Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kaj pa ko on(a) ni za!?

Kaj pa ko on(a) ni za!?

Lep pozdrav vsem skupaj. Imel sem malo internetnega dopusta (tudi pri internetu ne škodi kakšen teden posta 🙂 ) pa se vam šele sedaj oglašam. Kot vidim ste vsi lepo zdravi in veseli. Seksate podnevi, ponoči, v sanjah…

Pa me vseeno nekaj zanima!

1. Kaj je lahko vzrok da z vašim sozakoncem nimate spolnih odnosov? (vi, on(a), otroci, služba….)
2. Kaj storite ko vaša žena oz. mož ni za spolni odnos? Vi bi, on(a) pa ne? (ostanete le pri nežnosti, se obrnete stran in kuhate zamero še nekaj dni, znorite, poizkušate dobiti svoje – če ne drugače pa na silo, se greste samozadovoljevat…)
3. Kolikokrat (pa res iskreno) na teden imate spolne odnose.

Če najprej jaz na kratko odgovorim, da ne bo kdo rekel da le analiziram druge:

1. Največkrat utrujenost zaradi službe ter obveznosti, ki so z njo povezane, sledijo otroci (pri treh še dokaj majhnih otrocih je tudi zvečer ali ponoči marsikdaj takšen ali drugačen alarm), na zaključek večera pa vpliva tudi najin odnos čez dan oz. zvečer ko sva oba doma (če si tedaj skočiva v lase in se ne uspeva pobotati je s tem tudi želja da bi spala skupaj ugasnjena)
2. Imel sem obdobje, ko nisem mogel razumeti, da si žena ne želi seksa (posebno, če ni bilo menstruacije in sva se tuid čez dan razumela). Takrat sem bil čisto zgrožen in sem se obrnil na drugo stran ter v jezi zaspal. Še naslednji dan sem kuhal mulo. V zadnjem času pa sem ugotovil da je zame in za najin zakon boljše, če poizkušam ženi lepo povedati kaj si želim in kaj čutim. Tako največkrat objeta zaspiva, se je pa že tudi zgodilo, da sva se med pogovorom drug za drugega ogrela in potem se je večer končal še lepše, kot pa sem si pred tem mogel sploh predstavljati
3. V zadnjem času je povprečje dva do trikrat an teden (upam da se bo v bodoče še za kakšen procent povečalo 🙂 )

Ljubezen naj gre vedno v cvet! Da bo lepši, da bo zaljši ta naš svet... (F. M. Ježek)

Hm, kar nekaj vprašanj, raje bom krajši:

1. sex drugje, utrujenost nje ali mene, športni prenosi, dokumentarne oddaje na TV

2. Poizkušam jo razumeti in ostaneva le pri nežnosti

3. 4 – 5 krat

1. kot si napisal, služba, ni časa, šola, vse razen prepira, tu sva se (do zdaj) še vedno pobotala, preden sva šla spat

2. če ni za, pač ni za-pač ko se ji približam, ko jo začnem ljubkovati, če reče, da ji takrat ni do tega, ji pač ni do tega; ne kuham zamere, ženske pač sex razumejo drugače kot moški

3. prejšnji teden skoraj vsak dan 2x, ta teden (vsak dan letava okoli insva zvečer utrujena) še nisva, upam, da bo soboto velik dan, ; je pa takole, včasih je bolje nekaj dni pavzirat, pa je potem naslednjič bolj ognjevito, eksplozivno, pa še večkrat ponoviš

1. Služba, otroci,”ne pravi dan”, rada gledam TV dolgo v noč medtem ko že dragi zaspi (ga pa tud zbudim), se pač časovno ne ujameva.
2. Jezna nisem, mulam se ne, počakam na njegov trenutek. In enako velja za njega…čeprav, če sem zlo vroča, mu ponavadi nagajam tako dolgo (počakam da zaspi) da tudi njemu postane vroče – in v takih trenutkih mi še ni dal košarce. Velikokrat pa grešim tudi sama v mislih in sanjah, skratka, si sama naredim lepo.
3. najmanj 3x na teden, za vikende tudi večkrat na dan, tako da če seštejem vse skupaj je to nekje 7 vročih odnosov na teden, recimo…

…športni prenosi so pa res posebna tema, takrat pa nimam dostopa…al pride ful nabit z energijo, potreben do konca, al pa čist sesut…

Sesut od športnih prenosov? Ne razumem čist. Imaš tako trdo sedežno, da ga boli hrbet?

Ne, ampak tako strastno navija, ves not pade, se popolnoma odklopi za ostali svet…mislim da razumeš, si ti tud športni navdušenec.

Glej glej! Čist frišna, pa vse ve, hahah
Ja, tud ja z sem s srcem in k. pri športu

popravljam, sva že včeraj

Ti bom bolj na kratko odgovoril. Če ženi ni do seksa (verjetno pa tudi tebi ni včasih), greš in si ga vržeš na roke. Nič te ne stane, pa še domišljija je neomejena.

New Report

Close