Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj resnično pomaga proti komarjem?

Kaj resnično pomaga proti komarjem?

Odgovor na objavo uporabnika
Itakkk, 22.06.2022 ob 22:31

Odgovor na objavo uporabnika
steklenička, 22.06.2022 ob 22:15

Ma kakšna mreža na oknih…. je preveč gosto tkana da bi lahko prezračila sobo.

Pomagajo samo repelenti za vtičnico v steklenički, kakšen  Raid, Forth ali kaj podobnega,  tisto pobije komarje.

Električni Repelent Proti Komarjem Raid

To je samo fama, prezrači se super, sploh ker imaš lahko odprto cel večer brez skrbi, da bo karkoli prifrčalo notri, tudi če je luč. Ti kemični strupi so mi pa sumljivi, ni šans, da bom to vdihavala celo noč, kaj šele, da bi dala otrokom. Komarniki so zakon!

 

Komarnike imamo ze najmanj 15 let, verjetno se dalj, najprej tiste ‘samolepilne’, zdaj pa ze par let narejene po meri.

Neprecenljiva stvar!

Okno odpres na stezaj, nic ne uletava, ne komarji, ne muhe, ne srseni, nic!

Lufta se pa cisto enako kot brez komarnikov, sicer jasno, da ce bi natancno meril, je pretok zraka manjsi, ampak ti nisi natancna merilna naprava, da bi to zaznal.

Odgovor na objavo uporabnika
Queen nepr., 23.06.2022 ob 08:52

Odgovor na objavo uporabnika
Nasveti iz prve roke, 23.06.2022 ob 08:14

Kupiš mrežo v Merkurju in jo s selotejpom nalimas na okna. Če imaš pvc okna.

Ja in sonce bo selotejp pojedlo v enem tednu. Sem od začetka improvizirala s komarniki na ježka, pa držijo eno sezono, samo smeti ustvarjaš s tem, da vsako leto nove kupuješ.

Meni so ti na jezka zdrzali po 3 leta, okna so vsa na soncno stran. Mreze sem se celo prala in nalimala nazaj. Kupljene v Hoferju/Lidlu in DM.

Jaz sem imela sicer res ene iz kmetijske zadruge za 2.99eur 🙂 Tako da me ne čudi, da so bili za preč v enem letu.

nova
Uredništvo priporoča

Absolutno komarniki. Mi jih imamo povsod in brez problema luftamo, okna so na stežaj odprta, nič ne prileti noter, samo svež zrak.

Ni šans da voham tisto strupeno kemijo v zaprti sobi.

    čez loparček ga ni

New Report

Close