Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kaj napisati bivsi prijateljici

kaj napisati bivsi prijateljici

se z vsemi strinjam…. res je, nikoli ne bo več isto…. tudi jaz sem ji bila alfa in omega ko ni imela tipa…. sedaj pa je pokazala kakšna je v resnici …. saj se da vse na normalen način zmeniti in nikoli me ni motilo, da ima fanta, bila sem srečna da je ona srečna….samo, da pa čisto vsako stvar skensla in ima tisti odnos, ti boš itak mi na voljo takrat ko ne bom z njim… tega imam dosti… če se ne morem na njo zanesti in je ni takrat ko jo rabim …. greva pač vsaka po svoje…. 🙁

V tem primeru … SMS čisto zadostuje. Ti pa se ozri okrog sebe in sklepaj nova prijateljstva.

sem ji pisala samo vse najboljše

pa mi je odpisala nazaj da hvala, da lepo, da sem se kljub zameri odločila ji pisat za rojstni dan pa da je res čudno bit brez mene pa tri pikice…

255 hvala za nasvet…. pa upam, da mi življenje nasproti pripelje kakšno dobro dušo…. hvala vam dekleta!

Glej, za vsako prijateljstvo in tudi spor sta potrebna dva. In žal imam jaz podobno izkušnjo, in sicer v trenutku, ko sem potrebovala njeno pomoč, nasvet…, ko sem imela rojstni dan. Če bo namenjeno, se bosta pogovorili in uredili… sicer pa glavo gor.Maja napisal:

> Symo ena misel oz. pregovor v premislek (ne vem dobesedno, a
> gre nekako tako):
>
> “Pretrgana in zavozlana vrv ni nikoli več enaka kot cela.”
>
> Vem iz lastnih izkušenj, žal…

Včasih je prijateljstvo še teže končati kot razmerje. Jaz sem odnehala tako kot ti, pa mi še zdaj po desetih letih ni vseeno. Ta moja ljuba X me je po 15 letih v neki svoji osebni stiski in zameri dala na čevelj. Grdo, res grdo me je užalila in ni bila dovzetna za nobeno lepo besedo. Čez nekaj mesecev prijateljskega približevanja z moje strani sem odnehala. Ne vprašte, kolk sem zaradi tega prejokala. Potem sva si samo pisali za praznike, tajali led, ampak to ni to. Mogoče sem jaz zajebana, ampak obe imava zdaj distanco. Ko jo zagledam, me zagrabi v srcu, moram jo stisnit k sebi kot sestro … se pa bojim biti njej res blizu.

New Report

Close