Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se dogaja v moji postelji, ko me ni doma?

Kaj se dogaja v moji postelji, ko me ni doma?

Skrbi me, da sin v najino zakonsko posteljo vozi svojo »prijateljico«. Star je 19 let, hormoni cvrčijo, s prijateljico sta zelo pogosto skupaj. Nočeta se opredeljevati za kakšno relacijo gre med njima, a mislim da se jima dogaja na polno.

Sin ima majhno sobico v katero ne gre večja postelja, zato ga imam na sumu, da svojo prijateljico vodi v najino zakonsko posteljo. Z možem sva večino vikendov odsotna in nekajkrat sem dobila najino posteljo postlano popolnoma drugače kot sem jo pustila, ko sva odšla od doma.

Priznati noče, da prijateljica prespi pri njem. Zanima me, če bi vi tolerirali, da fant ali punca vašega mladostnika spi v vaši postelji oziroma kako bi to tolerirali  oziroma kako imete doma urejene te zadeve? Predvidevam, da ne živite vsi v graščinah, kjer imajo otroci v svojih sobah vsi velike postelje. Meni ni všeč, da se po moji postelji, po moji posteljnini valja kdo drug kot midva z možem. Ne vem, sem čudna?

 

 

tudi pušča spermno po tvoji posteljnini, ki jo potem snifaš ko prideš nazaj domov

Ne, sekirajte se, saj vse ostane v žlahti.

Odgovor na objavo uporabnika
Sem čudna, 21.06.2022 ob 19:50

Skrbi me, da sin v najino zakonsko posteljo vozi svojo »prijateljico«. Star je 19 let, hormoni cvrčijo, s prijateljico sta zelo pogosto skupaj. Nočeta se opredeljevati za kakšno relacijo gre med njima, a mislim da se jima dogaja na polno.

Sin ima majhno sobico v katero ne gre večja postelja, zato ga imam na sumu, da svojo prijateljico vodi v najino zakonsko posteljo. Z možem sva večino vikendov odsotna in nekajkrat sem dobila najino posteljo postlano popolnoma drugače kot sem jo pustila, ko sva odšla od doma.

Priznati noče, da prijateljica prespi pri njem. Zanima me, če bi vi tolerirali, da fant ali punca vašega mladostnika spi v vaši postelji oziroma kako bi to tolerirali  oziroma kako imete doma urejene te zadeve? Predvidevam, da ne živite vsi v graščinah, kjer imajo otroci v svojih sobah vsi velike postelje. Meni ni všeč, da se po moji postelji, po moji posteljnini valja kdo drug kot midva z možem. Ne vem, sem čudna?

 

 

Ja, katastrofa. Moj sin je pripeljal punco že pred 18. letom in je prespala pri njemu v njegovi sobi. Oziroma sem ju še jaz vozil, ker se ni imel izpita. Pa ni bila ena, ker se te ljubezni v teh letih hitro menjajo.

Ti si bila v kloštru do štiridesetih?

pač zakleni spalnico.

Kupi sinu večjo posteljo ali se z njim zmeni, da po uporabi zamenja posteljnino in bo mir v hiši… Sicer pa večini v njihovih letih postelja niti ni potrebna ali nujna 🙂.

Lahko ti pa povem, da je pri teh letih za dva mlada zakonska postelja dvakrat preširoka.☝️🤣 Enako mama od punce ni imela nič proti in je sin tudi tam bil včasih kar po cel vikend. No, saj jaz bi pa mamo ponucal, samo ni bila moj tip.☝️🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 21.06.2022 ob 19:57

Ja, katastrofa. Moj sin je pripeljal punco že pred 18. letom in je prespala pri njemu v njegovi sobi. Oziroma sem ju še jaz vozil, ker se ni imel izpita. Pa ni bila ena, ker se te ljubezni v teh letih hitro menjajo.

Ti si bila v kloštru do štiridesetih?

Mislim, da nisi razumel bistva. Ne gre za punco, pač pa za to, da jih vozi v zakonsko posteljo svojih staršev. No, vsaj jaz tako razumem zadevo.

Odgovor na objavo uporabnika
Šime, 21.06.2022 ob 20:05

Mislim, da nisi razumel bistva. Ne gre za punco, pač pa za to, da jih vozi v zakonsko posteljo svojih staršev. No, vsaj jaz tako razumem zadevo.

Kaj bo pa delal v zakonski postelji? Pa tudi če bi. Se niste nikol fukale po študentih, pa pri fantih doma? Ste imele zakonske postelje? Na monu res izgleda, da ste same stare device, skupaj z avtorico, ki si je izmislila temo.

