Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se zgodi, ko moža presenetiš z ljubezensko izjavo?

Kaj se zgodi, ko moža presenetiš z ljubezensko izjavo?

Smo s sodelavkami delale eksperiment. Vse poročene že več kot 10 let. Torej vse že z ustaljenim zakonskim staležom. Nekatere tudi že precej zaciklane, brez pravega žara v zakonu. Svojim možem smo med službenim časom napisale sporočilo s kratko in jedrnato vsebino. Ljubim te! 
In potem smo čakale!
Prvi mož kliče in ga zanima katero obletnico je spet pozabil.
Drugi mož napiše enako in dopiše, da še ni plačni dan.
Tretji mož, ki je malo bolj za hece, želi vedeti katere smrekice vohamo v službi.
Četrtega je izjava očitno tako razvnela, da želi, da se čimprej dobita doma.
Peti mož nas je kar malo razočaral. Zdelo se mu je, da imamo v službi malo preveč časa, da se s takimi neumnostmi ukvarjamo. Je rekel, da če si mi to lahko privoščimo je treba vzeti v zakup, da ima on resno službo. Oh, ubogi resni sodnik!
Šestega in tudi zadnjega moža je zanimalo kako hudo je tokrat poškodovala avto. Sodelavki je bilo zaradi moževega odziva kar malo nerodno in hudo. Očitno ji je naš eksperiment odprl oči, ker je že nekaj časa srečno ločena.
Kaj mislite žene, kako bi se na izliv ljubezni med službenim časom odzval vaš mož ali partner? Možje, kaj bi si vi mislili, ko bi dobili ženino sporočilo, da vas ljubi. Pa dajmo predpostavko, da sta skupaj žže leta in vam ljubezni z izjavami ne izliva prav pogosto. Bi pomislili, da se je morda zmotila, da se heca, da celo kaj konkretnega želi od vas. Kako bi ji odgovorili?

 

 

 

Takoj jutri s sodelavkami preverimo, pa javim kako so se odrezali naši moški. Upam, da ne pride do kakšne ločitve. 😉

Babe brezdelne. Me prav zanima v kakšni službi ste. Verjetno javna uprava. Bi vam jaz že pokazal hudiča, če bi bil vaš šef. Blamirate moške v službah, ki itak nosijo domov več denarja kot vi.

Jaz bi jih moji kar fino napel, že v sporočilu, doma pa bi se resno pomenila o taki provokaciji.

nova
Uredništvo priporoča

Marjan, ti si en navaden šovinist. Uboga tvoja žena. Kako zelo zadrgnjen moraš biti, da ne bi sprejel ene preproste Ljubim te izjave. Žena naj čim prej spoka svoje kufre.

Dobra ideja. Sicer pa, a si tako redko izpovedujete ljubezen, da so vaši možje presenečeni, ko mu to poveste?

Sicer sem samska, ampak se spomnim bivšega še v dobrih časih, ko mi je na takšna sporocila odgovoril nazaj, mucek, jaz pa tebe.

O kako domiselno in simpatično. Z možem sva skupaj 22 let in je trenutno na službeni poti. Definitivno si premalokrat poveva, da se ljubiva. Da se imava rada, gre obema lažje z jezika. Pa sem mu kar napisala sporočilo, da vidim kaj mi bo odgovoril.
Tudi on me ljubi zelo! Napisal, da si je to že dolgo želel slišati. Oba komaj čakava, da pride domov.

Anketarka, hvala za idejo. Mogoče zaradi tebe najdeva spet tisto pravo strast.

poslal bi mi vrtnico, srček in smeškota s srčkom. Si večkrat napiševa lepe stvari, poročena sva 15 let.

A lahko poleg možu pošljem to še ljubimcu?

Me prav zanima kakšen bo odziv enega in kakšen drugega 🙂

Ja, res je. Tudi to so čarobne besede: Ljubim te … Še srček zraven paše…💖

Praviloma je moški tisti, ki prvi izreče te magične besede ženski. Ženska dobi s tema dvema besedama težko miselno nalogo.

Avtorica, tole ni zraslo na vašem zelniku, že večkrat je zaokrožilo, tako da zeh…..

Moj mi je ravno zadnjič napisal: RAD TE IMAM…Jaz pa nazaj: Tudi jaz tebe!♥️♥️

Odgovor na objavo uporabnika
Moja misel, 21.05.2021 ob 00:21

A lahko poleg možu pošljem to še ljubimcu?

Me prav zanima kakšen bo odziv enega in kakšen drugega 🙂

Nimam ne eno ne drugo.. imam pa idejo, bom poslala sebi 😁❤😘

Moški rabijo spoštovanje bolj kot ljubezen. Poskusite zaigrati na to noto čez čas. Bo sigurno veliko boljši odziv.

Sva nekaj let več skupaj. Se približujeva 50. Po nekaj težjih preizkušnjah, vzponih in padcih (bolezen, smrt v ožji družini, izguba službe…) si v zadnjih letih vsakodnevno izrekava ljubim te, poljub preden gre kateri kam in ko se vrne. Ko si blizu tega, da bi nekoga, ki ga ljubiš izgubil, ceniš vsako minuto, ker se zavedam, da je vsak najin poljub, zapis ljubim te, lahko najino zadnje sporočilo drug drugemu.

Pa so spet moje oči polne solz.

Radi se imejte in si to tudi povejte, ker ne veste, če boste še imeli kdaj to priložnost.

