Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se dogaja s Špelo Grošelj?

Kaj se dogaja s Špelo Grošelj?

Gledam poroko na drugi pogled. Zakaj Špela čuti potrebo po tem, da nekoga izpostavi oz.spravi v neprijeten položaj? Če govorimo o Mihi recimo. Kup osebnih neprijetnih vprašanj, mar ne ve, da ima doma najstniško hči, ki pa ji je mogoče zaradi ločitve in vsega zraven hudo? Včeraj se je parkrat zadrla naj ji ne skačejo v besedo oz.naj je ne prekinjajo. Kaj se dogaja z ljudmi, so čisto izgubili kompas?

Spela je brihtba punca,  saj je hodila na bežigrajski gimnazijo. Miha se pa sili biti znana osebnost, s Saskino kariero ni nič, in s tem se mora sprijaznit tudi z neprijetnimi vprašanji

jaz ne morem gledat tega sranja več kot 1. min.

Odgovor na objavo uporabnika
Oreo, 29.03.2024 ob 06:45

Spela je brihtba punca,  saj je hodila na bežigrajski gimnazijo. Miha se pa sili biti znana osebnost, s Saskino kariero ni nič, in s tem se mora sprijaznit tudi z neprijetnimi vprašanji

Gimn.Bežigrad pa res ni merilo brihtnosti. Govorimo o osnovni človeški kulturi. Če hodiš na “psihoterapijo” potem se malo več pričakuje od tebe. Oz.zamenjaš terapevta, če ni napredka.

debela zabuhtela sprehaja 2 psa po domzalah… i ona je ljudem  influencer 😀 vecje 2x budale kdo jo spremlja in lajka.

Špela ima krasne trepalnice, kot bi labodi plapolali v zraku. Pa tako popolna je, sploh postavo ima fantastično. Zato je prav, da v svoji popolnosti, pove drugim kar jim gre.

Ne gledam te poroke, ampak če Špela postavlja kup neprijetnih vprašanj, bi jo pa še jaz vprašala katero konfekcijsko številko nosi?

Odgovor na objavo uporabnika
Špelca Marelca, 29.03.2024 ob 07:43

Ne gledam te poroke, ampak če Špela postavlja kup neprijetnih vprašanj, bi jo pa še jaz vprašala katero konfekcijsko številko nosi?

😃

Resničnostne oddaje kreirajo producenti, scenaristi in vsi ostali, samo javno izpostavljeni v oddaji ne. 90% vsebine je predpisane kaj morajo narediti, povedati, kaj jih mora voditeljica vprašati.

Če tega ne bi bilo, bi bile oddaje dolgočasne in ne bi imele gledanosti. Gledanost = denar.

Vsaka resničnostna oddaja ima za sabo točno napisano kaj in kako mora potekati, igralci to vedo in se tega morajo držati. Skoraj nič ni spontano. Zato so izguba časa za gledanje;)

Odgovor na objavo uporabnika
MOnsteraMO, 29.03.2024 ob 06:35

Gledam poroko na drugi pogled. Zakaj Špela čuti potrebo po tem, da nekoga izpostavi oz.spravi v neprijeten položaj? Če govorimo o Mihi recimo. Kup osebnih neprijetnih vprašanj, mar ne ve, da ima doma najstniško hči, ki pa ji je mogoče zaradi ločitve in vsega zraven hudo? Včeraj se je parkrat zadrla naj ji ne skačejo v besedo oz.naj je ne prekinjajo. Kaj se dogaja z ljudmi, so čisto izgubili kompas?

Kaj se dogaja? Na materinski dan je bila gostja v jutranjem programu. Zelo čustveno je govorila o svoji bolni mami in njunem odnosu. Iskreno jokala (vsaj mislim, da je tako) in moram reči, da sem jo začela gledati z drugimi očmi. Res se je zelo zredila, ampak psihične težave in nezadovoljstvo s samim seboj, se po navadi kompenzira s hrano.

Prišla je do točke, ko ni več mlada in zanimiva za medije. Tudi neke pevske kariere ni imela bohvedi kako uspešne. Pač hojladrija za veselice, ampak prišle so mlajše in atraktivne. Špeli se dogaja to, kar se mnogim “vplivnicam in influencarkam”, ko jim poteče rok trajanja. Verjetno ji v materialnem smislu nič ne manjka, ji pa manjka vse ostalo. Prijateljice in “prijateljice” so se poparčkale, imajo otroke in partnerje (vsaj do razhoda), mama je bolna in ostala sta ji dva kužka (en je mamin, drugi njen). Depra in smiljenje same sebi sta najbolj priročni opciji. Pa tisti cigu-migu šovi, ki so sami sebi namen.

Ni nujno, da imam prav. Je pa to moje mnenje.

Poznajo se ji že leta prekrokanih noči  pa še česa drugega pa naj jo namažejo z čim hočejo . Slučajno sem jo sinoči videl za pol minute  sicer pa tega sranja ne gledamo .

JA to je show, moraš narest dramo, če ne je boring. sicer ne bi o tem, da se ponavljajo skoz eni in isti, kar je za kozlat. Hočem big brotherja pa Osenarco za voditeljco pa Likovičko če je še živa za komentatorko haha. Včer gledal tole s Špelo. Kaj je z osnovno kulturo, da se v oddajah nosi sončne špegle?? A mormo vsako sranje z Amerike sem prinest? Kaj bo naslednje, bomo po bajtah in stanovanjih hodili v čevljih? Bruh! Pa s klobuki pa kapami isto, kaj je to fora?

