Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kaj naredite za boljšo spolnost?

Kaj naredite za boljšo spolnost?

Jaz pridno nabiram kondicijo, ker se mi zdi, da to tud zelo vpliva na spolnost, ne sam da dobiš samozavest, zarad lepšega telesa… Keglovih vaj pa ne delam, sam menda da ful vpliva. A ve mogoče katera povedat, npr. Tajke, imajo emnda zelo močne te mišice, tako da lahk kr pinkponk žogico izstrelijo… A so to posebni primeri, al se da res tako na te mišice vplivat?

Jaz samo vsake toliko časa desetkrat mišico stisnem

A pa kaj pomaga? Vsake toliko časa v enem dnevu, al tako kakor se pač spomniš?

odkrila sem kolesarjenje!
ze po nekaj dneh se pocutim super. cas, ki ga tako pridobim na poti, izkoristim pod tusom, tudi v ogledalu je slika takoj za odtenek boljsa,
bravo jz!

Js sem se pa mal v roke vzela, začela več migat, se znebila nekaj odvečnih kil – in postala sem si bolj všeč, sem bolj samozavestna in to se pozna tud v seksu. Pa mojmu dragemu velikokrat povem, da ga ljubim, da si ga želim, da ga pogrešam, če ga ni doma, da mi je lepo z njim …

haaa, spijemo en pir :-)))

Pomijem posodo in pospravim kuhinjo.

še vedno

Nič ne delam in sem vzdržna :))) Računam, da bo po dolgem času takooo fajn, tud če ne bo… Lakota je najboljš kuhar :)))

tudi jaz ne delam nič, jaz imam odlično spolnost))

ja fleš, očitno se ti vležeš, ženska na tebe, pa še mešat se ti ne da, e vidiš to je odlična spolnost, da te ženska pose…., pol pa res ne rabiš kondicije, ajoj, vsi ste enaki, razen izjem, seveda, tra,la,la

nič mi ne “rata”.


ti že veš, očitno tvoj to prakticira

ja vem, pa kaj pol, matr pa paše vsake tolk tole, pa še roke so frej (tvoje),da oh ne, se ne smem spomnit, pa kaj pol, a maš kej proti, al si za

jaz sem vedno za, žal tega ne morem reči zate,ljubi me ljubi divja zver

kak te to misliš, jest sem zmeri za, a boš kej delal spod, al boš glumil, al si ti od unih la pasionara,he,he

nisem od unih la misionara, sem multitalent, nekaj kar ti (še) ne poznaš

bolj dolgoročno gledam

kaj maš dolge roke norti, pa kva spet bluziš, kaj gledaš dolgoročno,je ena sama vrsta pa ne znam brat med vrsticami

torej norti, a si mi ti zjebal tle kaj al pa kurec. v glavnem imam en fejst grenek piškotek, ki se ga ne morem rešit, pa zdej se moram za vsak odgovor registrirat. pa kaj je zdej to, če bo šlo pa tko, pa jest ne bom več dolg tle. a vidva kej vesta o tem. men je vse zjebal, ko sem na tisto slikco kliknila,nisem vedla kva je, nikoli več, napravil mi je dela, da glava peče

ja nekaj ne dela dobro, tri minute odpira in bolje je nehat.

l. noč

ma veš, da imaš prav. To je pa ratalo že od sile. Bomo si pisali raje kartice iz hribov in morja, bo prej prišlo, pa še noben ne bo zajebaval. Ajd norti, fleš, nočko, to je pa že preveč.

dobro provociraš

pa še 1x
l.n.


boljš kot seksa, kaj praviš?

Fleš, tu pa pride pregovor: Provare per credere. Če rabiš prevod?

New Report

Close