Ni čudno, da je slovensko gospodarstvo nekonkurenčno, da nas Romunija prehiteva po levi in desni, če v službi na neumnosti mislite, namesto da bi kaj koristnega delali. A res ne boste nikoli ven iz pubertete?

odvisno kakšne volje je. včasih mi napiše nazaj jaz pa tebe, drugič pa to se ti samo zdi.

mi pa večkrat on to napiše, kot pa jaz njemu, če smo čisto odkriti. ampak RTM. in pol dobi nazaj JTT

 

drugače pa se mi zdi, da je uvodni post poskus humorja in od nekod prepisan….

In čisto vsi dedci so odgovorili na SMS in to še v nekem humornem tonu? Ja seveda

Odgovor na objavo uporabnika
Anketarka, 20.05.2021 ob 23:06

Smo s sodelavkami delale eksperiment. Vse poročene že več kot 10 let. Torej vse že z ustaljenim zakonskim staležom. Nekatere tudi že precej zaciklane, brez pravega žara v zakonu. Svojim možem smo med službenim časom napisale sporočilo s kratko in jedrnato vsebino. Ljubim te! 
In potem smo čakale!
Prvi mož kliče in ga zanima katero obletnico je spet pozabil.
Drugi mož napiše enako in dopiše, da še ni plačni dan.
Tretji mož, ki je malo bolj za hece, želi vedeti katere smrekice vohamo v službi.
Četrtega je izjava očitno tako razvnela, da želi, da se čimprej dobita doma.
Peti mož nas je kar malo razočaral. Zdelo se mu je, da imamo v službi malo preveč časa, da se s takimi neumnostmi ukvarjamo. Je rekel, da če si mi to lahko privoščimo je treba vzeti v zakup, da ima on resno službo. Oh, ubogi resni sodnik!
Šestega in tudi zadnjega moža je zanimalo kako hudo je tokrat poškodovala avto. Sodelavki je bilo zaradi moževega odziva kar malo nerodno in hudo. Očitno ji je naš eksperiment odprl oči, ker je že nekaj časa srečno ločena.
Kaj mislite žene, kako bi se na izliv ljubezni med službenim časom odzval vaš mož ali partner? Možje, kaj bi si vi mislili, ko bi dobili ženino sporočilo, da vas ljubi. Pa dajmo predpostavko, da sta skupaj žže leta in vam ljubezni z izjavami ne izliva prav pogosto. Bi pomislili, da se je morda zmotila, da se heca, da celo kaj konkretnega želi od vas. Kako bi ji odgovorili?

 

 

 

Zakaj zraven ne napišeš, da si pobrala s spleta?…In niso smrekice ampak gobice.

Zmotilo me je samo to. Kakšne mate to službe? Jaz med svojo službo včasih cel dan nimam časa niti pogledati na telefon kaj šele pošiljati take ekesperimente. Ja zato pa smo kjer smo. Javna uprava verjetno. V gospodarstvu ni pogojev, da maš čas za take igrice.

Drugače pa zabavno in zanimivo. Jaz sem s svojim partnerjem skupaj približno dve leti tako, da ni fore, ker bo itak nazaj napisal, da tudi on mene. Bom probala čez kakšnih 20let. ha ha

Za nekaj let ne seksa bi ji rekel ti nisi resna, kakšna ljubezen sva pač prijatelja ,ki si vse zaupava in si  medsebojno pomagava.

Skupaj sva 22 let. Mož ima v službi strašno guzvo, pa mi je na sporočilo vseeno odgovoril: jaz tut tebe ❤️

Spoštovane dame.

Več kot očitno je, da imate veliko, veliko preveč časa, da se med delovnim časom tako zelo zabavate, potem pa še na odzive čakate. Vaše službe morajo biti silno nezahtevne, če pa to niso, jih pa ne opravljate dovolj resno.

Mimogrede ste tudi zelo naivne. Vsi ti odzivi o vaših možeh ne povedo NIČ, saj so zgolj odziv trenutka.

 

Zgodbo poznam. Moj bi po 30 letih verjetno odpisal: a je kej narobe?

Mnenje, da je treba v službi delat kot zamorc in da bi bilo še najbolje scat v flašo ali imet plenice, da ja ne bi delovna storilnost za hip padla in bi delavec vsaj za nekaj minut svobodne je zadihal, je kontra produktivna. Marsikje se gara, a je delo samo sebi namen, učinki pa slabi. Pomembna je dobra organizacija, napredne tehnologije, ki so v prid delavcem, sproščeni odnosi, ki omogočajo, da se delavec dobro počuti, je lojalen do podjetja in s tem tudi produktiven.

Sem delala v podjetju, kjer smo se veliko smejali, tudi kakšno ušpičil, a stopili skupaj, ko je bilo treba. Nihče ni gledal na uro, ko so se zaključevali projekti in samoiniciativno je vsaj poprijel za deli, ki ni bilo njegovo. Podjetje je bilo eno najuspešnejših v Jugi, priznano tudi v tujini. Izvažali smo znanje. Tako da garanje in priganjanje delavcev do izgorelosti nikakor ni formula za uspeh.

 

Zgodbica je sicer stara zgodba, sneta z neta – a recimo da je poanta OK; In čisto nič nenavadnega ni pri nas doma kakšen tak sms iz katerekoli smeri – pa tudi odgovori so ponavadi humoristično ljubeči.
Kakšen sms “Cmmmoook!” nikoli ne škodi – niti po vseh teh letih.

Marjan,ti si bumbar!

New Report

Close