Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj podariti vzgojiteljicam

Kaj podariti vzgojiteljicam

Moja mami dela v vtrci in nosi domov vse mogoče stvari. Npr. okrasno punčko+čokolada, košarice za kruh ali sadje+kava, lučke za čajno svečko, rože, bonboniere, rute….

Jaz jima bom vsekakor nekaj, kar se “ponuca”: kavo, čokolado, piškote, morda kakšno suho sadje, pravzaprav še nisem odločena in ne kakšnih “izdelkov”, ki bi obtičali nekje zaprašeni, pozabljeni. Ne vem, če je res kakšno hudo veselje, če gospa dobi 10 risbic, ali 10 obeskov iz das mase ali pač nekaj drugega. Kam pa naj z njimi?

Ja, tudi moja mami je bila varuška v vrstu in je doomov nosila kavo, čokolado ali kaj podobnega za ponucat.

Pa tudi sama ne maram kakšnih domačih daril – izdelkov, ker jih nenazadanje nekam moraš razstaviti, če se je nekdo že potrudil in jih izdelal. Kaj pa če ti ni všeč? Tega valjda ne moreš reči.

Skratka, sem za uporabnost in praktičnost.

in zdajle me je prešinilo: morda kakšno lepo dišeče tekoče milo in mleko ali kaj podobnega? Skratka, jaz razmišljam v tej smeri.

Jaz pa imam se vedno spravljene vse novolete voscilnice otrok, ki so jih sami naredili (ali s pomocjo starsev) in mi jih podarili ob novem letu… Toliko lepih spomnov…
Najmanj so mi bile vsec “drobnarije” za na polico postavit in prah nabirat… 😉 ker se jih scaosma res veliko nabere…
In ce priznam, mi je do srca poleg domace voscilnice s kaksno lepo mislijo bil najbolj vsec pristen stisk roke in lepo voscilo… ker mnogi tudi na to pozabijo… zal…

New Report

Close