Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj narediti, ko nekdo parkira tako blizu, da ne moreš v avto?

Kaj narediti, ko nekdo parkira tako blizu, da ne moreš v avto?

En kreten je tako parkiral avto, da ne morem na voznikovi strani not. Ok, sem šla na sovoznikovi, sicer zelo na knap, ampak mi gredo res na živce taki idioti, ki mislijo, da so sami na svetu. Mestno redarstvo danes ne dela, pa tudi ne vem a bi se na to odzvali. Kaj torej narediti?

Probaj iz druge strani vstopit ali skozi prtljažnik

simpl

Odgovor na objavo uporabnika
shujšaš, 09.06.2024 ob 20:26

simpl

Idiotski odgovor. Med avti je prostora 20 centimetrov. No kaj bi pa ti tako kretensko v glavo v tem nprimeru naredilo?

Prosiš enega suhca, da gre v avto.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 09.06.2024 ob 20:28

Prosiš enega suhca, da gre v avto.

Misliš, da si duhovit, ampak si idiot.

Odpreš vrata pač kolikor gre, probaš se nardit v jeguljo…

Če ne pa greš skozi nasprotna vrata not, ali pa lezeš, pazi, spet si jegulja, skozi prtljažnik…

Odgovor na objavo uporabnika
parking, 09.06.2024 ob 20:22

En kreten je tako parkiral avto, da ne morem na voznikovi strani not. Ok, sem šla na sovoznikovi, sicer zelo na knap, ampak mi gredo res na živce taki idioti, ki mislijo, da so sami na svetu. Mestno redarstvo danes ne dela, pa tudi ne vem a bi se na to odzvali. Kaj torej narediti?

Brez besed in brez pardona bi mu spustil gume, zame zgodba zaključena. V ato bi pa prišel 100 %, če ne drugače pa čez prtljažnik. Ampak se nebi odpeljal, avto bi le prestavil malo bolj stran, potem bi v bližini gledal kretena, kako se bo  “odpeljal”

simpl – s ključem, nožem, žebljem …. nu spraškaš levo stran vozila. Zaleže

Drugič pa ne parkiraj na markirni črti ampak v svojem boksu.

Odgovor na objavo uporabnika
Jeguljasto, 09.06.2024 ob 20:35

Odpreš vrata pač kolikor gre, probaš se nardit v jeguljo…

Če ne pa greš skozi nasprotna vrata not, ali pa lezeš, pazi, spet si jegulja, skozi prtljažnik…

Ne gre, ker je med avti prostora par centimetrov.

jp, je potrebna volja za shujšat, Z opletanjem jezika, se pač ne, Tudi s klofanjem po tipkovnici, se ne bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Drugič, 09.06.2024 ob 20:39

Drugič pa ne parkiraj na markirni črti ampak v svojem boksu.

Si še en tak kreten? Parkirala sem zelo lepo znotraj črt. Ta kreten je orenk posegel v moj parking. Bo šlo?

A skozi prtljaznik pa ne gre?  A si še vedno na parkirišču?

Odgovor na objavo uporabnika
parking, 09.06.2024 ob 20:42

Si še en tak kreten? Parkirala sem zelo lepo znotraj črt. Ta kreten je orenk posegel v moj parking. Bo šlo?

ENostavno, gres  v avto in ko si not odpres okno in nardi v njegov avto orng ris do kovine

Za vse podjebatorske kreten tu:

Jaz sem parkirala lepo znotraj črt, na vsaki strani prostor. Ta kreten je parkiral orenk na mojem parkingu.

2. Parkiral je tako, da je med njegovim in mojim vozilom na voznikovi strani komaj prostora, da dam dlan vmes.

3. Sem vitka. Pa tudi če ne bi bila, a debeli nimajo enakih pravic?

4. Nočem mu uničevati avta. Sprašujem ali obstaja kakšen legalen način, da se take kretene ustavi?

5. Eni ste res golazen. Iste vrste kot kreten, ki me je zaparkiral. Mislite, da ste face in duhoviti, ampak lahko vas je sram vašega idiotizma.

Pri nas je enkrat sosed tako parkiral ,sem morala v službo in nisem mogla v avto ,ker ni bilo mogoče vrat odpret na voznikovi strani,na sovoznikovi pa tudi ni bilo kaj prostora ,pa sem suha ne debela .Lepo sem šla po njega ,”gospodič” mlad modruje pri avtu in gleda ter ocenjuje razdalijo med voziloma ,če bi jaz tako parkirala on ne bi mogel prit niti vmes ,ker je bolj okrogle sorte ,pač sem mu lepo povedala ,da je to zadnjič v naslednjem takem primeru bom poklicala službo ,ki bo odstranila vozilo na njegove stroške .Kultura parkiranja je nekaterim res pod nivojem …

kot mi kreteni, ki tudi v taki situaciji, pridejo v avtomobil

Odgovor na objavo uporabnika
shujšaš, 09.06.2024 ob 21:04

kot mi kreteni, ki tudi v taki situaciji, pridejo v avtomobil

Kako si ti zabito. Piše ti v prvem postu, da sem prišla v avto.

vidiš da pomaga, če malo shujšaš

Kot prvo , nobeden ne bo odstranil tujega avtomobila na tvojo zahtevo. Tudi če pokličeš redarja ali policijo.  Lahko se samo jokaš.

Tu ne pomaga ne redar in ni policist. Do zdaj sem se v avto stlačila na drugi strani, za take ludeke pa imam posebno “zdravilo”.

Nazadnje je bilo, da sem sedela v avtu na parkingu, odprto okno. Se en tak parkira in ga res vljudno prosim, če malo premakne, drugače ne bom mogla iz iz avta. Se je brez komentarja posmehnil, pustil tako in peš odšel …

No, čez 10 min sem se odpeljala, njegov lep novi Cupra več ni bil brezhiben. Za take nesramneže nimam slabe vesti …

 

V takem primer vedno vzamem ključ, ter naredim nekaj v redu prask po avtu. Potem se nekako spravim v avto, pač skozi tista vrata, kjer je največ prostora in grem.

Ponavadi se ponesreči naslonim ali potegnem po avtu z ostrim predmetom – recimo zadrga od jakne, ko “poskušam” vstopit v svoj avto se mimogrede popelje po vratih kretena…. pa še rečt ne more, da je bilo nalašč.

New Report

Close