Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj najprej opazite

Kaj najprej opazite

hi hi hi hi…. nič novega in neznanega ;-)))))

Kakšna barva glasu, način govorjenja, oči so ti ljube? Malo bolj precizno prosim, da vidim, če jemam kaj šanse*-*.

Ha, to je mal težje opisat z besedami. Ko rečem oči, niso toliko pomembni barva, velikost ali oblika, kot je pomemben izraz, način, kako me ženska gleda, energija, ki jo izžareva pogled…

Ustnice pa definitivno morajo biti polne, čutne, mehke, vlažne in obenem močne, elastične. Pri poljubu se moram počutiti nekako tako, kot da bi zobal zrele češnje! Mmmm…

Glas – eee tukaj pa sem najbolj zahteven. Če nima ta prave frekvence – odpade vse drugo. Biti mora mal nižji, melodičen, poln, žameten. Moram čutiti, kako me vsega objema, boža.

Prej pa sem pozabil omeniti še eno zelo pomembno stvar – to je smisel za humor. Zares pride kot jagoda na smetano.

Potem pa, kot sem že povedal tudi ostalo, kar niti ni tako zelo pomembno…

Lahko še dodam, da je moja sedanja ženkica kar padla tukaj noter, le da je za nameček še energična, odločna in ve, kaj hoče.

lp,
Sreč

si tko napisal, da se bojim da ti nis moj mož, madona, haha

ti kar…saj vidiš kam te vse to pelje…v samoto*:*

Ja! Pa taklo bi mi odleglo, ko bi jo danes videl! Bil bi pravi balzam za srce. Bi ti njo nadomestila?

Me imaš za tako, da bi se zadovoljila biti nekomu nadomestek…

Jaz bi se. Ti ne? Bi se šla mal “poldkat”, hahahah

Ne, jaz bi se šla mal srečkat s Srečkom!

Ljubimec! Stoprocentno!

Spet ena, ki me je prevarala! Jaz pa toliko truda vložil vate!

Ne ti si mene le kuštral;)), pa ne okol govort prosim!

Nekaj več sem pa počel s tabo, ne? Tudi ti vsega ne povej!

O, ko bi vsaj bil, haha, bi čutil moja polna usta na sebi, moje oči nagajive, moje pohotne roke,ki rade raziskujejo… ampak mojega Srečka to ne gane, žal.

Mene pa! Bi posegla v moje mednožje mal?

Dokler bo le backa gor in backa dol, se te tudi dotaknem ne

Aha, sem zastrupljen z njo, se bojiš, da se še ti ne nalezeš, ne?

Okej, ne bom, sem že tiho.

Ne, ne, ne, ti nisi nalezljiv, Srečko pa je, njega se hočm nalezt, haha

Paciiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haha, KIR, zdej pa morm it, ti pa čist pridn bit!
Nč okol osvajat, al nalagat in nakladat, pršparaj en del sebe še mal zame*:*…tale e, beri s štresico, se bolje rima…čao!

OK!

ja tud to mi nc ne pomaga 😛

www.studentarija.net

Rubyka, pridna punca, saj veš da sem se le hecal! Mi boš zdej kaj lepega napisala?

-mm napisal:

> ;-))))))
>
> večja ritka, več užitka (:-P)

Res, -mm?
Oh, potem boš šel mimo mene, kot, da me ni. Smrk.

lp

New Report

Close