Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj nosite od nakita?

Kaj nosite od nakita?


Itak:-))
[/quote]

Ne se hecat s tem (iz tvojega odgovora sklepam, da nisi).
Uniforme…so nekaj drugega.
Ne se hecat 😛

Doma nič, za ven izbiro prilagodim oblačilom in trenutnemu počutju – včasih sem čisto brez, včasih nosim več stvari naenkrat. Najpogosteje ogrlice, verižice in prstane oziroma neko kombinacijo le tega. Redkokdaj nosim več kot en prstan na roko.

Zapestnice, uhane, občasno prstane. Vse je zlatnina zaradi vode, parfumov… Nikoli ne nosim dve različni kovini hkrati. Pred spanjem pa odstranim uhane, ker me motijo.
Verižice občasno. Me pa zdaj za poleti mika verižica na gležnju:)

Zakaj nosite prstane na palcu?
Jaz preprosto zato, ker mi je všeč.

Prstan, verižico, uhane in trde zapestnice včasih namesto zapestnice uro. Nakita nimam vsak dan gor včasih si nadenem. Edino poročni imam skoz na prstu
Nakit pa drugače obozujem

Kakšen prstan to nosite.
Kovinski, zlat, srebrn, iz titana, jeklen, iz nerjavnega jekla…
Povejte iz kakšnega materiala je.

Samo zlato kupujem poflmofl mene ne zanima. Imam par meni ljubih zlatarjev in ko mi je grem k njim na obisk 🙂 vedno so me veseli

Nosim verizico z napisom KISS MY ASS.

🙂

Pa vžge?😉

Taši76, vprašanje zate. Pišeš da imaš veliko nakita skoz na sebi. Ali to imaš tudi po več prstanov ali samo enega? Kako pa to da imaš uro breitling, kateri model pa je?

Ura je Breitlig Aviator. Je pa od moža, vendar je on noče nosit meni je pa ful lepa. Glede prstanov sem pa obsedena z njimi. Imam jih na vseh prstih razen na mezinčku. Danes jih imam 14.

Zraven sebe imam uro Breitling navitimer, vsaj tako piše na zadnji strani. Ura je že precej stara in nedelujoča. Ni moja, ampak je od očeta, ki mu jo je nek prijatelj podaril.

Xrobe

A ti to resno. Toliko prstanov naenkrat, pa na vseh prstih. Mene bi to ful motilo pri delu. Meni je veliko nakita, predvsem verižic okrog vratu lepo za pogledat, ne pa toliko prstanov. Kaj pa zapestnice, ali jih imaš tudi toliko. Jaz sem bila včasih nora na uhane tako da sem imela v ušesih po 9 lukenj. Zdaj imam le še 3, ostale pa so se že zarasle.

Kaj nosim od nakita? Trske in opilke😊

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Mene nakit pri delu v službi in pa doma nič ne moti. Prav uživam pri nakupovanju in nošenju nakita. Nosim samo srebro in zlato. Kiča ne maram.

Samo poročni prstan. Vse ostalo me moti in mi je odveč… Kot najstnica pa sem imela po več uhanov v enem ušesu..

Ti imaš prav fetiš na nakit.
Ali si prstane kdaj nosila v dveh, treh vrstah med členki ali jih imaš čisto skupaj, tam ko imaš več ko enega?

Ja mogoče pa res.
Sem jih imela tudi po 3 naenkrat na enem prstu med členki. Včasih, za na kakšne žurke, zdaj pa ne več. Če že imam več prstanov na enem prstu jih imam skupaj.

Men je to ful sexy za pogledat, če ima ženska velik prstanov. Sama sem jih včasih imela v dveh, treh vrstah na vsaj treh prstih. Še posebno mi je bil dober občutek ko sem ga imela na palcu. Sploh ne vem zakaj. Uhani in pirsi v ušesu in nosu so bili pa itak moj fetiš.

Trenutno nosim srebrno kovinsko zapestnico iz nerjavnega jekla na desnem zapestju.
Kupljena je bila preko: https://www.ebay.com/

drug drugega programiramo

Meni je pa bolj všeč belo zlato. Nosim na vsaki roki po en prstan iz belega zlata in uhane, tudi iz belega zlata. Imam več kompletov in jih menjam.
Za posebne prilike pa nosim nakit, ki sem ga podedovala od mami. Je iz rumenega zlata in ker ima drage kamne, si ga nadenem res za posebne priložnosti. Za vsak dan za v službo se mi ne zdi primeren. Pa še ker mi je drag spomin nanjo, mi ni za prepogosto nošnjo.

Kaj je Tašika? Kolk jih boš pa jutr mela gor? A se da še kaj od nakita gor spravt? Pa še mal po ušesih zdaj ko si pobrita. Pa ne pozanit na živo rdeče nohte. A ti sploh veš kolk dedcov ga drka nate? Naredi nekaj za nas.

Ha, ha, ha. Nič več dost jih je. Mogoče še kaj v uho. Nohti so pa temno bordo rdeči. Lepi, ane. Lepo da ti je frizura všeč.

Taši za kolk si lažja če daš ves nakit iz sebe dol in če si še nohte porežeš?

New Report

Close