENJE.

Res je, sem v srednjih letih in nič nisem ustvarila in nič ne morem ustvariti, ker živim v stanju ohromljenosti.

In tako nikoli nič ne naredim, čeprav bi že zdavnaj lahko  začela delati, če ne bi bila v tem strahu in ohromljenosti.

KAKO NAJ REŠIM TA PROBLEM, ker sem  zaciklana že na leta, tako kot je hrup že na leta, ki me hromi in onesposablja.
ŽE NA LETA SE SPRAŠUJEM. ZAKAJ, ZAKAJ, ZAKAJ IN  ZAKAJ MI NOBEN NE POMAGA.

Pa sej si pomagam sama. Ampak hrup me vedno znova pahne nazaj v živalsko stanje ohromljenosti, kjer mi um dobesedno odpove.

KDO MI ZNA POVEDATI, ZAKAJ NE MOREM IZ TEGA ZAKLETEGA CIKLA VEN.

Pa sem prebrala celo knjigo Placebo ste vi (pred kratkim) in vem, da z mislimi lahko vse spremenim. In meditiram že eno leto (ne vizualiziram), rezultatov pa še ni nič. Razbija mi spet danes, spet sem ohromljena.

A OBSTAJA KAKŠEN STROKOVNJAK, BI MI DAL ENERGIJO, ENERGIJO, ENERGIJO, DA PREBIJEM TO MEJO, ker rabim toliko energije, da prebijem to meja zakletosti, ampak mi jo hudič vsak dan sporti požre, da sprememba ni možna.
PROSIM VAS, POMAGAJTE MI. Zaslužim si boljše od EMOCIONALNEGA pekla v katerem živim.

Nevem, v kakšnem bloku si ?   Pri nas je čista tišina , cel dan. Pa je velik blok, po hodniku se šepeta , pa tudi izolacija je dobra. .

Odgovor na objavo uporabnika
Jenny351, 21.04.2023 ob 12:50

Nevem, v kakšnem bloku si ?   Pri nas je čista tišina , cel dan. Pa je velik blok, po hodniku se šepeta , pa tudi izolacija je dobra. .

Ti sploh ne veš kakšno srečo imaš.

Ti ne meditiraš, ti nisi prebrala nobene od omenjenih knjig.

Sej pravim, da to dela zato, ker je obsedena z mojo energijo. Pozornost je energija! Tako kot ljudje ki za vsako ceno hočejo pozornost, da so opaženi (npr. kakšna groteskna  umetnost o kateri pol piše cel svet). Ljudje bi naredili vse za pozornost in ta hudič babji je sposoben vsak dan razbijati po 3 krat na dan, ker je tako obsedena  z mojo energijo.

Jaz pa zaradi tega nič nimam, ker mi hudič požre vso energijo, ki bi jo rabila, da bi si  ustvarila življenje kot ga želim. Ker me drži s stalnim hrupom v stanju strahu, ohromljenosti, poleg tega, da mi pokrade vso energijo preko pozornosti.

Tako dajem vso energijo pretkanemu hudiču, ki bi jo krvavo rabila, da bi si izboljšala lastno življenje in nekaj ustvarila.

Grozljivko živim. Žrtev sem ene hudičevke, ki me vsak dan drži v stanju strahu, ohromljenosti, da slučajno ne bi v življenju uspelo.

Kako neverjetno prav po hudičevo so nekateri inteligentni in  znajo prav na hudičev spletkarski način človeku uničiti življenje.

Ampak sedaj je tega konec! NE BOM VEČ FUTRALA HUDIČEVKE VSAK DAN S SVOJO ENERGIJO. DOVOLJ JEEEEEEE. DOVOLJ.

Nemesto da bi pomaga ljudem s SVOJIMI DAROVI, ki jih imam, hoče vse moje darove, se pravi energijo HUDIČEVKA ZASE.  Da se ne razdajam za druge, ampak da  njo futram po cele dneve.

Naj mi KDO POVE ZAKAJ MORA BITI TAKO?

Kdo mi zna povedati zakaj se mi to dogaja? KDO?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dvomim, 21.04.2023 ob 13:03

Ti ne meditiraš, ti nisi prebrala nobene od omenjenih knjig.

Kar dvomi. Jasno mi je vse. Jasno mi je, da rabim energijo, ki mi jo hudičevka stalno krade, da si spremenim življenje! Ko me drži v strahu, mi onemogoča spremembo, ker rabim iz trdih delcev v valovanje, tega mi pa ne pusti, ker je hrup cel dan, s tem pa stres, ta pa drži v beta…. ker moram nekako čez vse to,….

Rabim zaščito pred tem energetskim vampirjem, ki se hrani z mojo energijo in me načrtno drži v strahu, da ne pride do sprememb in da lahko neskončno žre mojo energijo.

Ko dojameš, da si kot krava molznica, v energijskem smislu, ene obesedenke z mojo energijo.

ubogi BUTALCI.

Ti maš ta hrup v svoji glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
šahek, 21.04.2023 ob 13:18

ubogi BUTALCI.

