Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj pricakovati od poročene

kaj pricakovati od poročene

Pozdravljeni.

Moja zgodba je takšna, da sem se pred leti, v afero zapletel s poročeno in starješo žensko (recimo ji ljubica). V tistem času sem bil tudi sam poročen, nato pa zaradi mojih čustev in afere z ljubico, ločil s takratno ženo.
Ljubico imam seveda rad, jo spoštujem in si jo želim, vendar dvomim, da bi lahko imel z njo kaj več, kot le prijetne občasne trenutke, kar mi je tudi jasno povedala. Ima namreč dva (najstniška) otroka in ne zdi se prav razdirati družine in še enega zakona.
Ker sem v razcepu, ali naj pustim vse to za seboj in začnem znova nekje drugje ali je vredno počakati na morebiten ugoden razplet v mojo korist? Navsezadnje, ljudje moramo najprej imeti radi sebe.

Hvala za vaša mnenja.

Pozabi in pojdi naprej. Ne razdiraj družin.

Pozabi, pojdi naprej. Ni druge.
Že tako si naredil bedarijo da si razdrl eno družino, ni treba še ene.
Žensk je pa toliko na svetu da raje se še malo naokoli ozri, pejt mal ven in boš hitro našel kaj še boljšega! In to naredi čimprej, da se ti stvari normalizirajo.

nedosegljive češplje so najbolj sladke ;)))))

…ta ne bo nič šel naprej in pozabil. “mardelada je kuhana in pečena “

Ženska, ki nabija rogove svojemu možu ni vredna kamna v glavo. Začni od začetka. Zaljubi se in igraj pošteno z drugo.


Mož, ki pa je varal svojo ženo, je pa “časten človek”?

Dvojni standardi, kjer za isto dejanje moški ostane pošten, ženska ne.

De omnibus disputandum..

Ampak kot je napisal, on se je ločil.

Statistika ni v prid ljubicam in ljubimcem. Na zahodu je približno 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razvez, v drugo je pa rezultat še slabši:

Zmota št. 5: “V drugo gre rado”
Veliko tistih, ki se odločijo za resno zvezo s svojim soprešuštnikom, si zaobljubi, da jim bo v drugo uspelo. Kemijske spremembe v možganih številne varajoče zavedejo v zmotno prepričanje, da bodo tokrat le živeli ‘srečno do konca svojih dni’. Statistični podatki pa kažejo, da to velja le za 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tistih, ki se poročijo s svojim ljubimcem ali ljubimko – 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa se jih slej ali prej loči. Zanimivo je, da večina ljudi, ki se poroči v drugo, meni, da bodo med prvimi 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ljudje, ki varajo, ‘omamljeni’ živijo v varljivem, sanjskem svetu, kjer jim ni treba plačevati položnic ali čistiti straniščne školjke. Nov avtomobil potencialnemu kupcu vedno zapeljivo diši, toda po enem letu ga je še vedno potrebno očistiti vsak teden in redno servisirati. Diši pa kot, no ja, vsak drug avtomobil.

Glej temo: 6 splošnih zmot o varanju

De omnibus disputandum..


Mož, ki pa je varal svojo ženo, je pa “časten človek”?

Dvojni standardi, kjer za isto dejanje moški ostane pošten, ženska ne.
[/quote]

Nisi razumel “začni od začetka” in “pošteno z novo”?

Nisi razumel “začni od začetka” in “pošteno z novo”?
[/quote]
V bistvu je ločitev kot spoved v Cerkvi in je tvoja duša spet čista, za nove dogodivščine.

Nezgrešljivi Persil (ločitev, spoved..) bo pa vse opral.

De omnibus disputandum..

Dobro premisli.
Si res želiš resnega razmerja z žensko z otroci? Boš pomagal skrbeti za otroke?
Misliš, da ta ženska res tebe ljubi? Jaz mislim, da gre bolj za tako, ki ji je pomemben keš. Pač daje možu noge narazen, zaradi keša. Si res želiš tako?
Pazi, da se ne opečeš. Zna ti streti srce. Lahko pa jo direkt vprašaš. Samo občutek imam, da ji je bistvo pač keš in da bo ostala z možem.
Če pa ji ni samo do keša in da te mogoče res ljubi, je pa seveda tu še druga dilema: otroci. Si želiš ukvarjat se z najstniki?

