Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj počnem v prostem času?

Kaj naj počnem v prostem času?

Odvisno, kakšen tip človeka si in kako se spoprimeš z vročino. Sem v Bohinju, iz Bohinjske Bistrice prišel z rolerji, sicer je bilo kar mučno, a se mi je vseeno zdelo vredno. Se občasno ohladim v jezeru in nabiram poletno podobo, nazaj bo pa tudi vsaj kake 4-5kg lažje, kar bom popil…edino veter mi bo oteževal rolanje, pa kaj, bom že😊 internet mam pa ravno tako malo za zraven. Klime pa sploh nimam in je tudim nikoli nisem imel, pa je nič ne pogrešam. Sem prilagodljiv in obožujem vroč del leta, temu primerno pa si izberem tudi lokacije, ki so mi dosegljive (in v SLO smo lahko res hvaležni)
[/quote]

Bohinj – čudovito! Osvezilna voda? Pozene kri po zilah? Ribcev laz ali ukanc? Je bila kar razlika v temp.na enem in drugem koncu. Letos pa upam, da spet pocofotam …

kot prvo, prelušno ti je, dela nimaš nobenega, najbrž si v bloku, ena asvaltarica rečemo takim pri nas,najbrž si še na socialni, lena malomarna po možnosti še debela pa zavaljena. neprivlačna. ja težko je to.meni ni NIKOLI dolgčaš, če mi je grem pa spat, ker mi manjka spanca za 20 let nazaj. dela ima vedno toliko, da ne vem kje bi sploh začel. ja lenuhom je pa luštno v tej državi
[/quote]

Ti si predvsem polna sovrastva. Kar je pa vecji problem od vsega tega kar nastevas.

Se bereš pametno. Daj napiši kaj vse počneš.
[/quote]

Še čakam, da avtor tega posta napiše kaj vse dni počne

Bohinj – čudovito! Osvezilna voda? Pozene kri po zilah? Ribcev laz ali ukanc? Je bila kar razlika v temp.na enem in drugem koncu. Letos pa upam, da spet pocofotam …
[/quote]

O ja, Bohinj je resnično prekrasen, pravljičen dobesedno. Voda je super osvežujoča, bi rekel da jih ma okol 18, kar meni že zadošča za nekaj krogov po par minut. Sploh ko prvič ves prešvican notri skočiš je priceless občutek, takrat je točno tako kot praviš, pumpa zalaufa in kri kar zleti hehe…Glih nekje vmes sem bil, ne eno, ne drugo. Mam raje neobljudene konce, razlika v temperaturi pa je itak zmeraj, zaradi tokov v jezeru in ledeno mrzle Savice, ki ga veselo napaja😊 Odlična nedelja, razen ene stvari…

Butaste prometne ureditve na Bledu. Zdaj med sezono so namreč zaprli cesto, ki pelje skozi Zako do železniške in naprej do nove obvoznice, tako da se moramo sedaj vsi Bohinjeljubci iz okoliških koncev voziti v najhujši gneči. Je sicer nekaj “kozjih stezic”, iz mojega konca pa zato na žalost precejšen krog naredim totalno po nepotrebnem, tudi čez Pokljuko ne morem, ker delajo. Južna obvoznica (mimobežnica🤣) Bledu res fali…

Tko da bom letos verjetno do Boh.Bistrice kar z rolerji na vlak skočil, pa čao. Bom z avtom kake 1000 kilometrov v plusu, timing bo pa treba naštudirat ker na javni prevoz že lep čas nisem več navajen. Prilagajat se je treba znat, baje.

Aja, pa še nasvetek mali, čeprav glih ni tema temu namenjena (če kdo rola slučajno)…od traktorskih kosilnic je ponekod nametanih kar nekaj kamenčkov, ki rušijo ravnotežje. Achtung!🚑

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close