Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Kaj najprej opazite na moškem outfitu in kaj vas odbija?

Kaj najprej opazite na moškem outfitu in kaj vas odbija?


Pikajla vas zna nedojebane kokoši v luft spravit, kot bi vam s šibernico ustrelila pod rit😁, niste ve njej niti do gležnjev v intelektu, v bistvu v ničemer, ne le v intelektu.
[/quote]Ja glej, če ima nesrečno roko pri izbiri partnerja ji nismo me krive😁

Čaki no… a ti takoj hop na vsakega možakarčka, ki ga mimogrede opaziš na pločniku, pa v zvezo z njim ? 😮
[/quote]

Ha,ha. Mladi fantje iz mojih časov imajo danes trebuh čez pas, sive lase in dober avto.

Situacija je bila podobna kot danes. Zaletel si se v nekaj vidnega, lepega, iztopajočega, afnastega, spregledal pa tisto, kar je pomembno. Napake se ponavljajo. Smo jih delali mi, zdaj jih delate vi (mladi).

Iskreno. Samo njegovo debelo denarnico.

Ha,ha. Mladi fantje iz mojih časov imajo danes trebuh čez pas, sive lase in dober avto.

Situacija je bila podobna kot danes. Zaletel si se v nekaj vidnega, lepega, iztopajočega, afnastega, spregledal pa tisto, kar je pomembno. Napake se ponavljajo. Smo jih delali mi, zdaj jih delate vi (mladi).
[/quote]Neumne so bolj kot mlade, mlade pa že davno več niso……hohooooo….hooooo

a to dan danes še kdo ima?

Manire. Govorica telesa. Samozavest. Dostojnost. Pogled. To opazim.. cunje so cunje.

Odbija me vulgarnost, nesramnost, vzvišenost, ipd

Ne lih da opazujem in gledam, ampak če se ravno zgodi, da sem kje zunaj na kavi in gledam v mimoidoče me zanima bolj dinamika obnašanja, kakšni so do svojih boljših polovic, otrok, staršev, prijateljev… to mi je zanimivo gledati. Pa v diskotekah sem vedno rada gledala ljudi ko plešejo. To mi največ pove o človeku

lost1?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kakšno denarnico? To majo le še stari dedki, pa moj dragec (sicer ne debelo). Zdaj po žepih le še mobitel pa kartico nosijo.

niti ne opazim outfita – ne pri ženskah ne pri moških.
Opazim pa, kako se “nesejo”, kakšna je dinamika njihovega telesa (jeba.t ga, sem bil pač športni trener ☺)
In po tem, kako se nese se zadaj nese tudi karakter, osebnost, sprejemljivost za komunikacijo s to osebo.
Do sedaj se mi je moja ocena sprejemljivosti neke osebe vedno izšla … OK, prenašam tudi pohabljence, krevlje, opletajoče … ampak ne v svojo bližino kot zanimive
Srečujem ljudi v vseh možnih outfitih – od šumečih in svetlečih trenurk do v frakih in z metuljči oblečenih in ženskah z dragim outfitih … pa mi to ne potegne kot zanimiva oseba. Osebna drža telesa mi je bistvo – pa ne ponižna, uslužna … pač, da se oseba zaveda sebe, da je človek

Joj, tisto, ko se vidi pol riti ven, po možnosti ima pa še velik vam in prekratko majco.
Da beluh štumfov sploh ne omenjam. Aja, to me odbija 🙂
Všeč pa mi je sproščen stil, kavbojke, majica, dobra jakna.

Dober moški ne bo oblekel prekratkih skinny kavbojk, ker ga take modne polomije ne morejo zmesti. Tako se oblačijo samo brezveznjaki brez lastnega mnenja. Če nima presoje, kaj je še normalno za možatega moškega, potem je vsak nadaljnji filter nepotreben. Pravi moški nosi klasične kavbojke ravnega kroja, neoprijete in tako dolge, da se malo nabirajo na čevljih. Klasična reklama za leviske skratka.

Motijo me majice namesto srajc, poletne hlače do pod kolen, opanke so sploh grde po mestu. Nsjbolj me pa motijo obrite glave, večina obritih zgleda kot mafijci.

Torej tole zaradi belih nogavic odpade?

https://images.liverpoolmuseums.org.uk/import-blog-articles/Henry-VIII-after-conservation_1.jpg

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Glede na to, da sem bila poročena z moškim, ki je z leti postal na zunaj, “uj”, odznotraj “fuj”, nikakor ni moje merilo nek oblačilni imidž, na katerega bi se zmokrila. Ker je to samo neka fasada za javnost.

Odbijajo me: pogriženi nohti-pa ima lahko uro za 30.000 EUR na roki – no go. Potem pošvedrani čevlji ( pa pete znucane na zunanjo stran – ko si ne zamenjajo templancev pri čevljarju, ali zadaj zdrajsan opetnik čevlja od pedalke avtomobila). Pa prhljaj in odpadli lasje na ovratniku in manšeti ovratnika.