Kako imaš sebe rad? Tako, da greš pred ogledalo in se objemaš?


?

Na tvojem mestu bi jo razkrinkala! Najstnika gor ali dol, naj vidita kakšno mamo imata v resnici. Čestitam, da si se ločil (to bi lahko naredil že pred varanjem!) in moje mnenje je, da ostani sam, ker očitno si svoj najboljši partner, ženske so samo sredstvo pri tvojem zadovoljstvu. Narcistek si…

Dobro premisli.
Si res želiš resnega razmerja z žensko z otroci? Boš pomagal skrbeti za otroke?
Misliš, da ta ženska res tebe ljubi? Jaz mislim, da gre bolj za tako, ki ji je pomemben keš. Pač daje možu noge narazen, zaradi keša. Si res želiš tako?
Pazi, da se ne opečeš. Zna ti streti srce. Lahko pa jo direkt vprašaš. Samo občutek imam, da ji je bistvo pač keš in da bo ostala z možem.
Če pa ji ni samo do keša in da te mogoče res ljubi, je pa seveda tu še druga dilema: otroci. Si želiš ukvarjat se z najstniki?
[/quote]

Dobro napisano. Jaz dodajam še tretjo dilemo: njena fasada za javnost, oziroma prikazovanje idealnih drućinskih razmer za sosede in žlahto Veliko je takih, tako žensk, kot moških, ker se ne ločijo in “furajo” prešušstvo iz preprostega razloga: kaj bodo pa sosedje in žlahra rekli, če se ločim, ker navzven delujemo tako lepa in idealna družina? 🙂

in še to, avtor: začni znova, drugje. Naredi si svoje potomce, če jih že nimaš od prej.ni ti treba bremena tujih otrok na svoja ramena prevzemat. Pa zavedaj se, da bo tale ljubica kmalu v meni – se pa drastično vse spremeni potem :PP. in lahko se boš fino “zahebal”….

Ti si vsaj ločen , ona pa ne ( ima očitno rada masko na obrazu za moža , otroke sosede in žlahto, playing dirty little game, zato, da jo popedena “mlajši”).

Če ne gre stran od žene al moža v roku 9mesecev od začetka afere, ne bo nikol šel. Si sam mašilo za dolgcajt.

Kup nakladanja, bistvo je da ti bo nova spet dišala ampak si boš čez kakšno leto spet ljubico poiskal…

Če bi ti imel rad samega sebe, se ne bi spraševal ali naj počakaš na ugoden razplet.

Ženska ti je jasno dala vedeti, da od tebe ne želi imeti nič drugega kot spolnost.Če bi ji bil zelo všeč, bi ti to tudi pokazala, iz zapisanega pa sklepam, da se sicer lahko loči, vendar ti ponujam še tretji razplet – da te kljub ločitvi ne bo izbrala.

tako da ni vprašanje kaj narediti …

Avtor in ostali, a ste morda opazili, da ravno tiste ženske, ki imajo marsikaj na vesti, najbolj hvalijo svoje življenje, partnerja oz. moža, v resnici pa so njihova življenja vse prej kot idealna.

Moža so že X krat prevarale, če ne fizično, pa čustveno. Opazujte. Kdor pretiroma hvali svojega partnerja in zvezo, nekaj zelo smrdi. Slaba vest trka na srce? Če sploh imajo vest take ženske.

Avtor, beži stran od te ženske. Take samo natikajo rogove možu in potencialnemu ljubimcu. In ti si se zaradi nje ločil? Ni vredna tvoje pozornosti.

Zajebal si že da si se sploh zapletel z poročeno”ljubico”…
Torej ti je zdaj žal?
A je bilo vredno vse to…??
Povratka nazaj ni…
Ko postane ljubica partnerka se zgodba spet ponovi….

avtor, moški čaka mlajšo žensko, na pa starejšo, Ona že ve, da se nima smisla ločiti zarad tebe. Kakšn pa je ta ugoden razplet o katerem sanjaš…

New Report

Close