Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj oblečete xxl ženske v tej vročini?

kaj oblečete xxl ženske v tej vročini?

Kot v naslovu, kaj oblečete v tej vročini tiste, ki ste XXL? Meni se meša, ker ne najdem nič pametnega za v pisarno. Kril ne nosim, tankih hlač, ki so zdaj po trgovinah in so vse pisane in črtaste itd. res ne bom dala nase….. Sem pravkar bila v NKD in NIČESAR našla. V Modiani moje cifre (48) sploh ne držijo. C&A v mojem manjšem kraju ni, a se mi splača vozit eno uro do tja, ima sploh smisla?

Ženske, kaj ve nosite za v službo in kje to dobite?

Odgovor na objavo uporabnika
Anchika930, 22.06.2021 ob 10:54

Kot v naslovu, kaj oblečete v tej vročini tiste, ki ste XXL? Meni se meša, ker ne najdem nič pametnega za v pisarno. Kril ne nosim, tankih hlač, ki so zdaj po trgovinah in so vse pisane in črtaste itd. res ne bom dala nase….. Sem pravkar bila v NKD in NIČESAR našla. V Modiani moje cifre (48) sploh ne držijo. C&A v mojem manjšem kraju ni, a se mi splača vozit eno uro do tja, ima sploh smisla?

Ženske, kaj ve nosite za v službo in kje to dobite?

CA ima lepe kolekcije XXL. Pa prek spleta dobiš dosti več. Pobrskaj malo in kasneje ti začne že fb ponujati kar iščeš. Od tam dalje si pa le klik stran od res lepih hlač in majic.

C&A lahko naročiš po netu. Isto H&M če nimaš v bližini. Jaz že leta nisem kupovala v fizični trgovini. Za službo večinoma naročam Banana Republic, GAP, Ulla Popken, Garry Webber….včasih celo kaj na bonprix najdem. Nosim pa poleti za službo večinoma hlače (malo bolj ohlapne in tanek material) ter lahke bluze/majice. Včasih dolgo krilo. Pa izogibam se hodit ven v največji vročini če je le možno 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ko sem bila 5xl, sem nosila dolge obleke in krila ali lahke tunike cez rit in 3/4 pajkice. Kupila kjer sem naletela na svojo stevilko, veliko v Kiku in CA, v NKD skoraj nicesar nisem kupila, ker so bili modeli od xl naprej samo za stare mame.

 

Shujsala! 💪💪😁😁

Zdaj nosim vse! Oblecem se povsod! Ni boljsega, ko lahko kupim karkoli, mi lepo stoji in ne hodim vec po stacunah ko blesava in iscem oblacila!

In zakaj ne nosiš kril? Dolgo tanko črno ali temno modro krilo, gor pa kakšna lepa majčka ali tunika in bi bila lepo oblečena, pa še elegantno bi te naredilo.

Krila so za poleti zakon, saj je v njih bolj hladno kot v hlačah.

Shujšaš. Pa še boljš se boš počutla.

Odgovor na objavo uporabnika
Takezenskeshujsamo, 22.06.2021 ob 14:50

Shujšaš. Pa še boljš se boš počutla.

Take ženske hujšamo….kako točno ji tvoj odgovor pomaga v trenutnem stanju? Ji je kaj manj vroče? Ima več za oblečt? Aja ne….dokler je debela naj bo kar naga doma a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
junij21, 22.06.2021 ob 13:41

In zakaj ne nosiš kril? Dolgo tanko črno ali temno modro krilo, gor pa kakšna lepa majčka ali tunika in bi bila lepo oblečena, pa še elegantno bi te naredilo.

Krila so za poleti zakon, saj je v njih bolj hladno kot v hlačah.

Med nosečnostjo sem se pošteno zredila, cca. 25 kg in tako po porodu tudi nosila št. 48. Tudi sama sem mislila, da mi bodo v tistih vročih poletnih dneh najbolj prijala krila, tako kot so mi prej, ko sem bila vitka. No, ni tako. Drgnjenje golih stegen drugo ob drugo med hojo je prava nočna mora. Ker so stegna tesno skupaj, imaš notranjo stran kar naprej mokro od znoja, koža pa vsa razdražena in polna izpuščajev, zato srbi in peče. Zato so tanke hlače v takih situacijah dosti udobnejše. Če imaš to smolo, da se ti odvečna maščoba nabira na trebuhu, potem tudi izgled v krilu ni nič eleganten, ampak izgledaš še bolj okroglo.

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi8rbuu26vxAhUM-6QKHaCABKIQFjAAegQICBAD&url=https%3A%2F%2Fwww.zalando.si%2F&usg=AOvVaw3-uX40gafxYtZy-EDM-4FE

Poglej tukaj, imaš zelo veliko izbiro, imajo tudi večje številke. Upam, da ti bo kaj pomagalo. Drugače pa, kaj pa v Kiku si kaj pogledala?

Bonprix in trg. Nekaj imata tudi S.Oliver in H&M.

