Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj pričakujete od praznika?

Kaj pričakujete od praznika?

si! In to v vseh pogledih!

Mi delamo normalno. Agencija je pa že zaprla svoja vrata.

Tudi s tem se strinjam sladka!

A zaposlite še kakšno?

Le čemu? Saj nisem inšpektor, haha

Za sex? Takoj! :-))))

Hvala. Za to ne rabim službe.

🙂 Mislim da je Ondi doživel tak šok, da je še vesel, da agencija ne obratuje več.

Raje daješ zastonj???? No tudi to ga stane; prinese ti vsakomesečno plačo, zato pa pravi da si njegova najdražja – ga največ staneš!

Če dovoliš, da drugi upravljajo s tvojim življenjem, se ne pritožuj. Vedno obstajajo možnosti, da je drugače. Samo upati si je treba.
Življenje je eno. Cmok

S tem se pa strinjam!

Ne!!! Saj si videla kako všeč mu je bil tvoj glasek!

Kako te je včasih lepo brat, KIR, ha ha, kar vedno tvoji prsti najdejo odgovor. Me nasmeješ…..

Ja. Ampak če bi ti slišal kako “pokakan” je bil ko so ga iz agencije poklicali! Ni bil čisto nič vesel klica. Šele ko je ugotovil kdo ga kliče, mu je postalo prijetno. Glede na šok, bi bil po razkritju prijeten katerikoli glas, samo da ne bi bilo to res s čimer so mu zagrozili na agenciji.

Ne, dajem za ceno čustev.

Ja, nekomu je resnica smešna, spet drugemu najtrša realnost!
No, vseeno nekaj lepega – vsaj nasmejal sem te… A od tega ti ne bo prišlo..

hahahahahaha, lahko bi ga še kap!
Jaz se ne bi, sem že vsega hudega navajen..

aha, vedno lepo odgovoriš! Ni kaj dodat

Na, ostal sem sam, le z dvema dedcema! Mater se počutim kot kakšen peder:-)))

KIR napisal:

No, no, saj nisem tolk potrebna, danes ne, ha ha. Pridejo tudi taki dnevi, za vmes.

Resnica smešna?
Da pišeš, da stresaš besede direktno na tastaturo ne glede na vpr., vse je v tebi, nič preveč ti ni treba razmišljat? Ha ha, zapeljivec, zapeljivec je taka res lepa beseda, ki ti pritiče. Ja, je za občudovat. Me nasmeješ. Kaj je tu narobe?

Dragi, ti se že pokakaš, ko ti kdo samo omeni da bi rad imel tvojo tel.št..:))) Hecam se. Ne vem kaj mi danes malo hoče na žlehtnobo potegniti vsake toliko.

Povem oz. napišem tisto kar mislim. Kar se pa najdražje tiče ima pa še eno dražjo.

Če se boš preveč smejala, se lahko še polulaš!!!

No, to je nekaj drugega kot na postelji, mmmmmmmmmmmm:-)))

Nič se ne pokakam!
In kam se je skril mulo? Tudi on ima izgleda krajši delovnik, hahahaha

Ne morem se kar tako. Pridno treniram, saj veš. Ko je človek v letih, že skoraj s palco, potem pač mora, ha ha….Mišico trenirat.

Polulala se bom kar tja, kamor se moram, ja?

New Report

Close