Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se bo z nami zgodilo po smrti – strah me je?

Kaj se bo z nami zgodilo po smrti – strah me je?

Vse kar se zdaj dogaja v svetu, me spominja na znanstveno fantastiko.

Nikoli, ampak res nikoli si nisem mislila – da je kaj takega mogoče.

Prestrašena sem.

Začelo me je resno skrbeti, kaj se z našo “dušo/ energijo” zgodi po smrti.

Kaj, če po smrti NE gremo na bolje in NE počivamo v miru?

Kaj, če gremo v “predelovalni obrat”, kjer nas reciklirajo in nas zopet, na novo pošljejo kot ‘baterije’ služit na Zemljo.

Teorije zarot padajo, ZF ne obstaja – očitno je vse res!

Kaj pravite, je to možno?

Prosim, kaj mi napišite!

 

Tudi ekscentriki očitno morate obstajati.

Odgovor na objavo uporabnika
energija310, 23.10.2021 ob 07:04

Vse kar se zdaj dogaja v svetu, me spominja na znanstveno fantastiko.

Nikoli, ampak res nikoli si nisem mislila – da je kaj takega mogoče.

Prestrašena sem.

Začelo me je resno skrbeti, kaj se z našo “dušo/ energijo” zgodi po smrti.

Kaj, če po smrti NE gremo na bolje in NE počivamo v miru?

Kaj, če gremo v “predelovalni obrat”, kjer nas reciklirajo in nas zopet, na novo pošljejo kot ‘baterije’ služit na Zemljo.

Teorije zarot padajo, ZF ne obstaja – očitno je vse res!

Kaj pravite, je to možno?

Prosim, kaj mi napišite!

 

Pa tud, če se na glavo mečeš dvomim, da imaš kaj vpliva na to kr ns čaka, ko 1x gremo.. se splača če-jat?🤔

Se ena nora baba, ki ni za ta planet.     Res hudo, zdaj se vidi koliko norcev hodi prosto naokoli.   Kaj pocnejo psihiatri ?!

Odgovor na objavo uporabnika
Hiha, 23.10.2021 ob 07:16

Se ena nora baba, ki ni za ta planet.     Res hudo, zdaj se vidi koliko norcev hodi prosto naokoli.   Kaj pocnejo psihiatri ?!

Se strinjam, samo niso pa le ženske takšne, da se to sprašujejo, moj bivši je bil enak, zato pa je bivši, sama vprašanja in skrbi, grozno.

Tudi za Ickea so govorili, da je nor in so se mu smejali. Včasih. Zdaj se mu večina  ne smeji več! Sam tok, da veste – da ne bo kdo rekel, da mu tega nismo povedali …

Mislim da je mozno. Tudi mene vcasih obšine tak obcutek. Srhljivo je.     Zakaj se vse trudimo in nekaj cakamo ko pa morda se vse razblini v nic? To se jaz vprasam, potem pa uzivam v vsakem dnevu in se manj sekiram. Ali pa se nasa dusa transformira v nekaj drugega? Tudi reinkarnacija se meni zdi mozna.

Natančno nič se ne bo zgodilo, samo ne bo te več, kot te tudi tisočletje prej ni bilo.

Ah, umiri se. Spoznala si pač, da nismo samo telo, samo materialno ampak energija.

In ta energija gre nazaj v neskončno ustvarjalno energijo ko zapusti tuzemsko telo. Kaj in kako bo se potem prizemljila ali ne je odvisno od tega življenja kaj si in kaj nisi počela, naredila……. če si bila poštena potem ni razloga za preplah.

Jaz zase mislim, glede na to, da sem preveč brihtna, intuitivna, da zaznam energije drugih, da takoj skužim ali imam pred sabo poštenega ali lažnivega človeka itd.. in da mi določena stvar, ki sem jo že izpustila od sebe enostavno ni namenjena… da sem s tem lajfom končala zemeljsko popotovanje in da potem odhajam v angelske sfere. 😊

 

Zdaj pa pusti ZF naj deluje naprej. 😉

Življenje se nadaljuje, v drugi dimenziji. Tole življenje je le priprava na naslednjo. Še največ o njem te uči Sveto Pismo.

 

Večni led in odsotnost vsake ljubezni, osamljenost pa čaka tiste, ki si sodijo sami, saj so s tem zapravili možnost odločitve med dobrim in zlim.

Tako bo kot ko spis al pa pades v nezavest.

Poglej naravo.roze drevesa.

Roza odcveti ostane seme. Roze pa ni vec.

Drevo zivi, in nnekega dne neha zivet okoli sebe pa ima mlada drevescka.

Zaspis in te ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.10.2021 ob 08:44

Ah, umiri se. Spoznala si pač, da nismo samo telo, samo materialno ampak energija.

In ta energija gre nazaj v neskončno ustvarjalno energijo ko zapusti tuzemsko telo. Kaj in kako bo se potem prizemljila ali ne je odvisno od tega življenja kaj si in kaj nisi počela, naredila……. če si bila poštena potem ni razloga za preplah.