Za drgnjenje stegen pomaga če se namažeš s kakšno bolj mastno kremo, ali pa pod obleko oblečeš kakšne malo daljše kratke hlačke. Jaz sem ravno na trgu ubodla nekaj takih hlač iz tankega poletnega materiala. Pridejo mi do malo nad koleni in so ohlapne, tako da mi zaradi njih ni bistveno bolj vroče.

Jaz poleti nosim 3/4 hlače pa majico pa sandale. Delo pretežno v pisarni, tu pa tam teren.

XXL? in krilo – a ti več, kako se to stegna ribasajo med seboj? ni šans, da v krilu zdrži ni preživi brez spodjega kolesark perila v te namee, ali pamazanja kože z lubrikanti, da ne bo vsa v pikcah in izpuščajih.

 

Krilo je no go pri močnejših ženskah poleti , ki se jim riba koža med stegni zaradi prekomerne teže.

Za take stvari je treba razmišljat mal prej drugič. Jaz sem dosti vzela pri BonPrix in About you. Naročim, probam, obdržim ali vrnem in tako sem nabrala kar nekaj lepih stvari. Je pa normalno, da zdaj ko je pritisnila vročina, da izbire in številk skoraj ni več.

Zato drugič, za letni čas razmišljat mal prej.

Pa poglej malo spletne trgovine kot so Papina, Ženska in pol

Odgovor na objavo uporabnika
stegna so nonstop ožuljena, 22.06.2021 ob 23:11

XXL? in krilo – a ti več, kako se to stegna ribasajo med seboj? ni šans, da v krilu zdrži ni preživi brez spodjega kolesark perila v te namee, ali pamazanja kože z lubrikanti, da ne bo vsa v pikcah in izpuščajih.

 

Krilo je no go pri močnejših ženskah poleti , ki se jim riba koža med stegni zaradi prekomerne teže.

 

Imela sem preko 100kg, najvec 115.

Cisto lepo sem nosila krila in obleke, nobenega trenja in drgnjenja med stegni,ceprav gre meni salo v rit, boke in noge, ne v trebuh, ni, pri 100kg sem seveda bila tudi v trebuh dobro zaobljena.

XXL zenske ste FUJ! Gnusne! Meni se obrne zelodec,ko vas vidim!

Odgovor na objavo uporabnika
krilo in obleke go go, 23.06.2021 ob 08:34

 

Imela sem preko 100kg, najvec 115.

Cisto lepo sem nosila krila in obleke, nobenega trenja in drgnjenja med stegni,ceprav gre meni salo v rit, boke in noge, ne v trebuh, ni, pri 100kg sem seveda bila tudi v trebuh dobro zaobljena.

OK, ob predpostavki, da si visoka najmanj 1, 75m.  Ker ni govora, da pri telesni višini med 1,50 in 1,75 ob 100kg ne drgneš stegen med hojo. Not buying it.

 

Ali pa da imaš t.i. pivsko ( alkoholno) postavo -sodček trebuh,  okoi prsi in zadaj za hrbtom nanizane klobasice, pa tanke okončine ( roke in noge).

Odgovor na objavo uporabnika
Danijela500, 23.06.2021 ob 08:36

XXL zenske ste FUJ! Gnusne! Meni se obrne zelodec,ko vas vidim!

Pa ne glej a ne? Raje imam 300kg kot tvojo pamet.

Drugače pa avtorica ravno gledam na fb reklamo za kratke poletne pajkice z malo čipke na robu – te so kot šus za pod krila in oblekce. Pa še lepe! In niso debele

Odgovor na objavo uporabnika
ni šans, 23.06.2021 ob 08:37

OK, ob predpostavki, da si visoka najmanj 1, 75m.  Ker ni govora, da pri telesni višini med 1,50 in 1,75 ob 100kg ne drgneš stegen med hojo. Not buying it.

 

Ali pa da imaš t.i. pivsko ( alkoholno) postavo -sodček trebuh,  okoi prsi in zadaj za hrbtom nanizane klobasice, pa tanke okončine ( roke in noge).

Sem napisala, da se bolj redim v stegna, boke in zadnjo plat.

Sem pa visoka, ja, a sem vseeno imela vec kot 40kg prevec, torej sem bila konkretno debela.

 

Saj ves, kako pravijo, debel clovek lahko shujsa, neumen pa za vedno ostane neumen 🤪🤪

Daniela lahko bi se vsaj zahvalila vsem XXL. Tudi ti verjetno ne bi bila tako suha če ne bi nonstop bruhala 🙂

prej bi razmišljala pa vsaj ene 20 kil dol sklatila..

 

Jaz sem najrajsi v Evinem kostumu.

Itak! Debelim je treba prepovedat v mesta,itd. Naj hodijo v gozdove,kjer jih nobeden ne vidi! OGABNI!

Odgovor na objavo uporabnika
Marino317, 23.06.2021 ob 12:21

Itak! Debelim je treba prepovedat v mesta,itd. Naj hodijo v gozdove,kjer jih nobeden ne vidi! OGABNI!

Glede na to, da se število predebelih povečuje in praktično že prevladujejo, bi bilo bolj logično, da greste v gozdove vi, ki ste manjšina.

New Report

Close