Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj rečete, ko vam težijo z vprašanjem, zakaj nimate ženske?

Kaj rečete, ko vam težijo z vprašanjem, zakaj nimate ženske?

Sploh babe iz sorodstva so nadležne s tem. Desci samo vprašajo, če si še samski, ko odgovoriš, rečejo, saj imaš prav, kaj si boš vraga nakopal na glavo. Točno jih vidiš, da jim je žal, da so se poročili. Žlahtnice pa vse vesele na srečanjih, vse poskočne in gofljave, živahne, ker se hranijo s krvjo, dušo in živci svojih partnerjev, oni pa vsi ubiti, resignirani, samo še odmaknjeno v kozarce gledajo.

Niso pa tako vesele, ko te vidijo samskega in sproščenega. Nekaj jim ne gre v vampirski račun. Kot da jim pomeniš neko grožnjo s svojim samskim obstojem, kot da se bojijo, da bi se kakšen od njihovih gostiteljev nalezel samskega stališča in zahteval ločitev.

 

Če te ne bi motilo, da si samski, bi imel že odgovor, sicer si nam ga že povedal in tega lahko deliš z njimi. Niso vse ženske iste, prav tako imajo ti moški možnost ločitve. 🙂

Omggg

Odgovor na objavo uporabnika
lights, 11.05.2022 ob 14:04

Če te ne bi motilo, da si samski, bi imel že odgovor, sicer si nam ga že povedal in tega lahko deliš z njimi. Niso vse ženske iste, prav tako imajo ti moški možnost ločitve. 🙂

Ne vem, zakaj nam, redkim, poskušate babe s temi vprašanji, ali komentarji, kot je tvoj, neko slabo vest nabijat? saj vam ne bo zmanjkalo copatarjev za zakon, niti fu.kfehtarjev za dvigovanje ega. Teh boste imele vedno v izobilju.

 

Odgovor na objavo uporabnika
fouš ste, 11.05.2022 ob 13:53

Sploh babe iz sorodstva so nadležne s tem. Desci samo vprašajo, če si še samski, ko odgovoriš, rečejo, saj imaš prav, kaj si boš vraga nakopal na glavo. Točno jih vidiš, da jim je žal, da so se poročili. Žlahtnice pa vse vesele na srečanjih, vse poskočne in gofljave, živahne, ker se hranijo s krvjo, dušo in živci svojih partnerjev, oni pa vsi ubiti, resignirani, samo še odmaknjeno v kozarce gledajo.

Niso pa tako vesele, ko te vidijo samskega in sproščenega. Nekaj jim ne gre v vampirski račun. Kot da jim pomeniš neko grožnjo s svojim samskim obstojem, kot da se bojijo, da bi se kakšen od njihovih gostiteljev nalezel samskega stališča in zahteval ločitev.

 

Polje spet dan odprtih vrat?? 🤣🤣🤣

Meni pa zadnje cajte hočejo vse babe neko babo zrihtat. Kaj to pomeni? Da se same ponujajo, pa ne vedo, kako bi to izpeljale?😁

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.05.2022 ob 14:11

Meni pa zadnje cajte hočejo vse babe neko babo zrihtat. Kaj to pomeni? Da se same ponujajo, pa ne vedo, kako bi to izpeljale?😁

Modri, povej jim da imas nadzornico nad vsem in ce s strehe ne najde pravo babo, pol so one se najmanj kompetentne za iskat.😅😄😃🤣

Modri, imas ocala al ti jih posodijo🤓, danes si spet spregledal eno temo in nic komentiral🤣😃😄😁😅

Prav mas. Reci “taka se zame se ni rodila, ti si pa babja skart roba”😁

Ko bi brale tvoje poste tu na forumu bi jih prec minil 🙂

Babam gre orenk za nohte. Se zavedajo, da prihajajo časi, ko se bodo cele družbe in države naslanjale na primarno moško delo. Konec babjega pisarniškega kofetkanja, prodajanja megle in influencerstva, na katerem sloni feministična domišljavost.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 11.05.2022 ob 14:35

Modri, povej jim da imas nadzornico nad vsem in ce s strehe ne najde pravo babo, pol so one se najmanj kompetentne za iskat.😅😄😃🤣

Modri, imas ocala al ti jih posodijo🤓, danes si spet spregledal eno temo in nic komentiral🤣😃😄😁😅

Ej Šnelo, pa sem na šihtu, nisem bil nič na monu. Katero temo sem spregledal.

Mene nič ne sprašujejo… en pogled jim zadostuje.

Odgovor na objavo uporabnika
joj kak šarmantnež, 11.05.2022 ob 14:47

Ko bi brale tvoje poste tu na forumu bi jih prec minil 🙂

Tiste, ki imajo pospravljeno podstrešje se čisto v vsem strinjajo z mano.

