Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj si dovolijo nekateri učitelji

Kaj si dovolijo nekateri učitelji

Res je xrobe, včasih so bile učiteljice zelo, zelo zrihtane.

Odgovor na objavo uporabnika
magdalenab, 25.01.2022 ob 14:12

Res je xrobe, včasih so bile učiteljice zelo, zelo zrihtane.

Gledate iz neskončne prihodnosti v preteklost. Vse okrog vas je preteklost, ste bitje prihodnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4406, 24.01.2022 ob 22:12

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 24.01.2022 ob 21:47

Katastrofa kakšni ste nekateri starši.

Avtorica sama sebi kontriraš ko napišeš, da kdo je ona, da posega v kaj več kot v učni proces in pridobivanje ocen. Nato pa napišeš, da te stvari z VZGOJNO-učnim procesom nimajo veze.

Poudarek sem dal na besedo VZGOJNO. Ker ja ❗❗❗pravico imajo vzgajati vaše otroke.

Zato mora imeti šola se pravico vtikati v vašo vzgojo.

 

Ker na srečo ne živimo v ameriki, kjer so otroci last staršev. Kjer otroci ne smejo niti slišati besede seks in je posledično ogromno najstniških nosečnosti, okužb s spolnimi boleznimi, otroci, ki so posiljeni si ne upajo tega povedati ker jih je sram. Istospolno usmerjeni otroci delajo samomore, ker mislijo, da je nekaj narobe z njimi in da so vsi drugi normalni, oni pa ne itd.

In tam starši ličijo že majhne punčke in jih učijo kako biti seks objekti in ugajati❗Vaše hčerke pa vrjetno tudi vi slovenski starši želite vzgojiti v kurbe in jih vzgajate tako, da gledajo usrano ameriško kulturo in kakšne Kardašianke in se po njih zgledujejo glede lepotnih idealov.

 

retard

Če ne znaš pojasniti z čimer se ne strinjaš in zakaj ne, si retard ti.

Če si slučajno tisto anonimno, ki me nadleguje pa to: tebi niti ličila ne morejo pomagati, da bi te kak dec začutil kot žensko. Morda bi le hotel si s tabo potešiti najnižje strasti, a da bi kaj več v njemu prebudil naličen in odišavljen gnoj kot si ti, ni šans. 😑

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 24.01.2022 ob 20:39

Odgovor na objavo uporabnika
Prijavljena, 24.01.2022 ob 19:28

Odgovor na objavo uporabnika
japativzgajaj!, 24.01.2022 ob 19:02

Zakaj pa ti ne vzgajas hci?

8.r, to je staro 14 let ali morda celo 13. Po moznosti se niti menstruacije nima.

Zakaj 13 letni otrok potrebuje maskaro in gloss?

Resno! Zakaj 13, 14, 15 letni otrok potrebuje make up?

Ti tudi ne znaš svoje otrokinje postavit v pravi sklon.

Kaj je to otrokinja? Prvič slišim

Če Neprijavljena nočeš razumeti kaj je otrokinja potem pač sklanjaj svojo hčer po svojem sistemu:

1. hčer

2.hči

3. hčeru

4. hčera

5. pri hči

6. z hhčero

Odgovor na objavo uporabnika
Prijavljena, 25.01.2022 ob 14:51

Če Neprijavljena nočeš razumeti kaj je otrokinja potem pač sklanjaj svojo hčer po svojem sistemu:

1. hčer

2.hči

3. hčeru

4. hčera

5. pri hči

6. z hhčero

A resno? To je problem. Ti povem kaj je problem. Mojemu sinu, je danes učitelj povedal, da ima zaključeno oceno XYZ (pri predmetu – ne bo pisala katerem in kako – ocena ni slaba da ne bo pomote), pri dveh ocenah, ker mu Covid ukrep dovoli, da v celem letu dobi samo 2 oceni. 2 oceni je dobil in to je to. Kaj bo učitelj delal še do konec junija? Bog vedi? Plačo bo verjetno vlekel enako kot če bi se malo stegnil in zrihtal še vsaj eno ustno oceno a ne? Sin je pa tudi rekel, da ne vidi smisla da hodi k pouku tega predmeta od jutri do junija? Prosim lepo, zadnja triada osnovne šole…

 

Bravo učiteljica. Res ni primerno, da se tako mlada dekleta pacajo z vsemi možnimi ličili. Je pa zanimivo, kako je lahko ena taka objava dvignila vse tiste nesposobne starše na noge, pa čeprav so ravno starši odgovorni za vzgojo otroka in tudi za to, da svojemu otroku privzgojijo neke vrednote in občutke lepote, tako zunanje, kakor notranje. Nobena maska in noben make up ne bo niti pokazal, niti popravil otrokovega značaja. Najbrž je učiteljica hotela s svojo grožnjo samo predstaviti velik problem, kar ji je očitno tudi popolnoma uspelo. Bravo.

Ti boš uničila hčerko. V 8. razredu? Pa kaj ti živiš v Instagramu, al8 v resničnem življenju. Zakoplji se globoko in, prosim te, zapri usta ter se izogibaj mojih otrok.

