Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj pomeni kaj ???

Kaj pomeni kaj ???

Napeto a ne hehehe

Hmmmmmmmmm….Jani, da bog da ti se rječi promenule iz metaforičnih u stvarne :))))))))))))))

Ohhh yeah :)))))))))

Še mal oh yeah. Buzen, finken danken yeah

svinjanje…a ne Zajči…no tko ponavadi ti napišeš…kako kaj zdravje…in ali parfum še diška…še opija???;)), lep dan draga moja…naj bo miren!
Fantje vam pa eno šapo…tako po moško…da se mal umirite;)), vsi skupaj pa res ne moremo noreti;)), hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sončiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii………………

Cmokca….na smrček :))))))))))))

Špičonka no. A bi?

Rekla eno z mano

Vračam…;)), naj ti paše!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bi…ampak ne rekla…temveč…

špičila kaj s teboj;)), kot ponavadi špičon moj!!! Evo cmoko za start…pa morje…je še slano in si mi ga še kaj pustil, ali si vsega izpil…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Paše paše…pa še….pa še…pa še….

Mrzlo ko pes. Pa še vremena nisem imel. Tako da za vikend spet letim dol hehe.

No ….danes sem si jo že zapela…Mi paše, da te čutim, mi paše za znoret…no nekako tako gre Monikina pesem…pa jo tebi pojem še enkrat;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma kako je dol lahko mrzlo…tega pa pri meni ni nikoli…centralna dol bolj laufa ko doma, ce ne tko pa drugače;))…ja …se nam blizajo vikendi -dnevi…ja, ko bomo vsi letali tja dol…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hmmmmmm…mora bit dobra….za “zraven”…kaj mislis?

Nisem še proval :)))

Zdaj odvisno kje DOL

Je treba probat…;)), jaz vem, da paše…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se bojim, da imava kar oba priblizno enako do tja dol…zato bom raje tiho…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ups….:))))))))))))))))))9

Rad se pustim prepričevat hehe :))))))))

Evo: ;*…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oče kako neče :)))))

uživej na brankici :))))))

n’č mirit, n’č :)))) k seka nej seka orenk :))))

ah
ŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vat de fok is heppend hijr?

Globoko dihata…pust jih.

Jani pojma nimam matr :))))

New Report

Close