Meni so všeč ženske v filmih za odrasle. Tiste doma, v službi, na ulici in v naravi pa ne preveč.

Rečeš, da imaš dve babi in ne moreš pripeljati samo ene, ker bo druga ljubosumna. Tako pa raje nobene pa je mir.

 

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.05.2022 ob 15:59

Tiste, ki imajo pospravljeno podstrešje se čisto v vsem strinjajo z mano.

Ja, v tvojih zakrknjenih možganih to res drži. Itak pa vsi vemo, da si skregan na smrt z realnostjo. Tista, katera ti kima (k sreči je to izjema), je ravno tako pahjena v glavo kot ti. Takih tipov žensk ne rabiš po stopnicah zabrisat, so tako zlate, da se kar same. Dajte se taki poparčkat, da se zamotite sami s sabo in ne boste imeli časa toliko smetiti z neumnostmi po forumu. Sicer pa te, revčka ubogega, imam na sumu, da sam sebi, iz obupa, pod drugim nickom, pišeš. Ojej…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Podančica, 11.05.2022 ob 16:13

 

Ja, v tvojih zakrknjenih možganih to res drži. Itak pa vsi vemo, da si skregan na smrt z realnostjo. Tista, katera ti kima (k sreči je to izjema), je ravno tako pahjena v glavo kot ti. Takih tipov žensk ne rabiš po stopnicah zabrisat, so tako zlate, da se kar same. Dajte se taki poparčkat, da se zamotite sami s sabo in ne boste imeli časa toliko smetiti z neumnostmi po forumu. Sicer pa te, revčka ubogega, imam na sumu, da sam sebi, iz obupa, pod drugim nickom, pišeš. Ojej…

 

Kaj se je tebi zgodilo, da imaš tako sovražna stališča?

Jaz ti ne morem pomagat, ce si fuknjeno, veš? Večina žensk je še vedno normalnih in se luštno družit in hecat z njimi. Tudi mlade so zabavne, prijazne in za hece, se nič ne držijo nazaj, čeprav bi taki lahko bil oče.

Odgovoril sem podančici..

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.05.2022 ob 16:28

Jaz ti ne morem pomagat, ce si fuknjeno, veš? Večina žensk je še vedno normalnih in se luštno družit in hecat z njimi. Tudi mlade so zabavne, prijazne in za hece, se nič ne držijo nazaj, čeprav bi taki lahko bil oče.

A ti je končno ena dala za povohat? Se mi je zdelo, da si nekam izgubil na ostrini vulgarizmov. Olajšana jajca čudeže delajo.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 11.05.2022 ob 15:54

Ej Šnelo, pa sem na šihtu, nisem bil nič na monu. Katero temo sem spregledal.

Tole:

(https://forum.over.net/forum/tema/modri😁-22703168/)

Odgovor na objavo uporabnika
Aha, 11.05.2022 ob 16:39

A ti je končno ena dala za povohat? Se mi je zdelo, da si nekam izgubil na ostrini vulgarizmov. Olajšana jajca čudeže delajo.

Da sem izgubil na ostrini ne verjamem. Bo prej, da se je populacija trolov izpela in ne more več harat.

 

Ta drugo se pa strinjam. Še bivša, kaka taka, to je pa vedela, da mora prav čas poskrbet, ker sem baje drugace bil siten, da me ni bilo za prenašat.☝️😁

 

 

Teb se pa pozna, da že doooolgoooo nisi niti blizu peechke prišel, kaj šele, da bi svojo hrenovko v pečico vtaknil!🤣🤣🤣🤣

 

Prav imaš. Meni tudi ni jasno od kje se vse te prasice najdejo.

Še manj mi je pa jasno zakaj si nek moški uniči živlenje s tako. Prav mu je, če si je tako izbral.

Namesto, da bi užival samsko živlenje. Imel ne samo eno punco. Kdaj poskusil še s fantom naprimer. Bil svoboden itd.

Ampak ne moški nikoli ne fukajo s fanti, ker družba pravi, da si naj najdejo punco. In se poročijo, ker jim družba tako pravi.

Ko jim pa jaz povem, da je večina tipov vsaj malo biseksualcev in kdaj pomislijo tudi na moške si pa rečejo, da zakaj so se sploh sekirali. Ker so mislili, da so čudni. Pol pa rečejo, če večina je takih pol se pa tudi oni ne bojo zadrževali. In so takoj za. In jih že imam v postelji.

Perverznež Kokoši, daj že enkrat nehaj s to dekadentno homoseksualno propagando!!!

New Report

Close