Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si misli naš Janez Janša, ko bere ali sliši o lačnih otorcih?

Kaj si misli naš Janez Janša, ko bere ali sliši o lačnih otorcih?

Če bi ti šus poslušal oddajo, zaradi katere je nastal tale prispevek, nebi kar nekaj na pamet obsojal.

Ne, niso starši krivi, pa tudi sedanja vlada ne. krivi smo ljudje, ki se ne spravimo na ulice. Krivi smo, ker ne znamo na silo pokazati lopovski golazni, da imamo dovolj. In to lopovski golazni, ki je vse pokradla. Kordež, Bavčar, Hile, Zidarji in podobna svojat. In v končni….ampak res v končni fazi aktualni vladi, ki ne sprejme npr. zakona o dokazovanju izvora premoženja. Za to pa mislim, da JE kriv Janša et&.
Prav gotovo pa ni kriv za lačne otroke, leteče žabe in udarce strele. Ahm…..in poplave sem pozabila.

Če bi ti šus poslušal oddajo, zaradi katere je nastal tale prispevek, nebi kar nekaj na pamet obsojal.

Ne, niso starši krivi, pa tudi sedanja vlada ne. krivi smo ljudje, ki se ne spravimo na ulice. Krivi smo, ker ne znamo na silo pokazati lopovski golazni, da imamo dovolj. In to lopovski golazni, ki je vse pokradla. Kordež, Bavčar, Hile, Zidarji in podobna svojat. In v končni….ampak res v končni fazi aktualni vladi, ki ne sprejme npr. zakona o dokazovanju izvora premoženja. Za to pa mislim, da JE kriv Janša et&.
Prav gotovo pa ni kriv za lačne otroke, leteče žabe in udarce strele. Ahm…..in poplave sem pozabila.[/quote]

Ne lapaj, kokoš!

Povej to tistim, ki so danes že ostali brez vsega.[/quote]

Ja, poplave so res huda reč, ampak za njih menda ni kriv Janša???
Ampak, saj menda so bili nekateri lačni že predvčerajšnjim, ko jih še ni bilo. Poplav.

Veste kaj je najbolj neumno pri tem vprašanju avtorice, da ni čisto nič razgledana, ker če bi bila vsaj malo pametna takih nebi pisala. Janez Janša nikomur ni naredil otroka razen svoji doma. Zato ni odgovoren za lakoto drugih otrok. Naj pa vam takoj povem da nisem v nobeni stranki in za nikogar ne navijam, samo za svoje stališče. Vsak odgovoren starš, ki dela oziroma rojeva svoje otroke mora zanje tudi poskrbeti pa naj si bo še tako hudo stanje. Saj sedaj ni nikjer tako rožnato ,da bi se ven metali z ne vem kakšnimi kosili v šoli ,včasih pa zadostuje tudi kakšen sendvič ali kaj podobnega.In tisti starš ki svojemu otroku to ne nudi ,bi jaz poklicala njegovo odgovornost zakaj imajo pa potem tri, štiri ali pa tudi po več otrok ,ki jim ne morejo potem nudit osnovnih živil za preživetje. Naj vam bo jasno da so minili časi ko vam je država živela oblačila, šolala in da ne naštevam še kaj več, vaše otroke .Prišli so časi ko morate sami prevzeti odgovornost za svoje preživetje, in prav je tako.Davneg LETA NAZAJ NAS JE BILO PO SEDEM, OSEM IN TUDI VEČ PA SO NAŠI STARŠI ZA VSE POSKRBELI. sEDj pa samo čakate kaj bo padlo od države. Konec je s tem na žalost. LP

Lačni so otroci lenuhov, ki kadijo govorijo po mobijih, se vozijo z avtomobili in vse dni kofetkajo. Vsi hočejo samo denar.

Pa kje vi živite? Lačni? Pa kdo je danes lačen? Lačni so otroci v Afriki, ne pa v Sloveniji. Avtorica, mater si glupa, da ti sploh na pamet pride take bedarije načenjat.

Povej to tistim, ki so danes že ostali brez vsega.[/quote]

Ja, poplave so res huda reč, ampak za njih menda ni kriv Janša???
Ampak, saj menda so bili nekateri lačni že predvčerajšnjim, ko jih še ni bilo. Poplav.[/quote]

Kje jaz omenjam JJ? Daj malo pomisli, kaj sem komentirala.

Najbrž isto, kot Romana Tomc – se “…res težko zgodi, da bi otroci v Sloveniji stradali zaradi revščine”, baje so lačni le v politične namene.

Ne vem, če si kaj misli o tem. Niti ne vem, kaj si misli o otrocih, ki pridejo kot begunci v čolnih čez Sredozemsko morje, na poti izgubijo starše in potem hirajo v ” begunskih centrih”, ki so v reali navadna taborišča. Vem pa, kaj misli o svobodi medijev in spoštovanju vladavine prava: Nič. Enako kot ostali v tej koaliciji, ki še vztrajajo.

New Report

Close