Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kaj pa muce

kaj pa muce

Hoj!
Neki me ze en lep cajt matra ,pa me zanima vase mnenje.
Nikoli nisem posvecal temu kaksne posebne pozornosti,dokler mi enkrat moja (bivsa )ni rekla,da zakaj mi tako tezko pride.Jaz sem zmeraj mislil,da je to pravzaprav prednost pri sexu,saj sva zmeraj sexala lahko precej dolgo.
Mene sploh ni motilo,da sem zmeraj koncal drugace,vazno mi je blo,da je njej lepo,potem je blo tud meni.Pa vendar njo je zmeri bolj motilo,pocutila se je krivo…..konec.Nisem ji mogel dopovedati,da je meni cist o.k.
Pa me zanima,a ma se kdo take probleme in pa a ste mogoce take ,ki vam je vsec ce traja mal vec casa?
Mogoce pa je imela preveliko(mimogrede jaz se cist normalen)in bi si moral najti eno,ki ima bolj ozko,da bi jo bolj cutil.Bedno je tako razmisljanje.
Kaj mislite o tem?
Konc koncev,mi je pa tudi dolgcas,pa ce je katera za mi lahko kaj napise na e-mail.
l.p. vsem

ja jest bi te bla že vesela ker sem ena tistih ki rade uživamo dlje časa oz tudi rabimo dlje do orgazma

A bivša je postala zaradi tega problema? Ker če ni, ti mogoče ni prišlo, ker ni bilo taprave kemije med vama?
Si seksal kdaj še s katero drugo? Si imel tudi z drugimi ta problem?
Pa še to; a si se mogoče pred tem zelo dolgo časa sam zadovoljeval?
Morda se je tvoj k*** navadil samo na ene vrste dražljajev in si uspel končati npr. samo na roko.
Ne vem, samo ugibam… Morda je res imela enostavno preširoko, kar se mi sicer zdi malo nenavadno, ampak ne neverjetno.

Lp

Mene bi to motilo, priznam, kajti čist vedno mi pa res ne paše dolg časa, sploh če mi pride pred njim. Najlepše mi je, da mi pride in njemu takoj za menoj.Seveda pa včasih paše hit, včasih pa počas, odvisno od dneva, časa, razpoloženja. Če pa bi vedela, da mojmu pač ne more priti hitro, tako kot tebi ne,vedno le počasi, na dolgi rok, potem bi se sprijaznila tudi z tem in pač uživala na dolgo;).

Mene bi tud motilo, če mu pogosto ne bi prišlo, ker bi imela občutek, da mu prazaprav nisem všeč in da sexava samo zato, da sem jaz zadovoljna. Včasih hitr, včasih pa počas – zadnje čase bolj hitr, ker otrok šviga naokrog.

Meni je pa všeč, če sva vsaj približno uskaljena. Ni mi všeč, če njemu predolgo ne pride, saj začnem potem razmišljati kaj za vraga počnem narobe.

No, pa eno mosko mnenje o zadevi.
Z bivso mi je prislo kar hitro in s tem sem se tako obramenjeval,
da sem bil zivcen ze pred akcijo.
Z sedanjo punco pa je ravno obratno. Lahko seksava tudi po vec ur.
Mislim da je to (vsaj pr meni) povezano predvsem s psiho.
Sedaj velik boljse poznam svoje telo in imam situacijo pod kontrolo.
Zanimivo pa je tudi to, da ce zeliva “hiter poseg”, lahko dozivim orgazem
razmeroma hitro. Sreco imam, da tudi punca ne potrebuje dosti casa
do orgazma…. Feeling 🙂

Lep pozdrav vsem

mali princ, ni res?

New Report

Close