Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kaj najraje počnete

kaj najraje počnete

5,6 ima dolgega moj triletni sin….madona, ti pa res rabiš pinceto! Ti jo naslednji petek prinesem, prav?! :-)))

Hm, kaj pa sedaj?!
Aj, saj vem, pališ le na take kot je bil drugi….he, he…..

Ne ,takrat ko sva skupaj se kregava za pilota ,in na koncu letiva v vsak pred svoj TV.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Če je pa resničen !!
(a beli lipicanec je OK?)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

No da vidim koliko te bo v hlačah, ko boš s svojim spremljevalcem,….hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zelo, zelo blizu, zame manj kot en mesec…

Same lepe stvari…najraje počnem…pa mi vseeno ne uspe vedno…se pa trudim…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

s katerim….:-))
Ja, res je, imaš prav…. se vnaprej opravičujem, če bom zablokirala….:-(( Pisno sem močna, v živo pa…. no, če boš hotel, boš že videl….

Blizu-zelo blizu, je že kar vroče in najlepše je da traja in traja…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ni blema ,se bom že znal zadržat (vabljeni ste pa komplet)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

matr štumpantl, gledam, da tud ti visiš samo še pred… sladoledom 🙂 kaj pa vrata :)???

Predračune delajo drugi v mojem imenu , a ni to lepo :)??
Bog kljuka !!
Veseli me da si se oglasu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

heheheh
to je res…….ampak če si frend od župnika, pa marsikaj izveš, kako se babnce spovedujejo……vauuuuuuuuuuuuuu……te kap….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

1. berem
2. nakupujem
3. grem jahat
4. se crkljam

…. ni nujno vedno v tem vrstnem redu … odvisno od takvina in vremena :)))

Čau , sonce !
Nikita

Da ne govorimo kaj se izve vse šele od moških…joj,joj,joj,ne bi verjel, če ne bi slišal, ja res dobro , da smo z župniki na ti;))!

Razočarko, kje si ti danes…te pogrešam veš, pa vikend bo tako dolgggg, bova zdržala eden brez drugega…pa v soboto bom še na Bledu in obujala spomine, jao meni…ne vem če bo šlo vse tole skozi…cmoka in kje siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Plezam po steni gor pa dol,pa sem pa tja in se družim z najrazličnejšimi ljudmi….še vedno pa najraje športiram………….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close