Najbolj kmečko pa mi je pri “poslovnež wanna be”, ko ne pozna oblačinega bontona in si z obleke ne odstrani tisti “našivni znak” na levem rokavu suknjiča obleke ali samo suknjiča, na katerem piše, jasno: Boss, Armani, Fendi, Versace, ipd.ipd… 😀

To je našito samo zato, ker so reklci in obleke zloženi na prodajnih mestih tako, da gledajo levi rokavi ven – in nekateri tako hitreje po “brendu” najdejo svoj “brend” – ker imajo mešane brende v določeni številki na kupu :)))) In NIKAKOR ni tisti našivek potem zato, da desc “paradira” z njim na “izvoli” – češ, poglej, jaz pa nosim Versace :))))

https://www.youtube.com/watch?v=JGEljQFUx6E

Aha -šoferđija/kamijonđina/Bemfelnđija stil:

https://www.google.com/search?q=adidas+slippers+white+socks&client=safari&channel=iphone_bm&sxsrf=ALeKk02Y-bwU4y62ofYrzEP2zJafgrhfjA:1605559116110&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjf75_m9YftAhW6DWMBHcDgCj0Q_AUoAXoECAUQAw&biw=1440&bih=900

To taki nosijo:

https://www.youtube.com/watch?v=I7dUjgjpnnE

Saj ti ga nismo me izbrale?
A ti ga je mama?

Tiste strgane kavbojke na moških me odbijejo ja priznam in neke oprijete majčke. In še to da morajo imeti neke naj naj firme in da diši kot v drogerijah po parfumih raznih čist preveč 😃🤣 Taki frajerčki me pač odbijajo. To gre še skupaj da imajo najlepši avto, izgled kot maneken. Ok vem da sprašuješ samo za obleke, ampak še to dodajam.

Ok tale druga skrajnost zanemarjenost pa itak da mi tudi ni ok.

Lepo je da se nekdo zna urediti primerno situaciji in da ne pretirava v nobeno skrajnost.

Saj ti ga nismo me izbrale?
A ti ga je mama?
[/quote]

Ne ti meni, če mi ga je mama zbrala -se je on za menoj metal.

Kupil s čim? enakovreden vstop v zvezo. Mozolji , pa piflarska očala, takrat, ja – samo nepokvarjen je pa bil – ga je karierna pot pokvarila.

Ne ti meni, če mi ga je mama zbrala -se je on za menoj metal.

Kupil s čim? enakovreden vstop v zvezo. Mozolji , pa piflarska očala, takrat, ja – samo nepokvarjen je pa bil – ga je karierna pot pokvarila.
[/quote]To se pravi si si ga sama izbrala? Jah lej, maš pač slab okus😁

To se pravi si si ga sama izbrala? Jah lej, maš pač slab okus😁
[/quote]

Je imel pod piflarskimi očali in mozolji potencial – ni bil takrat še pokvarjena roba. Ne gre torej za noben slab okus. Meni je pri moškem bolj pomemben njegov naravni vonj, feromoni -to mene pritegne kot magnet, pa zdrava higiena in urejenni zobje, ne pa neka “polikana” umetna zunanjost, pa top čeveljčki in obleke za par jurjev in da mu mora vsaka kocina v svoji vrsti postrojeno stat na telesu.

Je imel pod piflarskimi očali in mozolji potencial – ni bil takrat še pokvarjena roba. Ne gre torej za noben slab okus. Meni je pri moškem bolj pomemben njegov naravni vonj, feromoni -to mene pritegne kot magnet, pa zdrava higiena in urejenni zobje, ne pa neka “polikana” umetna zunanjost, pa top čeveljčki in obleke za par jurjev in da mu mora vsaka kocina v svoji vrsti postrojeno stat na telesu.
[/quote]Jah glej iz enega razloga si se že za.jebala a ne?
Slabo si vnovčil ta svoj potencial.

Jah glej iz enega razloga si se že za.jebala a ne?
Slabo si vnovčil ta svoj potencial.
[/quote]
Kako si se pa ti zajebal_a, da toliko težiš?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Kako si se pa ti zajebal_a, da toliko težiš?
[/quote]Ti si tudi samska suha veja?
Ona že dve leti tu kvasi o svojem poslovnem pijancu.
Niste srečne in zamorite vsako zabavno temo.

Ti si tudi samska suha veja?
Ona že dve leti tu kvasi o svojem poslovnem pijancu.
Niste srečne in zamorite vsako zabavno temo.
[/quote]
LOL, kakšna bedna obramba – z aviona se vidi, kako si se nalepil_a nanjo, zdaj pa drugim očitaš, da nis(m)o srečni.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Jah glej iz enega razloga si se že za.jebala a ne?
Slabo si vnovčil ta svoj potencial.
[/quote]

Revše zafrustrirano, kaj pa ti veš – si štango zraven držalo morda?
Spelji v hosto drevesa objemat, polarni.

New Report

Close