Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se dogaja? Zakaj Nemčija opozarja, naj si državljani pripravijo zalogo hrane?

Kaj se dogaja? Zakaj Nemčija opozarja, naj si državljani pripravijo zalogo hrane?

Ker nas je tako peljala, v same lepote v njenih letih. Zato zaključek, ki ne bo prinesel dobrega. V nadaljevanju. Zato je skrajni čas, da se spelje. Ostalo je pa že potegnjeno, je vprašanje, kako je daleč že vse, da samo še pride. Za svoje riti so itak vsi poskrbeli. Zato pač živite, kar vam je dano, predno vas nek strah premaga.

A zdaj so pa Nemci odkrili toplo vodo? Saj to je Yugoslavija že imela. Še v 80. nisi mogel bajte zidat, če nisi imel v načrtu vrisano tudi zaklonišče. Tito je to že vse vnaprej vedel in zdaj ej pa Merkelca pametna?


Blagor nevednim..oni se smejijo najdlje[/quote]
Jaz za Nemčijo ne vem, sem pa brala en zbornik o Ljubljani in tam je bilo govora o vkopavanju železniške postaje v Ljubljani in kako bi bilo to bolj varno v primeru vojne. Ko sem to brala, se mi je zdelo to šibko utemeljevanje, a sem potem preverila, kdaj je bila knjiga napisana in je bila ravno iz leta 1940. Torej so kar slutili, kaj jih čaka…[/quote]

V Nemčiji je bila še pred Hitlerjem huda gospodarska kriza, po njegovem prihodu so pa tudi Nemci dobesedno stradali. Tako da se ravno prepogibali od smeha niso. Pač pa so se malček norca delali, in to kar nekaj let, zavezniki …

En dober prispevek, ki razkriva ozadje…

Bistvo takih sporočil je, da se sproži panika pri ljudeh. Zaradi strahu bodo ljudje hoteli večjo zaščito, s čimer bo država več kot rada postregla, ker ravno to hoče … preberite si članek.

Moj predlog – imejte nekaj zaloge hrane, samo ne se prepustiti paniki, strahu, da vas čisto prevzame.

http://www.globalresearch.ca/brewing-collapse-of-the-western-monetary-system-german-government-warns-of-an-upcoming-catastrophe-tags-russia-as-an-enemy-nation/5542181

New Report

Close