Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Kaj najprej opazite na moškem outfitu in kaj vas odbija?

Kaj najprej opazite na moškem outfitu in kaj vas odbija?

Ko grem po ulici, rada opazujem ljudi pred seboj.
Nekateri mi že na daleč padejo v oči, ker mi delujejo všečno in zanimivo.
Ko se mi dovolj približajo, pa avtomatsko najprej pogledam:
– v obutev/čevlje
– nato hlače (jeans, elegantne hlače, športne hlače)
– nazadnje pa v zgornji del (srajca, pulover, jakna, bunda)

In če je to na mestu oz. mi je všečno, še enkrat bolj natančno pogledam v obraz.
Priznam, nekateri me navdušijo, da še par dni premišljujem o njih.

Ne vem zakaj, ampak moški čevlji imajo zame odločilen vtis ‘zaključene celote’.
Se mi zdi, da veliko povedo o samem moškem.

Kaj me odbija?
Ceneni, brezoblični, pošvedrani in umazani čevlji.
Modno strgane ali preozke kavbojke z našitki.
Modne hlače so mi v večini primerov všeč.

Tocno to sem jaz. Da bos vedela, ko me zagledas na ulici, kdo sem.

https://youtu.be/aqltg_D1uGs

Umazani in grdi čevlji.

Čevlje in zgornji del, potem hlače, na koncu pa dodatke npr ura, kravata itd če ima.

Trenerkice z izbočenimi koleni, sintetične kratke hlače, neumiti, skuštrani neurejeni lasje, pošvedrani čevlji, nasplošno neirejenost…

Aja odbijajo me umazani ali zgonjeni cevlji( za v kanto) zdelana jakna, plašč, bunda, spran ali zmuckan pulover itd (tudi za v kanto)

Kako se moški počuti v oblačilih – kdo nosi koga.

Prav to sem hotela napisati. In to se vidi že v načinu gibanja.

Briga me. Razen če ima tako nizko hlače, da mu pol riti ven zija.

Sicer ne vem,če je to za outfit,ampak najbolj me odbijejo gnili zobje.

Prav to sem hotela napisati. In to se vidi že v načinu gibanja.
[/quote]

A ne:)

Večkrat sedaj v tem času sprehodov srečam moškega z malimi otroki.
Vedno zelo vljudno pozdravi.
Ima zelo lepo rit 🙃

upsi moram dodati da sem zenska😆😁🤣

Na outfitu? Mislim, da me odbija zanemarjenost oblačil. V naslednji točki pa barvna in stilska neusklajenost oblačil. Po polizani z oljem namazane lase (takoimenovani imidž nogometnih zvezdnikov – najdražja možna obleka in nazaj počesani svetleči se lasje – mi je reeees odvraten).

V pozitivnem smislu pa opazim nekako v vseh smislih skladnega človeka s samim seboj in okolico oziroma razmerami.

…. jaz opazam veliko moskih, ki so na sprehodih sami z majhnimi otroci. En mi je takoj padel v oči. Oblaci se bolj tko na komot, ampak ko ga vidim, kako nosi malcka v tisti cunji spredaj in kako lepo dela z malim na igriscu, mi kar srce zaigra. Sploh ne vidis cevljev ipd, amapk samo izjemno prijetnega in cutecega cloveka. Blagor njegovi partnerki.

ful oprijete kavbojke do gležnjev, ki so po možnosti še potrgane in zraven bele superge in bele kratke štunfke 🙂 🙂

najhuje pa je za videt pri tem gole kosmate gležnje pri -10 stopinjah
no go

Odlična tema. Se naglas režim zraven.

Prekratke kavbojke, naj bodo klasičnega kroja ali zdaj te “moderno” prekratke. Skinny kavbojke na tipu in da gležnji gledajo iznad belih kratkih nogavičk. Oprijete majice, pa da po možnosti niti nima prsnega koša za to ali bognedaj mehak trebušček.

Pretirana upedenanost.

A lahko še nekaj dodam? Kaj pa tiso modno obuvanje od lani ali predlani – bele nogavice in sandali?

No, kaj pa potem, ko ocenite njegovo obleko, obutev, frizuro?

Je to za vas top moški? Ali ga podvržete še dodatni cenzuri? Služba, stanovanje, avto, denar?
Potem pa jok in stok, kako ste bile prevarane, kakšen nevzdržen karakter ima ta vaš urejen moški.

Zavedajte se, da so oči tiste, ki zameglijo presojo. Dobrega moškega boste spregledale, lovile pa barabo. Žal.

Čaki no… a ti takoj hop na vsakega možakarčka, ki ga mimogrede opaziš na pločniku, pa v zvezo z njim ? 😮

Tsne, raztrgane skinny jeans, do gležnjev,
Nogavice na natikače
Tesna srajca z odprtimi zgornjimi gumbi – se vidijo prsa
Čevlji na špic

Olrijete hlace ne gelede na material. Kdor si je izmislil to modo je ai pozenscenjak ali gey, drug ni. Obleke in kravate mi tudi niso vsec.
Drugace pa me odbija smrad sbica, cikov, alkohola, pretiravanja z parfumom….

Pokaj!
Pogovarjamo se o moških, ki jih srečamo morda enkrat in nikoli več.
Si vedno tako zadrta ali sam zdej v epidemiji?

Pokaj!
Pogovarjamo se o moških, ki jih srečamo morda enkrat in nikoli več.
Si vedno tako zadrta ali sam zdej v epidemiji?
[/quote]
Pikajla vas zna nedojebane kokoši v luft spravit, kot bi vam s šibernico ustrelila pod rit😁, niste ve njej niti do gležnjev v intelektu, v bistvu v ničemer, ne le v intelektu.

New Report

Close