Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pomeni kemijski simbol H2O?

Kaj pomeni kemijski simbol H2O?

Boh je iz tega naredil vino?

res je. Izdelati moramo ZnSO4

Vsaka tema, ki jo nekdo odpre je vrhunski program. S sodelovanjem se da izdelati nemogoče stvari.

aurum

argentum

denar

raned

cepec

c p c

p c c

c c p

Avtorju, neskončno hvala za aktivacijo luštkane teme. Ne vem, s čim se v resnici ukvarjate, ampak tema, ki ste jo aktivirali je …super. Še enkrat hvala.
Trenutno sem v dnevni sobi. Bitje večnosti je nekje inhibiran v intenzivno globoki komi. Ko sem se prebudil sem najprej zunaj na balkonu pokadil cigareto, ki sem jo prižgal z plinskim vžigalnikom. V moji sobi kontinuirno utriplje stroboskopska svetilka z rdečo svetlobo frekvence okrog 4Hz. Na stopnišču imam banane. Pojedel sem eno banano. Vzel sem zraven tudi črno plastenko na kateri piše Kong Strong. Na espresso avtomat, ki je v kuhinji sem skuhal dve kavi. Trenutno pijem kavo in tudi energy drink…

Vsaka tema, ki jo nekdo odpre je vrhunski program. Temo je potrebno voditi z absolutno natančnostjo in preciznostjo. Ne sme biti absolutno nobene napake. Avtor, bodite brez skrbi. Sem absolutno na vaši strani.

Nekje imam tudi vrečo titanovega dioksida iz cinkarne Celje. Okrog 20 ali petindvajset kilogramska vreča. V kuhinji na mikrovalovni pečici imam zmes zlatovega klorida in kalijevega klorida. Trenutno pijem krasen kofeinski napitek rumene barve. Zunaj se že dela dan in v prostoru sveti svetloba. Krasno…

Zunaj je toplo in prijetno. V dvigalu je zadišalo po finem ženskem parfumu.

hidraargentum

amalgam

parfumare

digitalno bitje

infrardeča svetloba

toplo

xrobe

eborx

Napišite nekaj, karkoli…

poglejte, vsaka stopnja, ki jo naredimo je programski korak.

New Report

Close