Imam 2 hčerki v zadnji triadi in niti slučajno ne dovolim makeupa v šolo. Pa raznih dekoltejev in minic tudi ne.

Na srečo je mojim otrokom to postranskega pomena. V šolo hodijo najraje v pajkicah in hoodijih.

 

No, ni vse tako enoznačno…moja bo 17, in preizkuša make-up, ličenje od konca devetega razreda…( lani še za Miklavža dobila kovček z raznimi ličili..). Gre za začetne osnove ličenja, podlage, senčenja ( ekstremov ni )…

Ličenje pri ženski in tudi že moškemu predstavlja osnovo urejenosti v družbi, poklicu…pomeni, da spoznaš svoj tip kože ( hladen, topel..), da spoznaš svoj barvni spekter, kaj paše za tvoj tip kože, oči, las…

Gre za kulturo tako ličenja, oblačenja…

Avtorica, ki se spozna na to je -Lea Pisani

Tako, da ne gre vse na nivoje pocestnic…in se da izobrazit v te smeri…in ja tudi z poskušanjem !!!!

Ja, seveda naj bo meja, nekje srednja šola, tudi na kozmetični srednji se učijo z preizkušanjem, enako frizerji…vaja dela mojstra…

Odgovor na objavo uporabnika
Huda mama, 24.01.2022 ob 17:07

Hčerka hodi v 8. razred osnovne šole. Dekleta kot dekleta, rada so lepa, nekatere se že rade malo šminkajo. Ene bolj, druge manj, večina pa uporablja vsaj maskaro in bleščilo za ustnice, pa nohtki so skoraj sigurno, vsaj občasno nalakirani. Meni se to ne zdi nič takega, kar bi lahko motilo učitelje, pa vendar hčerkino razredničarko moti in to zelo. Tako zelo, da bo jutri imela v šoli odstranjevalec ličil, aceton in vato. Vse, ki bodo prišle našminkane si bodo morale ličila odstraniti, sicer bo sledil vzgojni ukrep za neposlušnost oziroma neprimerno vedenja v šoli.

Zdaj pa naj mi nekdo pove od kje si jemlje učiteljica pravico, da bo na tak način diktirala našim hčerkam? Kdo je ona, da posega v kaj več kot v poučevanje in pridobivanje ocen? Če nas staršev ne moti oziroma to naših hčerkam dopuščamo, kdo je ona, da bo delala red na tako osebnem nivoju kot je ličenje. To je poseganje v zasebnost, ki z vzgojno učnim procesom nima veze.

Mislite, da je to zrelo za prijavo na Ministrstvu za šolstvo ali pa na šolskem inšpektoratu? Na ravnateljevo posredovanje ne moremo računati, saj je le figura v rokah dominantnih učiteljic.

 

Bulšit. Prvo povej katera šola je to, potem se bomo dalje pogovarjali.

Zgodbic imamo že poln kufer.

tako, ja mojstrica je Lea Pisani pa še kdo…

res vidiš vse živo nafockano brez smisla, 60- letnice, ki se ličijo in oblačijo kot 20-letnice, narastki, vsega preveč…zato se osebni slog gradi in izobražuje o tem v mladosti , da veš kako poudariš svoje dobre lastnosti…

ja in ravno te, ki jim je bilo vse prepovedano , kot, da hočejo vse nadoknadit in izstopajo kot maškare…kot tiste ultra verne, vsak dan pri maši, oh in sploh…nekje do birme so kot nune…no, pol se jim pa zasuče v drugo smer, so pa hitro kot pocestnice,…ali pa tiste, ki jim prepovejo sladkarije…šok, ko stojiš pred njimi zjutraj pred poukom v trgovini na blagajni, kaj vse je na traku…

Tako, da naj bo vsega po malem lepo dozirano !!!!

Iz filma Pretty woman…,ko ji une finoče v butiku niso hotle pomagat gradit stila , ko je izgledala kot pocestnica ( no, saj je bila )…pa kakšna dama je postala s pomočjo strokovnjakov…in, da če bi bila izobražena v tej smeri….no hvala bogu srečen konec !

Kaj ti naj recem drugo kot OVCA 🙈🙈🙈🙈

Določeni poklici zahtevajo kulturo oblačenja in ličenja, bonton…na višjem nivoju in imajo recimo ob petkih bolj casual stil…

V protokolih , sploh državnih, ga tudi pokronajo z izbiro, pred časom, delegacija pri Arabcih-ženske pa z dekolteji…

Bravo mama! Učitelji so na šoli zato da UČIJO, ne da sodijo zgled učencev. Pa kaj se piše leto 1900 ali 2022? Zakompleksanci ste eni res. Zdaj je normalno biti nališpan, potetoviran, s piercingi, gej ali strejt, glavno je kar je v srcu in pamet v glavi!!! Eni bi res radi živeli pod neko diktaturo, da se vam govori kaj oblečt, kaj jest itd, ovce ene, beeee

*izgled

Prepovedano je najslajše- doma prepoved- izza vogala ali v šolskem wc-ju-, se namažejo , za domov pa dol zbrišejo…bilo in bo.