A ne dojameš? To je načrtno  ustvarjanje butalcev in luzerjev. NAČRTNO. Ker strah hromi možganske povezave vse, razen pozornosti na materialni svet.

V možganih je tabla z napisom: “vsa ustvarjalnost, kreativnost, zdravljenje in nove povezave so do nadaljnega ukinjene zaradi nujnega stanja – možnosti sovražnikovega vpada.” Tko kot v Ukrajini, ko pričakuješ napad, vse ostalo zato pač ne deluje oziroma močno okrnjeno. In včasih se napad res zgodi, ker hočeš mir, ampak ti ga hudičevka na da, raje te stepe in te še bolj ustrahuje, ko opozoriš na hrup.  Možgani so isti.

Škodoželjneži se pa lepo nasmihajo v ozadju in fige držijo….

Nisem vedela, da se bo hudičevka tako borila  za mojo energijo, oziroma pozornost.  Tko k zvodnica, samo da mi ne krade denar ampak energijo, pa še stepe zraven, ko se uprem in še dodatno ustrahuje….

In potem namesto, da bi se odprl svetu, se zaradi strahu še bolj pred njim zapiraš in bežiš stran, ker misliš, da  samo taki hudiči kot je ona po svetu. Da so vsi tujci tako hudobni, žleht in škodoželjni, neusmiljeni, brezčutni in nehumani.

K te pridejo v tvoj dom, najprej ti ukradejo prostore, potem ti pa 24 ur na dan kradjo še energije preko pozornosti in držijo v stanju strahu, da ne bi  zbežal,….

In potem ugotoviš, da si krava molznica ene hudičevka v energetskem smislu.

Čisto preprosto- odseli se stran !

Meditiraj v naravi, odeja in se vsedeš na travo in ommmm !

Slušalke na glavo in na You tubu imaš zdravilno in alfa in theta in indijansko in raznorazne frekvence glasbe…!

Ampak. Najlažje je jamrat, rada si žrtev, pač še nisi na stopnji preboja…vztrajaj !

Aha, ti si spet tista z mamo in bratom in svakinjo, ki si vsa nesrečna !

Kako, se še nisi odselila in presekala, lej- Luise Hey je rekla- življenje je tvoje !

Kaj naj ti mi potem ,če sama ne spregledaš ?

Mene pa bi zanimalo mnenje tvoje svakinje, o dogajanju ,  vedno se posluša obe strani, mimogrede ali nečakov / nečakinj pa nič nimaš ?

Odgovor na objavo uporabnika
Alojzija, 21.04.2023 ob 14:00

Aha, ti si spet tista z mamo in bratom in svakinjo, ki si vsa nesrečna !

Kako, se še nisi odselila in presekala, lej- Luise Hey je rekla- življenje je tvoje !

Kaj naj ti mi potem ,če sama ne spregledaš ?

To je ozaveščanje.

Verjetno nima kam, nima financ, to njeno delo od doma ji ne prinese dovolj zaslužka. Kam bo pa šla?

Ena rešitev je, da dela ponoči, podnevi pa spi. Čepke v ušesa in spalno masko.

Odgovor na objavo uporabnika
kako naj se zaščitim, 21.04.2023 ob 12:48
Hrup povzroča krajo pozornosti. Pozornost je energija!

V stanovanju nad tem, kjer stojim živi oseba, ki takoj ko pride domov začne butati s sesalcem, ne sesati, ampak butati. Vsak dan. In to nekaj po 12 uri. Potem je hrup celo popoldne, pa še  zvečer, vsako noč pa še pralni stroj. Ne da se ne meditirati, ne nič.

Dobesedno je ta hudič obseden z mojo energijo. Prav komaj čaka, da pride domov, da razbija, da mi lahko ukrade vso pozornost, pozornost je pač energija.
Mislim, da je popolnoma obsedena z mojo energijo in da ne more brez nje. In mislim, da to dela nalašč, samo da bi mi izpila energijo. In dejansko mi jo.

Jaz bi rada delala od doma in se spravila v stanje alfa in theta ampak mi ta hudič to onemogoča in me drži v stanju beta, poleg tega, da mi požre vso energijo, da imam po vaših pravilih in standardih ZAVOŽENO ŽIVLJENJE.

Res je, sem v srednjih letih in nič nisem ustvarila in nič ne morem ustvariti, ker živim v stanju ohromljenosti.

In tako nikoli nič ne naredim, čeprav bi že zdavnaj lahko  začela delati, če ne bi bila v tem strahu in ohromljenosti.

KAKO NAJ REŠIM TA PROBLEM, ker sem  zaciklana že na leta, tako kot je hrup že na leta, ki me hromi in onesposablja.
ŽE NA LETA SE SPRAŠUJEM. ZAKAJ, ZAKAJ, ZAKAJ IN  ZAKAJ MI NOBEN NE POMAGA.

Pa sej si pomagam sama. Ampak hrup me vedno znova pahne nazaj v živalsko stanje ohromljenosti, kjer mi um dobesedno odpove.

KDO MI ZNA POVEDATI, ZAKAJ NE MOREM IZ TEGA ZAKLETEGA CIKLA VEN.