Jaz zase mislim, glede na to, da sem preveč brihtna, intuitivna, da zaznam energije drugih, da takoj skužim ali imam pred sabo poštenega ali lažnivega človeka itd.. in da mi določena stvar, ki sem jo že izpustila od sebe enostavno ni namenjena… da sem s tem lajfom končala zemeljsko popotovanje in da potem odhajam v angelske sfere. 😊

 

Zdaj pa pusti ZF naj deluje naprej. 😉

Blesava baba polna sebe. Sama popolnost te je, če verjameš. Psica neprebavljiva. V vsaki temi ekstra pokončna drža, nezmotljiva. :)))))  Nič več nisi vredna kot drugi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne maram, 23.10.2021 ob 09:03

Blesava baba polna sebe. Sama popolnost te je, če verjameš. Psica neprebavljiva. V vsaki temi ekstra pokončna drža, nezmotljiva. :)))))  Nič več nisi vredna kot drugi.

OPA, tole pa je izbruh! tebe pa še čaka v naslednjih lajfih lekcija hahahaha…

O svašta reesssss…

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.10.2021 ob 09:06

OPA, tole pa je izbruh! tebe pa še čaka v naslednjih lajfih lekcija hahahaha…

O svašta reesssss…

Povem, kaj si mislim. Te velikokrat zapazim. Lahko sprejmeš to kot produktivno kritiko, ampak temu nisi dorasla. Sem opazil, da ne znaš sprejeti kritike. Drugega nisem pričakoval.

še en Darwinov izpad.

Eh… kako bo…živi bili pa videli.

Obstajata samo dve možnosti. Da ni nič… ali pa je tako super, ker še nihče ni prišel nazaj jamrat. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Ne maram, 23.10.2021 ob 09:09

Povem, kaj si mislim. Te velikokrat zapazim. Lahko sprejmeš to kot produktivno kritiko, ampak temu nisi dorasla. Sem opazil, da ne znaš sprejeti kritike. Drugega nisem pričakoval.

Misliti ni enako vedeti. In glede na to, da me narobe prebereš se to potrdi.

produktivne kritike raje vase usmeri pa pobrskaj zakaj lažeš, manipuliraš in zavajaš. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 23.10.2021 ob 09:10

Eh… kako bo…živi bili pa videli.

Obstajata samo dve možnosti. Da ni nič… ali pa je tako super, ker še nihče ni prišel nazaj jamrat. 🤣

Dobra:-D

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.10.2021 ob 09:14

Misliti ni enako vedeti. In glede na to, da me narobe prebereš se to potrdi.

produktivne kritike raje vase usmeri pa pobrskaj zakaj lažeš, manipuliraš in zavajaš. 😉

:))) S tabo se ne splača pogovarjati. Bodi v svojem jaz jaz jaz balonu. jaz te imam za danes, jutri in celi mesec dovolj.

Tvoje stanje v trenutku smrti določi  kam greš. Duša (ti) je neuničljiva. Zato je pomembno tudi kako živiš. Če si v trenutku smrti mirna, z mislimi na božansko, ali Boga, greš tja. Če si poln negative, te lastna negativa odvede v tako stanje tudi po smrti. Ljubezen je močnejša od strahu. Premagaj strah, poveži se s svojo notranjostjo. Si popolno bitje. Problem je, ker zahodna civilizacije tega ni uvrstila v izobraževlani program.  Mi smo duhovna bitja v materialnih telesih. Le kot človeku ti je dana možnost to spoznati in se osvoboditi. To nas bistveno razlikuje od živali. Obstaja morje duhovne literature. Najbolj inteligentno je to opisano v Bhagavad giti. Vsi smo delčki Boga, večni in polni radosti. Če delaš na tem, da to spoznaš, ti ne more nihče škodovati. Dobiš tudi zaščito večne božanskosti, Boga.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne maram, 23.10.2021 ob 09:26

:))) S tabo se ne splača pogovarjati. Bodi v svojem jaz jaz jaz balonu. jaz te imam za danes, jutri in celi mesec dovolj.

Hm, kdo je koga citiral?

To da ti meni nekaj vsiljuješ kar nima veze z mano pa moraš pri sebi zdilat.

Ker jaz nisem tista, ki je iskala stik s tabo.

😉

Odgovor na objavo uporabnika
pederčina, 23.10.2021 ob 09:09

še en Darwinov izpad.

NE sodi, da ti ne bo sojeno!

Kar na slepo, delati zaključke ne gre, kajne?

Zakaj ne zasledim v tvojem postu sodelovanja, ampak zgolj furstracije in žaljivke?

Kaj te muči? Zaupaj  se nam, mogoče ti lahko kako pomagamo.

 

In se spomniš svojih prejšnjih življenj?

Če ne, v čem je problem?

Ja kaj pa naj bi se zgodilo po smrti? Nič.  Tudi preden smo se rodili, se ni zgodilo nič.  Ni te bilo. Zvečer zaspiš in zjutraj se zbudiš, tako pa zaspiš in se več ne zbudiš. In to je to. Vse ostalo je le iskanje tolažbe, ker ne moreš sprejet dejstva, da te ni več.

Nisi pripopal komada?🤔

New Report

Close