Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kaj pa prek tv?

Kaj pa prek tv?

K je lih tema o tej net ljubezni… me zanima, ce se je ze kdo prek tv zagledu v koga?
Jst sem se ze…

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Jaz ne, imam raje v rel. Celo klepet preko neta je veliko bolj oseben

Samo prek tv je ta prednost, da vsaj vidis osebo in to v celoti:)

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Zagledala že, rada pogledam osebo, ki me pritegne pa naj bo to moški ali ženska na TV, se res zagledam v njo, ampak meni zagledati se v nekoga…še ne pomeni zaljubiti…

Jaz se ne bi mogla kr tkole prek tv ali neta ali phona zatreskat v nekoga, sem prevec “zahtevna” in me ganejo le dejanja-resničnost.
Ne maram žvet v nekih sanjah, oblakih, kot te net ali phon hitro lahko zapelje-odpelje, on rece sm tak in tak, te ljubim, ti si moj angel…ona pa vse to verjame in vidi princa na belem konju, en dan se dobita koncno se v zivo in ona skor omedli, ker je tam namesto princa… notredamski zvonar…haha okej mal sem se hecala, ampak vcasih resnica ni nic kaj drugačna. Tv jemljem kot medij obveščanja-sproščanja in še to jo gledam zelo poredko.

Ja, sej mislim samo zagledala, ne zaljubila, ker za to je pa res reality potrebna…
Me je nasmejal tvoj drugi ostavek :))))

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

ja naju je nasmejal… marsikatero pa pahnil v resnicni jok in beg;)))

Lahko jo tudi, če jo spoznaš preko neta in to v živo!!

hahaha, ja, ko sem bila še najstnica! Ful sem bila zatrapana v enega filmskega igralca.Celo zamišljala sem si, da se bom poročila z njim…svašta….:))))))

New Report

Close