Odgovor na objavo uporabnika
ha ha ha, 25.01.2022 ob 14:56

A resno? To je problem. Ti povem kaj je problem. Mojemu sinu, je danes učitelj povedal, da ima zaključeno oceno XYZ (pri predmetu – ne bo pisala katerem in kako – ocena ni slaba da ne bo pomote), pri dveh ocenah, ker mu Covid ukrep dovoli, da v celem letu dobi samo 2 oceni. 2 oceni je dobil in to je to. Kaj bo učitelj delal še do konec junija? Bog vedi? Plačo bo verjetno vlekel enako kot če bi se malo stegnil in zrihtal še vsaj eno ustno oceno a ne? Sin je pa tudi rekel, da ne vidi smisla da hodi k pouku tega predmeta od jutri do junija? Prosim lepo, zadnja triada osnovne šole…

 

Iz tvojega bo gotovo kaj, če hodi v šolo samo zaradi ocene.

Ok, moderno, ampak, da ste zaspali? Razmejili meje med osnovo? F  Mamice. Kot tastare tudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Svoboda za vse, 25.01.2022 ob 17:10

Bravo mama! Učitelji so na šoli zato da UČIJO, ne da sodijo zgled učencev. Pa kaj se piše leto 1900 ali 2022? Zakompleksanci ste eni res. Zdaj je normalno biti nališpan, potetoviran, s piercingi, gej ali strejt, glavno je kar je v srcu in pamet v glavi!!! Eni bi res radi živeli pod neko diktaturo, da se vam govori kaj oblečt, kaj jest itd, ovce ene, beeee

Gotovo ji učiteljica ni pustila make up-a.

Odgovor na objavo uporabnika
Ali so ne rišem tu zaspali, 25.01.2022 ob 17:16

Ok, moderno, ampak, da ste zaspali? Razmejili meje med osnovo? F  Mamice. Kot tastare tudi.

Mialim na te, ki jih rocnroll daje v upanju na bogatijo slednjega, ki je odšel. Bruh. Žal.

Otroci z meja, kot z odraslo domišljijo, ki je ni,  je treba   dopustiiti. Vendar, ne na vsak račun. Kamor  oadejo celo fustracije in vse, kar si lepšega ne žečlite.  Tam se celo na pgrebu kregajo. To je z aobravnavati, ker vpliva tudi na vse, ki so morda v službi z  ljudmi. >Pa se   raje pucajo.. Ni Samo to, taki jeb*ejo tudi izven svojih privat življenj. Kdor izpostavi, ni nič drugačen, dokler vsega ne izpostavi. Spravite se k sebi, nedojebanc*i Hvala.

Če je staršem prav in če je punca pridna in se uči, učiteljica nima pravice posegati v njen izgled . Naloga učitljice je, da zna predavati snov, da jo bodo učenci čimprej osvojili ne, da se ljubosumno znaša nad lepotico. Nismo v srednjem veku in stvari so se drastično spremenile na vseh področjih s corono v red.

    V srednji šoli sem na lastni koži občutila ko me je tovarišica zaradi posebne frizure, ki mi je zelo pristajala imela na piki in sem bila deležna njenih kritičnih opazk. A njen predmet sem imela 4 ne 5 zaradi tega. To je blo30 let nazaj in ne odobravam takega nacina zaradi zunanjega izgleda, važno je zna je ki ga učenec ima.

Odgovor na objavo uporabnika
Lina931, 25.01.2022 ob 17:26

Če je staršem prav in če je punca pridna in se uči, učiteljica nima pravice posegati v njen izgled . Naloga učitljice je, da zna predavati snov, da jo bodo učenci čimprej osvojili ne, da se ljubosumno znaša nad lepotico. Nismo v srednjem veku in stvari so se drastično spremenile na vseh področjih s corono v red.

    V srednji šoli sem na lastni koži občutila ko me je tovarišica zaradi posebne frizure, ki mi je zelo pristajala imela na piki in sem bila deležna njenih kritičnih opazk. A njen predmet sem imela 4 ne 5 zaradi tega. To je blo30 let nazaj in ne odobravam takega nacina zaradi zunanjega izgleda, važno je zna je ki ga učenec ima.

Nismo več v socializmu, ko je učitelj mojemu sošolcu zaradi malenkost daljših las izrezal s škarjami križ po sredi glave:(

To je bolno. Jaz bi dala prijavo TAKOJ! Sem na faksu, ampak imamo zeloo slabe izkušnje z osnovno šolo! Veliko učiteljev se znaša nad učenci, to niti pozdrazno ni njihova pristojnost. Kr naj se je dotakne, pol jo pa tožite za spolno nadlegovanje. Prokleta vešča! Nekaterim puncam je nerodno, imajo akne, mozolje,… a je bolje da se skrivajo kot pa malo makeup da jim to pomaga. Za vse tiste mamice, ki pa trdite da ste na učiteljevi strani, a ste že pozabile koliko so bile stare mame naših babic ko so rodile? 😉

New Report

Close