Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se je zgodilo s Petro Kerčmar

Kaj se je zgodilo s Petro Kerčmar

Petra mi.ni vsec, ampak kaj se koga tiče, ali se je poredila ali ne. Sploh da na Novi dajo to na prvo stran, jaz bi jih tožila. Ženska je toliko stara, da je v meni, lahko je kaksna zdravila in se od tega redi, kaksna scitnica itd..zagotovo se ne bi kar tako zredila, sploh glede na to, da je na oceh javnosti ker dela na tv.

kot je nekdo zapisal: Petra ima težave povsod drugod kot tukaj kar vi pišete. V prvi vrsti z alkoholom in drogami. To se vidi na televiziji.

a res?? in pol še pričakuje???

a naraščaj.

Kakšen naraščaj neki ! Stara je precej čez 40, zredila se je, pred par leti si je malo popravljala obraz. Meni se zdi čisto povprečna.

Kakšen naraščaj neki ! Stara je precej čez 40, zredila se je, pred par leti si je malo popravljala obraz. Meni se zdi čisto povprečna.
[/quote]
Stara koka dobra župa!

Pred 15 min je bila na 24ur. Ustnice ima zelo čudne, sicer ima nekaj kg viška. Na splošno pa izgleda čisto o.k.

iz Mengša. Kot vem je res noseča, z 12 let mlajšim partnerjem. Je pa to velika ženska 180cm, in težoo če ima 64kg. Joške pa ima napunpane.

Potem pa super za njo, če ima mlajšega in bo še en otroček.


Čisto njena stvar je, če se je odločila imeti pri 44-45 še enega otroka.
Menda enega že ima s Slakom. Fant je najbrž že najstnik.

..meni je lepa in zelo inteligentna, poleg tega je izredno dobra voditeljica!
TOP je!
Poseg, ki ga je imela je minimalen, komaj opazen..izgleda naravno, kar je najbolj bistveno!

Lp

petra je čisto OK proti tejle vesoljki.
[/quote]

Malo je podobna Slaku- skače v besedo. No, ne toliko kot Slak. Njega se ne da gledat. Kar se popravka tiče, škoda, se kar fajn pozna. Veliko lepša bi bila brez tega. No, če je njej lepo, nimamo mi nobene pravice sodit, bit pametni;).

Ste pa res prave strokovnjakinje za lepotno kirurgijo. Vsaka zrela ženska je že spaka, svojega spakedranega obsojanja pa ne vidite. Pa kaj? Botoks bo popustil, ve boste pa spake ostale. Spake na duši.

[img]https://skandal24.si/wp-content/uploads/2017/10/IMG_3225-copy-413×550.png[/img]

Marsovci so na Zemlji pristali. Nič novega notranja neuravnovešenost žensk se prej ali slej začne kazati tudi navzven. hahahaha

???

New Report

Close