Res bi lh zaklepala spalnco in konc sekerancije. Jima zna bit jedilna miza pol bl pr roki😝

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 21.06.2022 ob 20:09

Res bi lh zaklepala spalnco in konc sekerancije. Jima zna bit jedilna miza pol bl pr roki😝

Kuhinjska miza bo verjetno čisto ok., če ni prezanič, pol bosta pa  tud kuhinjski pult znala ponucat, morda prideta celo do pralnega stroja in ko malo upočasnita, do  fotelja.☝️🤣

Pol naj se avtorica pripravi, da bo vse elemente v bajti zamenjala ☺

Spet je nov dan, spet nova MON zgodbica. Zeeeeh. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 21.06.2022 ob 20:09

Kaj bo pa delal v zakonski postelji? Pa tudi če bi. Se niste nikol fukale po študentih, pa pri fantih doma? Ste imele zakonske postelje? Na monu res izgleda, da ste same stare device, skupaj z avtorico, ki si je izmislila temo.

v postelji njegovih ta starih pa res nisem. Pri nobenmu.

Ti si? Kadarkoli?

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 21.06.2022 ob 20:20

Spet je nov dan, spet nova MON zgodbica. Zeeeeh. 😉

Ta je vsaj hecna. Vsaj meni. Ko malo obudim spomine, kaj so vse te ozke postelje doživele, sploh tiste po študentskih domovih, pa pri punci doma in pri meni doma in še kje. En tak večer mi je posebej ostal v spominu (na obisku sem bil tako po nekaj dni vsak teden v študentu na Kardeljevi ploščadi) Vriska ena zunaj ko zver, grem gledat na okno, ni zdržala do sobe, sta poniknila v grmicevje pred domom.😂 Pa še tebe spet prime, čeprav sem ravno nehal. Najbolj ubogi je bil en šentjernejcan nasprot preko hodnika, ki mu je bilo dolgcajt in bi rad klepetal, pa je vedno ob narobe cajtu prišel.😁

Če mu daš vedeti, da veš, ga bo gotovo sram in bo mogoče nehal. Samo reci mu, da če za vikend že uporablja vajino posteljo, da naj vsaj zamenja posteljnino. Če lahko, zakleni spalnico, tudi tako mu boš dala vedeti, da veš. Pa večjo posteljo mu zrihtajte revežu ali pa vsaj dovolj velik kavč. Naj jo ima vsaj možnost dostojno nategnit v neki postelji, ne pa na javnem sekretu.

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 21.06.2022 ob 20:33

v postelji njegovih ta starih pa res nisem. Pri nobenmu.

Ti si? Kadarkoli?

Nisem. Je pa punca imela posteljo ob steni spalnice tastarih in sem prepričan, da je vsak dan tašča še posebej poslušala.😁

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 21.06.2022 ob 20:35

Ta je vsaj hecna. Vsaj meni. Ko malo obudim spomine, kaj so vse te ozke postelje doživele, sploh tiste po študentskih domovih, pa pri punci doma in pri meni doma in še kje. En tak večer mi je posebej ostal v spominu (na obisku sem bil tako po nekaj dni vsak teden v študentu na Kardeljevi ploščadi) Vriska ena zunaj ko zver, grem gledat na okno, ni zdržala do sobe, sta poniknila v grmicevje pred domom.😂 Pa še tebe spet prime, čeprav sem ravno nehal. Najbolj ubogi je bil en šentjernejcan nasprot preko hodnika, ki mu je bilo dolgcajt in bi rad klepetal, pa je vedno ob narobe cajtu prišel.😁

Daj ti tumpe od Modrega vraga nam razloži kaj bi se moralo človeku zgoditi, da bi se tebi zdelo vprašanje ali problem tak, da ne bi dvomil o verodostojnosti le te.

Sinu povej kaj vidva delata v tej pojstli in ko si naslednjič drzne it ke s svojo pucno naj o tem razmisli. Meni je to fuj, da bi delal to v isti pojstli, kjer to delajo tvoji starši.

zamenjaj rjuhe ko prideš domov in se nehaj vtikovat v sinovo seksualno življenje, glede na to, da je polnoleten

Nikakor v naši postelji, ste starši že popolnoma abnormalni.

ima svoje nadstropje…Bodi srečna, da sploh kaj fuka…današnja mladina hmmm jih je še veliko, ki pri 19 niso še nič…

Zakleneš spalnico in ključ vzameš s sabo.

Pa kaj ne delamo to vsi? Oz.smo vsi delali😃😃😃😃

V posteljo daj pod odejo lonček, najboljš na vsako stran enega.

Ti si pa ziher zelo nadarjena oseba…

New Report

Close