Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o Bandi di Lupi?

Kaj si mislite o Bandi di Lupi?

A si številko povečal ali zmanjšal? 😂

Joj, stric, vi ga pa tko mimo pihate, da še burja več ne ve kam jo nese.

Da te najorej podučim:
Tistemu hidravličnemu sistemu se strokovno reče “aksialna batna črpalka s spremenljivo iztisnino”.

Si vis pacem, para bellum.

Nisem spet tako strikten naravoslovec. V bistvu sem imel na gimnaziji predmete, kot so sociologija, psihologija, geografija in zgodovina neizmerno rad.

Po malem tudi te stvari pogrešam na fakulteti. Vsaj tista “mehka znanja” kot je na primer delo z ljudmi bi lahko bolj v ospredje porinili. Po drugi strani pa je odnos do takih predmetov sploh na prvi stopnji katastrofalen. Splošna atmosfera bi bila skozi študij verjetno bolj prijetna.

No… vsaj timsko delo se vseskozi vzpodbuja, potem se pa sami med sabo nekako zmenimo. Ampak dokler bodo na predavanjih prvim letnikom otresali neslane šale na račun sosedov FF ni pričakovati sprememb.

To je morebiti glavni srž problema stereotipnih, hladnih, ciničnih naravoslovcev. Nerazumevanje sočloveka in zatiskanje oči. Navsezadnje je tudi razumevanje empatije do uporabnika izdelka ključ do konkurenčnosti.

Pa se bom kar tukaj ustavil, da ne bom predolg 🙂

Si vis pacem, para bellum.

Je Primorc.
In je strojnik.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Falusne ženske?

Glej, že spet ena “mamica”! :-\ Kaj bo on z mamicami, on rabi čustvene in strastne študentke, še posebej iz FDV-ja, ker gre za družboslovke (književnost – leposlovje, psihologinje…), ki lahko omehčajo in uravnovesijo njegov enostranski razumarski protipol “čistega” naravoslovca, izgubljenega v suhoparnem matematičnem svetu številk in enačb.

Saj imate hčerke teh let, tudi gimnazijke so v redu, naj ga ena vaša malo prime v roke, pa mu pokaže čustveno nabit svet strasti, erotike… 🙂
[/quote]
Spet si se izgubil Matjažek, seveda izven realnega sveta. Pa dobro tudi taki morate obstajati. Vprašanje …ali že delaš magisterij na FDV ali na sličnemu faksu ??????? Seveda ti bo uspelo.
Aja danes sem se vpisal v 7. rared OŠ in tam v angleščini smo se učili besedi : NO problem. Znaš prevesti in kaj to pomeni. Hvala na odgovoru in lp

Le zakaj je zamenjal vzdevek tu na forumu….ko ze opletate o multinikih ,to ds registrirani pisete pod razlicnimi imeni vas ocitno ne moti?…drugace pa…glede na to kako in kdo ga hvali ga ze ne more biti kaj prida….ko beres taross…grdo…zafrustrirano..in butaro repliko…ti je vse jasno….gremo gobe gremo glive gor na gnili stor..e zdaj veste

Falusne ženske?
[/quote]
Natikacice…

pohvaliti.😁

Falusne ženske?
[/quote]

Ja, bolj testosteronske, “močan karakter” po domače povedano. 🙂 To pomeni, če prideš pozno zvečer domov okajen, te pri vratih pričaka in te nahobla z metlinim štilom po pijani buči. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Spet si se izgubil Matjažek, seveda izven realnega sveta. Pa dobro tudi taki morate obstajati. Vprašanje …ali že delaš magisterij na FDV ali na sličnemu faksu ??????? Seveda ti bo uspelo.
Aja danes sem se vpisal v 7. rared OŠ in tam v angleščini smo se učili besedi : NO problem. Znaš prevesti in kaj to pomeni. Hvala na odgovoru in lp
[/quote]

Ne razumeš dobro ti, kaj poskušam povedati. Iskanje ravnotežja je bistveno, da nisi preveč nagnjen samo v eno smer, potem izgubljaš perspektivno nasprotja.

Jaz kar dobro vozim med družboslovjem in naravoslovjem, se počutim domač na obeh področjih.

Recimo Friedrich Nietzsche, kot tipičen družboslovec, filozof, je izgubil stik z zemljo (partner, družina), ker je odtaval v svoj (notranji) svet idej.
Enako lahko nek naravoslovec zaide v preveč ozki svet golega racionalizma, na srčni ali emocionalni plati pa postane povsem obubožan, suhoparen, če samo eno stran razvija.

Na določenem področju ima ponavadi vsak dominantno funkcijo, kjer se počuti bolj suverenega, ampak ravno tako pa mora gojiti odnos do svoje inferiorne plati.
Namreč Ratio ni nad Erosom, kakor tudi Eros ne nad Ratio, moški ni nad žensko, ženska ne nad moškim, svetloba ne nad nočjo in noč ne nad svetlobo, Bog ne nad Satanom in Satan ne nad Bogom, razum ne nad čustvi in čustva ne nad razumom… 🙂

Torej Lupus naj svojo libidalno energijo vlaga še v ljubezen, ženske, čustva, ne samo na ozko omejeno poklicno področje. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne razumeš dobro ti, kaj poskušam povedati. Iskanje ravnotežja je bistveno, da nisi preveč nagnjen samo v eno smer, potem izgubljaš perspektivno nasprotja.

Jaz kar dobro vozim med družboslovjem in naravoslovjem, se počutim domač na obeh področjih.

