Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pri vas doma več gledate, POP ali RTV SLO?

Kaj pri vas doma več gledate, POP ali RTV SLO?

Joj, tebi se pa daleč vidi, da si zaposlena na RTV. A Mario je kultura? Evro kviz je kultura? NLP je kultura? Vrtiljak je kultura? Na zdravje je kultura (najhuši gostilniški humor). Pa se zmeče za te oddaje, ki BTW še bolj poneumljajo (po tvoje) bistveno več denarja, kot na komercialki. A to pa ni pofl? 3/4 dokumentarcev na RTV je itak uvoženih. 3/4 oddaj se dela samo zato, da se nekaj dela. Itak ni važno, če jih bo kdo gledal. In če nekaj ni gledano, to pomeni, da je kulturno??????

Da ne govorim o tem, da dopoldne sploh ne moreš več prižgati televizije, ne da bi slišal govejo musko ali videl farja.

Za moje pojme sta edini kvalitetni “lastni” oddaji na TV SLO S soncem v očeh (za otroke) in Enajsta šola (za mlade). v odgovor tisti, ki je omenjala lastne oddaje…

Ze te kao njihove kulturne oddaje gre ohaha denarja. Za en Na zdravje. Ki ga pet sekund ne morem gledati. Ne zato, ker sem omejena. Zato ker nisem omejena.

Daleč ste vi na RTV od kulture. Goveje oddaje z govejo muzko. Povsem neprimerne za ljudi iz urbanih sredin.

A zdaj boste našim otrokom še ŽIV ŽAV očitali? Ja, saj ga plačujemo. Za ŽIV ŽAV ni zastonj. Zdaj se boste še humanitarce delali.

In poglej si, kako diletantsko so prevedene kakšne serije na RTV, preden pljuvaš Popove prevode. Tam se vsaj ve, kako dolgo naj bi podnapis stal na ekranu. Na RTV včasih tako šibajo, da sploh ne moreš nič prebrati.

Se strinjam s tvtv – POP sama rumena komercializacija, ki proizvaja butasto nacijo – a la Americani.

Ja, smešno ne, za otroke se jim na RTV da potrudit in uvažajo in delajo kvalitetne oddaje, pri odraslih se pa neha. Odasle je treba pa poneumljat?

Informativne oddaje na RTV, dokumentarne na Discovery, NG, RTV Slovenija, občasno HTV, filme izbiram na RTV Slovenija. Program na RTV Slovenija je dober, škoda le, da so nekatere odlične oddaje, zlasti dokumentarne in pogovorne, na sporedu prepozno v nočnih urah.
24ur, Trenja in informativna oddaja na A-kanalu (ne vem kakšen naslov ima) so na nivoju Direkta in Slovenskih novic, filmi na POP-u in A-kanalu slabi, nadaljevanke Bog se usmili, vključno s tistim Djurićevim skrpucalom, ki so ga predvajali celo poletje na POP-u.
Skratka, največ RTV Slovenija, sem pa Slovenec, zato naj mi bo oproščeno.
Naročina za RTV se mi ne zdi pretirana, za kabelsko pa je že 250{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višja (v eurih), kot je bila pred desetimi leti.

Ja, se popolnoma strinjam z Brisačapača. Goveja muzka, pa Natalija Verboten ob petkih zvečer (saj ne vem, če je še, ampak lani je pa bila) je pa res jaka kultura! Pa leta in leta že Mario ob nedeljah zvečer (jaz kar živčna ratam, če ga zagledam), zdaj so se pa še poročila in Odmevi zelo poslabšali. Jaz sem tudi probavat nehala, če je tam slučajno kaj zame zanimivega na programu. Gledam, kot sem rekla samo še Studio city, če se spomnim (pa še tega bodo najbrž kmalu ukinili, se mi zdi).

Ne gledamo prav velik, ampak večinoma pa Slo1. Se da občasno kakšen dober film videt, medtem ko so tisti s Poptv in A kanala ali že 100krat videni ali pa krneki, no vsaj po mojem okusu. Naj naj na Slo1 pa je Živžav.

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} RTV SLO1 in 2.

POP TV? Mi je izpod časti, da bi me poneumljal neki Slak ali Arkova.

Ojoj: “…goveja muzika ni za ljudi iz urbanega okolja…” Kako da ne? Če so lahko take kure in krave, kot berem zdajle, doma v mestih, potem tud harmonika sredi Čopove ne more falit! Zafnane trole mestne!

Če bi živela v najbolj zakotni slovenski vas, ne bi hotela poslušati goveje muzike in gledati oddaj tipa Na zdravje. Sploh obstaja še bolj cenena zabava?

Očitno imaš o sebi nekoliko predobro mnenje. Taka trapa ne bi preživela v najbolj zakotni vasi.
Sicer ne vem kakšna je goveja muzika, oddaja Na zdravje je pa odlična.

New Report

Close