Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naredi ljudje hejterje

Kaj naredi ljudje hejterje

Kaj ne razumejo, kaj jih muči?

 

 

 

Ko nekdo nekoga sovrazi, simfa, to so lastni kompleksi, ki jih zdravi na drugih.

Drugi ljudje, ki so kruti do njih.

nova
Uredništvo priporoča

Šibkost, bolečina, nemoč, strah, zavist…..
Zadnje čase sovraštvo bolj povezuje ljudi, kot ljubezen(prevlada strahu pred neznanim) 🙃
I don’t hate you – but i don’t love you either!😄

Drugi ljudje, ki so kruti do njih… Spomnite se samo na film Joker, ki je bil nominiram za največ oskarjev…

they dont do well… niso zadovoljni s sabo…

enkrat sem bral nekaj nevem točno kako se imenuje… v srbohrvaščini…

no…

pisalo je nekako tako… če za nobenega ne moreš reč da ti zavida, mu ni všeč kar delaš, tvoji postopki, blabla itd… nisi dober, ne valjaš.

če pa maš… pa se lahko reče da nekaj koristnega, pametnega, dobrega le delaš…

ma tak folk k zavida i prou proti teb dela je ehhh
uno da se niti ne potrudiš prikrit, skrit al pa da skines fazon. NE!!
puuu puuu… pa prou poveš mi da ti gre slabo, da ti ne gre, da ti je krivo, da si nezadovoljen sam s sabo, da maš kr neki oz brezveze, da bi kot jst, da pa le dobro ja to baratam itd.. pa ne moreš bit tok glup

to me pa razpipipi

al pa uno 50let pa mu je krivo… ja kua pa je ta str? profulo zivot? a neb ti mogu bit preskrbljen? jest najboljše? bit u predčasni penziji???
no viš ko si se z boljšimi ukvarju namesto s sabo pa je treba ob 5 zjutri iz na šiht pa pljuvat

ja a niste pametni??? a niste sposobni??? se je men zdel?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Zavist. Uspeh. Ne smeš biti boljši in izstopati v ničemer. Pozornost, ki jo dobiš. Sreča. Ljubezen. Če imaš lepo življenje.

Zato so starejši vedno govorili ne se hvaliti,če ti karkoli uspe, drži zase. Manj ljudi kot ve, boljše bo. Lepše boš živel. Drugače dobivaš samo polena pod noge. Še na fb ne smeš objaviti rože, ti jo že urečejo in se ti posuši… tako to je. Nekateri to naredijo nehote, nekateri pa iz ćiste zlobe. Vse to je v človeku, hočemo nočemo. Prav pa je, da se ne izpostavljaš z ničemer, ker nikoli ne veš kaj ti bo kdo zavidal…

Odgovor na objavo uporabnika
NegovalecIzDobove, 18.05.2021 ob 13:39

Kaj ne razumejo, kaj jih muči?

 

 

 

Temu se reče plemenski miselni okvir oz tribalizem.

New Report

Close