Odgovor na objavo uporabnika
Opravljivke, 29.03.2024 ob 11:13

Kaj se dogaja? Na materinski dan je bila gostja v jutranjem programu. Zelo čustveno je govorila o svoji bolni mami in njunem odnosu. Iskreno jokala (vsaj mislim, da je tako) in moram reči, da sem jo začela gledati z drugimi očmi. Res se je zelo zredila, ampak psihične težave in nezadovoljstvo s samim seboj, se po navadi kompenzira s hrano.

Prišla je do točke, ko ni več mlada in zanimiva za medije. Tudi neke pevske kariere ni imela bohvedi kako uspešne. Pač hojladrija za veselice, ampak prišle so mlajše in atraktivne. Špeli se dogaja to, kar se mnogim “vplivnicam in influencarkam”, ko jim poteče rok trajanja. Verjetno ji v materialnem smislu nič ne manjka, ji pa manjka vse ostalo. Prijateljice in “prijateljice” so se poparčkale, imajo otroke in partnerje (vsaj do razhoda), mama je bolna in ostala sta ji dva kužka (en je mamin, drugi njen). Depra in smiljenje same sebi sta najbolj priročni opciji. Pa tisti cigu-migu šovi, ki so sami sebi namen.

Ni nujno, da imam prav. Je pa to moje mnenje.

Se kar strinjam.

Saj je sama rekla da ima te probleme.. Se redi, ne more spat, živčna itd..

Jaz sem pa skor popizdila, ko sem vidla, da imajo v četrtek to oddajo namesto Poroke na prvi pogled. Ne rabim komentiranja tega šova, v katerem se že tko nič ne dogaja. Jaz hočem gledat to oddajo od pondelka do petka.

Pa še zanima me, kdaj je bla oddaja Ljubezen po domače na tv, ker je nisem zasledila, ker ne gledam tv!!! A moram voyo kupit???

Kdaj boste dojeli, da je TV show biznis? Da je treba drame, izpostavljenosti..? Fak no.

Da je vse grsa z leti ne vem. Bajsa pa od nekdaj. Zalostno kako so ene grde po naravi

Odgovor na objavo uporabnika
Razen, 29.03.2024 ob 19:30

Da je vse grsa z leti ne vem. Bajsa pa od nekdaj. Zalostno kako so ene grde po naravi

Špela ni bajsa od nekdaj.Šele od takrat, ko je šla na povečanje prsi.Škoda.Prej je bila silno lepa punca in v Atomic Harmonik sta bili s Špelco od hudiča dobro oblečeni in luštni.Od povečanja prsi naprej se je Špela začela rediti.Res ne razumem teh punc, da lutajo naokoli z enim moškim ,, pa z drugim in si ne ustvarijo družine.Mama bo počasi njena preteklost, kje pa ima prihodnost? Družino in otroke? Stara je bila 39 let! Starost vedno vpraša: Kje ti je bila mladost? In kaj bo takrat? Sama in s kužki?

Odgovor na objavo uporabnika
Ima predmenopavzo, 29.03.2024 ob 18:10

Saj je sama rekla da ima te probleme.. Se redi, ne more spat, živčna itd..

Pri 38 letih predmenopavza? Sem 10 let starejša pa nimam  nobenih težav, kje bo šele imela tako mlada punca.

Špela Grošelj ima lepo postavo, je okrogla, pa kaj, bolje kot kaka izpita suha ženska. Ženske morajo imeti obline na pravih mestih. Tudi če nosi konfekcijsko številko medium/large je kul, ker njej paše.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1109, 29.03.2024 ob 21:55

Špela Grošelj ima lepo postavo, je okrogla, pa kaj, bolje kot kaka izpita suha ženska. Ženske morajo imeti obline na pravih mestih. Tudi če nosi konfekcijsko številko medium/large je kul, ker njej paše.

So joske in rit ne debele noge rit hrbet

Ni debela ampak je pujs.

Debela je kim kardashian ,groselj je pujs

Jaz sem za suhe zenske male ne posusene prekle 170 in tudi bajse ne

Meni so ženske pod 168cm grde, ker so premajhne. 168-173 cm je ravno prav.

Sploh ne gledam, vendar spredvidite že enkrat, da “resničnostni” šovi potekajo po scenariju. V njih je bolj malo “resnice”. Udeleženci niso nič drugega kot plačani igralci. Taki šovi za gledanost potrebujejo dramo, kontroverzije, grozno obnašanje.. če bi se vsi zgledno vedli, jih ne bi nihče gledal.

Itak, da je vse šov. Vsem vam je treba še posebej povedat, da je vsa POLITIKA in NOVICE sam biznis in šov.

Jaz pa hočem gledat sam to oddajo brez komentarjev o njej.

Spela je ena redkih oseb na komercialnih televizijah, da uporablja pravilno slovenscino. To mi pomeni vec kot neprijetna vprasanja. In ima prav, da ne dovoli, da se ji skace v besedo.

Je pevka in voditeljica, nekaj je naredila v svojem zivljenju, da je lahko tudi “vplivnica”.

Raje se vprasajmo o drugih “plus-size” vplivnicah in o njihovem doprinosu.

New Report

Close