Recimo Friedrich Nietzsche, kot tipičen družboslovec, filozof, je izgubil stik z zemljo (partner, družina), ker je odtaval v svoj (notranji) svet idej.
Enako lahko nek naravoslovec zaide v preveč ozki svet golega racionalizma, na srčni ali emocionalni plati pa postane povsem obubožan, suhoparen, če samo eno stran razvija.

Na določenem področju ima ponavadi vsak dominantno funkcijo, kjer se počuti bolj suverenega, ampak ravno tako pa mora gojiti odnos do svoje inferiorne plati.
Namreč Ratio ni nad Erosom, kakor tudi Eros ne nad Ratio, moški ni nad žensko, ženska ne nad moškim, svetloba ne nad nočjo in noč ne nad svetlobo, Bog ne nad Satanom in Satan ne nad Bogom, razum ne nad čustvi in čustva ne nad razumom… 🙂

Torej Lupus naj svojo libidalno energijo vlaga še v ljubezen, ženske, čustva, ne samo na ozko omejeno poklicno področje. 😀
[/quote]

Matko … 🙂

Koliko gemištov si ti danes spil ?

Si vis pacem, para bellum.

Matko … 🙂

Koliko gemištov si ti danes spil ?
[/quote]

Lupus, razočaran sem nad teboj. Na forumu razveseljuješ samo starejše generacije žensk, za moške sotrpine iz iste generacije pa te briga… :-/

Popravi vtis in nam starejšim nostalgikom, ki vzdihujemo za preminulim časom, predstavi razvratni svet milenijskih študentk, kaj vse se dogaja po študentskih domovih, kakšne so, čeprav dvomim, da so kaj bistveno boljše od svojih mater. Prosim, pa ne pozabi začiniti s sočnimi podrobnostmi!

Brezveze, da se delaš lepega, da bi dobro izpadel pred Monovkami… Vse si mislijo, da si nek angelček, dejansko si pa menda pravi strup za ženske, ki dohaja forumsko legendo DXa, ki jih še vedno polaga kot za stavo, pa ne samo Slovenke. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Lupus, razočaran sem nad teboj. Na forumu razveseljuješ samo starejše generacije žensk, za moške sotrpine iz iste generacije pa te briga… :-/

Popravi vtis in nam starejšim nostalgikom, ki vzdihujemo za preminulim časom, predstavi razvratni svet milenijskih študentk, kaj vse se dogaja po študentskih domovih, kakšne so, čeprav dvomim, da so kaj bistveno boljše od svojih mater. Prosim, pa ne pozabi začiniti s sočnimi podrobnostmi!

Brezveze, da se delaš lepega, da bi dobro izpadel pred Monovkami… Vse si mislijo, da si nek angelček, dejansko si pa menda pravi strup za ženske, ki dohaja forumsko legendo DXa, ki jih še vedno polaga kot za stavo, pa ne samo Slovenke. :))
[/quote]

Ne matko, jaz sem junfr.

Si vis pacem, para bellum.

Po moje se je zatipkal pri registraciji in je mislil na nik Banda TE lupi…, hehe, drugač pa.., odličen zajebant, istočasno je pa tud realen, ta bi pasal na radio gaga, ko ata na mamo… odlična energija za leta katera pravi, da ima…
[/quote]

Ah, v teh letih bl paše atu, da je mama na njem.

Model je po mojem zaposlen na tem forumu. Ima dobro placo in ga boli k….. za celi svet. Da mu ni dolg cas obcasno vprasa ljudi kaj si mislijo o njemu. Imam prav?

Ah, v teh letih bl paše atu, da je mama na njem.
[/quote]

Ti nam, ki smo že par let stari 40 let, on more 100 sklec narediti v enem mahu, ko ima bejbo pod sabo, hehe…

Ti nam, ki smo že par let stari 40 let, on more 100 sklec narediti v enem mahu, ko ima bejbo pod sabo, hehe…
[/quote]

Uhhh, zajebu…, To, sm mislil…

…………………………..

Men čist ok, normaln dečko 😉

Eden izmed mnogih.

Edini, ki je do sedaj v meni pustil pečat je Borat.

Žal ne sodeluje več na tem forumu.

Meni se zdi super☺️

Men čist ok, normaln dečko 😉
[/quote]

Super dečko je , prijazen, uvideven, ustrežljiv, pišete dame. Ampak on se ne spozna dobro na žensko psihologijo, bom mu jaz razložil, kaj to pomeni. To pomeni, da je super za zaupne pomenke, za prijateljstvo z žensko, ampak najbolj blizu, kolikor se jim bo lahko telesno približal, je samo kak objemček, pa tiste, ki poleti ne nosite spodnjic, bo lahko malo na nos vlekel od daleč. :))

[img]https://www.singleblackmale.org/wp-content/uploads/2012/05/friend-zone.jpg[/img]

Južna, jaz sem bolj badboy, a ne? Bi bile prej kakšne iskrice ? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, ni lepo, da skušaš vplivati na naravni razvoj dogodkov in življenja pri mladem Bandi di Lupiju. Saj veš…. prisila, napačni nasveti in podobno sranje ne peljejo v nič dobrega.

Super dečko…po moje Kraševec.
Izhajam iz nekaj njegovih besed:

1-burja
2-štamprle
3-ime Banda

Banda, se motim?
Vem, da bo nikalen odgovor🤔, da ne boš razkrinkan😉.

New Report

Close