Pa sem prebrala celo knjigo Placebo ste vi (pred kratkim) in vem, da z mislimi lahko vse spremenim. In meditiram že eno leto (ne vizualiziram), rezultatov pa še ni nič. Razbija mi spet danes, spet sem ohromljena.

A OBSTAJA KAKŠEN STROKOVNJAK, BI MI DAL ENERGIJO, ENERGIJO, ENERGIJO, DA PREBIJEM TO MEJO, ker rabim toliko energije, da prebijem to meja zakletosti, ampak mi jo hudič vsak dan sporti požre, da sprememba ni možna.
PROSIM VAS, POMAGAJTE MI. Zaslužim si boljše od EMOCIONALNEGA pekla v katerem živim.

Nujno moraš do psihoterapevta.

dedičev ni pri bajti, samo sesalec ji nagaja, no , z njim pa se nikakor ne more čustveno spoprijateljiti. ali spoznati, da tehnika modelov sesalcev skokovito napreduje, imaš take, da se čudiš, robote, kupiš jih pa v vsaki trgovini z tehniko in gospodinjskimi aparati. razveseli svakinjo z lepim darilom. čudoviti tihi sesalec. obstaja. mir in tišina in posesano stanovanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Svaky, 21.04.2023 ob 14:04

Mene pa bi zanimalo mnenje tvoje svakinje, o dogajanju ,  vedno se posluša obe strani, mimogrede ali nečakov / nečakinj pa nič nimaš ?

Mnenje. isto kot tvoje. Luzerka, dobesedno, zafušano življenje. Da je vse moja krivda…..

Samo tega pa ne vidijo, da so mi vse vzeli, od fizični prostorov do notranjega prostora – miru.

Ampak v končni fazi imajo prav, ne bi smela dovoliti in dopustiti!  Zahtevati bi morala, da obdržim kar sem imela!

Moja krivda je, da sem jim pustila, da so mi vse vzeli!

Pustila sem jim, da so me pohodili kot črva, ne omogočila sem jim, da so me lahko pohodili kot črva. Dopuščam jim, da hodijo po meni kot po črvu, kljub temu, da so mi vse vzeli, od fizičnega, do psihičnega.

hja, mogoč si v hiši z demoni, ( ta tvoja hudičevka ), obrni se na izganjalce, eksorciste, žegnana voda, križ, česen, boš pregnala.

Odgovor na objavo uporabnika
sesko, 21.04.2023 ob 14:08

dedičev ni pri bajti, samo sesalec ji nagaja, no , z njim pa se nikakor ne more čustveno spoprijateljiti. ali spoznati, da tehnika modelov sesalcev skokovito napreduje, imaš take, da se čudiš, robote, kupiš jih pa v vsaki trgovini z tehniko in gospodinjskimi aparati. razveseli svakinjo z lepim darilom. čudoviti tihi sesalec. obstaja. mir in tišina in posesano stanovanje.

Sej pravim, da to dela iz hudobije? Sej je prav načrtno buta s seslacem, pa še glasen je, da se ga sliši v spodnji štuk.
Pa vsako leta ima nov sesalec, ker ga zaradi butanja v 1 letu uniči. Je čisto scefran po 1 letu uporabe. Zanič dobesedno.

ja, če dopustiš , je to lekcija, ki jo rabiš osvojit ( tvoja duša izbrala to dogajanje ) torej ali stran, pustiti vse  ali se opolnomočiti, najeti uradno- odvetnika, kar je tvojega, izplačat, izboriti se zase, zaživeti ,  to je tvoje poslanstvo tu, do takrat pa bodo skozi dogajanja.

Enkrat so enega spodnjega vzeli kao v uporabo. Nazaj smo ga dobili 1000 krat zalepljenega in pol plastike je bilo počene… skratka direkt je šel v smeti. Od takrat ima ogromno novih sesalcev, en bolj glasen kot drugi. Mi spodaj smo potem dobili enega kupljenega v  zastavljalnici – rabljenega in ga imamo že dolgo časa.
Sej pravim, da razbija in buta…. dokaz je kar sesalec.

tudi imela probleme z žlahto( prepiri, fovšija, pohlep, žlehtnoba, vtikovanje )  in veš kaj, mir je več vreden, vse sem jim pustila in ni mi žal. začela iz nule in uspelo mi je. verjamem, da tudi ti imaš šanso, pusti vse in štartaj znova. samo pravim, da se da. tudi, če nisi več najmlajša. vedno se da. rabiš pa vzgon, ta je pa znotraj nas / tebe. nič zunanjega ne rabiš . samo sebe, lej, vsaj probaj. še vedno se lahko vrneš v to zmedo. probaj za en mesec. eko, kot dopust / počitnice. greš od doma, ( na katerega izgleda si nekako z neko ketno privezana ). zdajle, ko je sezona, bi povsod dobila namestitev, sobo in delo. iščejo nezahtevna dela, imela bi sobo, delo, mir, plačilo in nato se prebijaš dalje. lej, tako sem jaz. ti pa ?

New Report

Close